IP: 80.51.140.* 09.09.07, 15:42
wszyskim milosnikom koni polecam stadline koni w NOWEJ WSI
CHELMINSKIEJ supe!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: kosik Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 09.09.07, 17:11
      ej a gdzie to jest?? ja tez kocham konie!!!!
      • Gość: koń zdechł Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 09.09.07, 21:19
        koń zdechł a orać trza ...
        • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 09.09.07, 21:54
          ale smieszne
    • Gość: ania Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 10.09.07, 11:36
      jeździłam na koniach 3 lata i zastanawiam się czy nie wrócić do jeździectwa..
      tylko jakie tam są stawki za godz jazdy??? co i jak jak sie orientujesz to
      napisz, pozdro
      • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 12:56
        czesc 20 zl na godz. ja tam jestem prawie co dzienie jak chcesz to
        mozesz jechac ze mna.pozdrawiam
    • Gość: Dodzia Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 11.09.07, 15:31
      Słyszałam cos o tej stajni. Podobno fajnie. Daleko to??Dawidzie w
      razie chęci wymiany poglądów na temat koni i jeździecta to GG
      6217222.pozdro!
      • Gość: zaineresowany Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 11.09.07, 20:55
        no wlasnie gdzie to jest u kogo?? ile trzeba placic za 1h czy jest
        jakis instroktor?
        • Gość: zorientowany Re: konie IP: *.provimi.com 12.09.07, 09:13
          www.jazda-konna.bo.pl
          polecam !!!!
        • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 12:59
          20 zl moje gg.106473308
        • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 12:59
          20 zl moje gg.106473308
        • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 13:03
          20 zl
        • Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 13:03
          20 zl
          • Gość: ReiLord Re: konie IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 17.09.07, 10:05
            Polecam nie tylko strone glowna czyli www.jazda-konna.bo.pl, ale rowniez
            galerie: www.galeria-jazda-konna.bo.pl oraz forum dyskusyjne:
            www.forum-jazda-konna.bo.pl
            • Gość: dziewczyna Re: konie IP: 80.51.140.* 19.09.07, 21:47
              ja jurz trenuje ale kawałek za Chełmnem prawie w chełmnie i terz
              płace 20zł za 1h ktoś chce coś wiedzieć to niech pisze na
              gg 7176378 pozdro :p
    • Gość: molal Re: konie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 21:22
      ja wole kucyki :D
    • Gość: dorota Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 23.09.07, 21:26
      chce ktoś kupić czapsy,mało używane i w bardzo dobrym
      stanie.zainteresowanych zapraszam na moje gg 6217222
    • Gość: dorota sprzedam czapsy IP: *.cpe.marton.net.pl 23.09.07, 21:34
      sprzedam czapsy mało używane w bardzo dobrym stanie.moje gg 6217222

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka