Gość: dawid IP: 80.51.140.* 09.09.07, 15:42 wszyskim milosnikom koni polecam stadline koni w NOWEJ WSI CHELMINSKIEJ supe!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kosik Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 09.09.07, 17:11 ej a gdzie to jest?? ja tez kocham konie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koń zdechł Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 09.09.07, 21:19 koń zdechł a orać trza ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 10.09.07, 11:36 jeździłam na koniach 3 lata i zastanawiam się czy nie wrócić do jeździectwa.. tylko jakie tam są stawki za godz jazdy??? co i jak jak sie orientujesz to napisz, pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawid Re: konie IP: 80.51.140.* 15.09.07, 12:56 czesc 20 zl na godz. ja tam jestem prawie co dzienie jak chcesz to mozesz jechac ze mna.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dodzia Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 11.09.07, 15:31 Słyszałam cos o tej stajni. Podobno fajnie. Daleko to??Dawidzie w razie chęci wymiany poglądów na temat koni i jeździecta to GG 6217222.pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaineresowany Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 11.09.07, 20:55 no wlasnie gdzie to jest u kogo?? ile trzeba placic za 1h czy jest jakis instroktor? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: konie IP: *.provimi.com 12.09.07, 09:13 www.jazda-konna.bo.pl polecam !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ReiLord Re: konie IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 17.09.07, 10:05 Polecam nie tylko strone glowna czyli www.jazda-konna.bo.pl, ale rowniez galerie: www.galeria-jazda-konna.bo.pl oraz forum dyskusyjne: www.forum-jazda-konna.bo.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziewczyna Re: konie IP: 80.51.140.* 19.09.07, 21:47 ja jurz trenuje ale kawałek za Chełmnem prawie w chełmnie i terz płace 20zł za 1h ktoś chce coś wiedzieć to niech pisze na gg 7176378 pozdro :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molal Re: konie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 21:22 ja wole kucyki :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota Re: konie IP: *.cpe.marton.net.pl 23.09.07, 21:26 chce ktoś kupić czapsy,mało używane i w bardzo dobrym stanie.zainteresowanych zapraszam na moje gg 6217222 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota sprzedam czapsy IP: *.cpe.marton.net.pl 23.09.07, 21:34 sprzedam czapsy mało używane w bardzo dobrym stanie.moje gg 6217222 Odpowiedz Link Zgłoś