Gość: ona IP: 80.51.140.* 06.03.09, 17:27 Gdzie potrzebuja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: STAŻ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.09, 19:29 Oj koleżanko z tym to jest problem - można czekac miesiącami a i tak nie wiadomo czy sie coś trafi Kiedy nie pójdziesz do urzędu to mówią że jest konkurs i przydzielanie kasy na staże A jak spytasz gdzie to jest już po wszystkim - mają miejsca dla swoich A do Urzędu Skarbowego to tylko po znajomości (z resztą jak wszędzie) Złożyłam nawet papiery o pracę i co - kazali sie dpoytywać a jak spytałam to moje CV zostało przepuszczone przez niszczarke (bezczelność) Mam skończoną szkołę, maturę z dobeym wynikiem i studiuje na WSB i co ? Jeszcze im mało Najlepiej już ze stażem pracy, dyspozycyjna i z własnym samochodem (tylko kto chce tłuc swój samochód po tych drogach w celach służbowych) Jednym słowem MAFIA RODZINNA KAŻDY PO ZNAJOMOŚCI a ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TO NAWET PO OGÓLNIAKU I ZAWODÓWCE siedzą w biurach i głupa palą a w głowie pusto !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: STAŻ IP: *.chello.pl 06.03.09, 21:55 Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. SKończyłam studia na UMK i jak się pytałam ostaż w UP, to zawsze była odpowedź, że na arzie nie mają ofert, a jak już mieli to do sklepu lub baru. Dlaczego, bo na staż w uzrędzie mogą liczyć wyłącznie osoby, kóre mają tam znajomości - to jest przykre, a prawdziwe. Nie wspomnę już o tych fikcyjnych konkursach na stanowisko pracy w urzędach - sami pracownicy nie ukrywają, że jak wywieszają informację o konkursie to od dawna wiadomo kto będzie tym nowym pracownikiem. Właśnie przez to, że w urzędach siedzą ludzie bez wykształcenia to idąc po jakąkolwiek poradę czlowiek niczego się nigdy nie dowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: STAŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 02:31 Dopiero studiujesz, czyli tak naprawdę śmiejąc się, ze po ogólniaku ktoś pracuje w UP to śmiejesz się z samej siebie, bo skoro studiujesz to nie masz jeszcze wyższego wykształcenia, tylko średnie. Poza tym prywatne szkoły pozostawiają wiele do życzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracujaca Re: STAŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 09:28 Jezeli ktos ma wygórowane ambicje to się nie dziwie, ze jest niezadowolony i zbulwersowany.... Jak komus napreawde zalezy na pracy to pojdzie za bar nawet na te 6 m-cy... no ale jak się chce kokosy od pierwszych miesiecy to coż (szukac glupich ktorzy przyjmą takiego bo nic nie pozostaje) Sama pracuje i przemądrzalców nie lubie, ktorzy zachowują sie po srednim jakby juz doktorat mieli. Kogoś takiego jak "xxx" nie przyjełabym na miejscu pracodwacy... Bo oczywiscie swoje kompleksy trzeba leczyc tym, ze tylko znajomosci wystarczą by staz zalatwic??? (gó...no prawda, mi bez znajomosci sie udalo) może i chamskie lecz szczere z mojej strony. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma, sami z sobą zrobcie porządek> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Anki Re: STAŻ IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 12:48 Szanowna Anko. Ukończenie studiów nie daje gwarancji posiadania wiedzy niezbędnej do bycia kompetentnym na stanowisku pracy. znam wiele osób z tytułem magistra. Zajmują stanowisko tylko i wyłącznie dlatego, że mają "papierek". Jednak ich wiedza, umiejętności i kompetencje są nijakie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmieszne Re: STAŻ IP: *.chelmno.mm.pl 13.03.09, 09:15 unormowac przepisy-opiekunki do dzieci z tytułem magistra a do UP po liceum bo i tak tam nic nie robią:) Odpowiedz Link Zgłoś