Gość: mieszkaniec
IP: *.dynamic.gprs.plus.pl
24.07.15, 18:34
Czas Chełmna napisał artykuł o remoncie ul. Toruńskiej " Toruńska do poprawy" . I mam dwa pytania:
1. Kto reprezentował urząd miasta na spotkaniach które odbywały się przed remontem ulicy i kto w tej chwili jest upoważniony do kontaktów z inwestorem w sprawach z jakimi mogą zgłaszać się mieszkańcy remontowanej ulicy?
2. W Gazecie Pomorskiej w artykule "Remont "550" przebiegającej przez Chełmno coraz bliżej" czytamy między innymi - "Radna, która była na każdym spotkaniu twierdzi, iż mieszkańcy są zadowoleni, że zapytano ich o zdanie i uwzględniano opinię.
- Oby rzeczywiście wykonali ten remont uczciwie - mówi Danuta Konowalik." . Tylko po co chodziła i jak to jest z tym zadowoleniem mieszkańców?