Dodaj do ulubionych

Depresja świąteczna

15.12.24, 00:24
W święta Chełmno jest w głębokiej depresji. Duża część oświetlenia przestała działać, a jarmark też nie powalał. W innych miastach widać starania, też dbanie o ozdoby, a u nas? Największa atrakcja są te śmieciowe wory na chodnikach Starówki. Oby w następnym roku było lepiej…..
Obserwuj wątek
    • Gość: anonim Cała prawda IP: *.play-internet.pl 16.12.24, 15:23
      Niestety, ale niektórzy nadal tworzą propagandowe historie jak było pięknie za AM. Tak naprawdę obecny stan nie jest niespodzianką. W 2021, gdzie niby odbywały się przepiękne święta, prezenty, i inne cuda media zaczeły informować:

      Chełmno - "Wszystko zaczęło się sypać" Jarmark świąteczny odwołany, wigilii na rynku nie będzie.
      Link do niestety niedostępnego artykułu:
      Tekst linku

      Wtedy to była "bida"!! Oczywiście niektóre wigilie miejskie może wypaliły, ale zdarzały jak widać lata posuchy jeszcze gorsze niż teraz. O ozdobach w postaci łabędzi na fontannie już nie wspomne. Również święta w Chełmnie stały się monotonne, przewidywalne, czyli to co się dzieje teraz.

      Dlatego trzeba dać czas, żeby zobaczyć piękne święta.
    • xerkses Re: Depresja świąteczna 18.01.25, 17:55
      z.cch.1 napisał:

      > W święta Chełmno jest w głębokiej depresji. Duża część oświetlenia przes
      > tała działać, a jarmark też nie powalał. W innych miastach widać starania, też
      > dbanie o ozdoby, a u nas? Największa atrakcja są te śmieciowe wory na chodnikac
      > h Starówki. Oby w następnym roku było lepiej…..


      Dla ciebie to szklanka zawsze bedzie do polowy pusta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka