IP: 80.51.140.* 06.03.09, 17:27
Gdzie potrzebuja?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: STAŻ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.09, 19:29
      Oj koleżanko z tym to jest problem - można czekac miesiącami a i tak
      nie wiadomo czy sie coś trafi Kiedy nie pójdziesz do urzędu to mówią
      że jest konkurs i przydzielanie kasy na staże A jak spytasz gdzie to
      jest już po wszystkim - mają miejsca dla swoich A do Urzędu
      Skarbowego to tylko po znajomości (z resztą jak wszędzie) Złożyłam
      nawet papiery o pracę i co - kazali sie dpoytywać a jak spytałam to
      moje CV zostało przepuszczone przez niszczarke (bezczelność) Mam
      skończoną szkołę, maturę z dobeym wynikiem i studiuje na WSB i co ?
      Jeszcze im mało Najlepiej już ze stażem pracy, dyspozycyjna i z
      własnym samochodem (tylko kto chce tłuc swój samochód po tych
      drogach w celach służbowych) Jednym słowem MAFIA RODZINNA KAŻDY PO
      ZNAJOMOŚCI a ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TO NAWET PO OGÓLNIAKU I ZAWODÓWCE
      siedzą w biurach i głupa palą a w głowie pusto !!!
      • Gość: Anka Re: STAŻ IP: *.chello.pl 06.03.09, 21:55
        Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.
        SKończyłam studia na UMK i jak się pytałam ostaż w UP, to zawsze
        była odpowedź, że na arzie nie mają ofert, a jak już mieli to do
        sklepu lub baru. Dlaczego, bo na staż w uzrędzie mogą liczyć
        wyłącznie osoby, kóre mają tam znajomości - to jest przykre, a
        prawdziwe.
        Nie wspomnę już o tych fikcyjnych konkursach na stanowisko pracy w
        urzędach - sami pracownicy nie ukrywają, że jak wywieszają
        informację o konkursie to od dawna wiadomo kto będzie tym nowym
        pracownikiem.
        Właśnie przez to, że w urzędach siedzą ludzie bez wykształcenia to
        idąc po jakąkolwiek poradę czlowiek niczego się nigdy nie dowie.
      • Gość: Anna Re: STAŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 02:31
        Dopiero studiujesz, czyli tak naprawdę śmiejąc się, ze po ogólniaku ktoś pracuje w UP to śmiejesz się z samej siebie, bo skoro studiujesz to nie masz jeszcze wyższego wykształcenia, tylko średnie. Poza tym prywatne szkoły pozostawiają wiele do życzenia...
      • Gość: pracujaca Re: STAŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 09:28
        Jezeli ktos ma wygórowane ambicje to się nie dziwie, ze jest
        niezadowolony i zbulwersowany.... Jak komus napreawde zalezy na
        pracy to pojdzie za bar nawet na te 6 m-cy... no ale jak się chce
        kokosy od pierwszych miesiecy to coż (szukac glupich ktorzy przyjmą
        takiego bo nic nie pozostaje) Sama pracuje i przemądrzalców nie
        lubie, ktorzy zachowują sie po srednim jakby juz doktorat mieli.
        Kogoś takiego jak "xxx" nie przyjełabym na miejscu pracodwacy... Bo
        oczywiscie swoje kompleksy trzeba leczyc tym, ze tylko znajomosci
        wystarczą by staz zalatwic??? (gó...no prawda, mi bez znajomosci sie
        udalo) może i chamskie lecz szczere z mojej strony. Nie szukajcie
        problemu tam gdzie go nie ma, sami z sobą zrobcie porządek>
    • Gość: do Anki Re: STAŻ IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 12:48
      Szanowna Anko. Ukończenie studiów nie daje gwarancji posiadania
      wiedzy niezbędnej do bycia kompetentnym na stanowisku pracy. znam
      wiele osób z tytułem magistra. Zajmują stanowisko tylko i wyłącznie
      dlatego, że mają "papierek". Jednak ich wiedza, umiejętności i
      kompetencje są nijakie.
      • Gość: śmieszne Re: STAŻ IP: *.chelmno.mm.pl 13.03.09, 09:15
        unormowac przepisy-opiekunki do dzieci z tytułem magistra a do UP po
        liceum bo i tak tam nic nie robią:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka