Gość: kościelny bardzo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.10, 17:07 czy to prawda , że ten zacny człowiek nie płaci podatków? nie mogę uwierzyć :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bądż zdrów Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 20.01.10, 19:25 wszyscy Go kochamy i podziwiamy galeria.interia.pl/praca,w_id,563098,ref,1Julia+dzia%B3a Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: rydzyk a podatki 20.01.10, 20:27 ja najbardziej, a podziwiam go do bólu Al Capone poszedł do pierdla za podatki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.10, 10:22 tu nie wystarczy kochać i podziwiać - tu trzeba płacić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rhop Rydzyk to idol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 12:57 glosrydzyka.blox.pl/html Rydzyk ponad wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fansld Re: Rydzyk to idol IP: *.olsztyn.mm.pl 21.01.10, 13:07 No i czyja to wina? Rydzyka czy socjalistycznego panstwa? Wiecie ilu jest takich cwaniakow co nie placi podatkow. Co to za panstwo ktore pozwala na takie cyrki? Jak mozna jednym darowac a innych zmuszac? I pomyslec ze UPR ma zapisane wprogramie zeby kazdy placil taki sam podatek bez wzgledu na dochody czy na inne rzeczy. No ale to utopia bo przeciez co wowczas robilaby ta armia urzedasow, kto placilby im za ich totalnie niepotrzebna robote. O wplywie prostego i niskiego podatku poglownego na gospodarke nie napisze bo nagle ktos moze dojsc do wniosku ze Polska moze stac sie szybko potega gospodarcza a na takie cos zaden "wyksztalciuch" popierajacy PO, PiS czy inne SLD nie moze sie zgodzic, bo co to by bylo.... bogata Polska.. toz to niedorzeczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Rydzyk to idol IP: *.centertel.pl 23.01.10, 10:16 ile można zarobić opluwając idola? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j.w. Re: Rydzyk to idol IP: *.chello.pl 29.01.10, 09:21 Gość portalu: bezrobotny napisał(a): > ile można zarobić opluwając idola? Zapytaj Jacka Holuba redaktora GW w Toruniu. Odpowiedz Link Zgłoś
edico Czy Rydzyk pójdzie śladami św. Franciszka? 24.03.11, 13:59 Św. Franciszek pewnego dnia doświadczył wizji Boga, żądającego od niego odbudowy zniszczonej świątyni. Aby wypełnić to polecenie, Franciszek sprzedał swojego konia, a następnie sporą ilość ojcowskiego majątku i to bez pytania o pozwolenie. Dopuścił się zatem kradzieży, za którą został przez niego surowo ukarany i uwięziony. Z celi udał się wraz z ojcem przed sąd miejscowego biskupa, przed którym stwierdził, że nie tylko odda pieniądze, ale też wszystkie rzeczy, które ma od niego. Następnie mimo zimna ściągnął odzież, pozostając tylko we włosienicy, i poszedł w świat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymenel Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.mm.pl 29.01.10, 09:27 Państwo wyznaniowe zwalnia swoich bogów od takprzyziemnych czynnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j.w. Re: rydzyk a podatki IP: *.chello.pl 29.01.10, 09:55 Gość portalu: antymenel napisał(a): > Państwo wyznaniowe zwalnia swoich bogów od takprzyziemnych czynnosci. Niech Tusk wystawi kandydaturę dr Rydzyka na prezydenta.Póki co tańczy tak jak mu dr Rydzyk i jego dobrodzieje zagrają. Przed Toruniem chadza na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: rydzyk a podatki 07.02.10, 21:01 przemyślałem mój niedojrzały pomysł ruszenia tego tematu, nie miał sensu Odpowiedz Link Zgłoś
edico Polski problem stosunków z Kościołem 16.01.14, 00:51 Czas wszystkich religii minął i to głównie z przyczyn zawinionych przez same religie i ich zachłanną hierarchię. Kraje, w których wpływ religii na życie państwa maleje, znacznie szybciej się rozwijają. Dobrobyt i wiedza oddala od "wiary", która najlepiej się sprawdza jako narzędzie sterowania "ludźmi bezmyślnymi". W Polsce niestety dodatkowo problemy powoduje widoczny niemal na co dzień rak kościoła, czyli episkopat, hierarchowie i ich janczarzy wydający walkę zarówno państwu jak i inaczej myślącym. Jednak wbrew dążeniom coraz częściej Bogiem staje się rozum a nie tworzone doraźnie biskupie ideologie czy dogmaty nawet dla tych chcących cofnąć ten kraj do tak odległych czasów, gdy boga wyznaczały prymitywne religie. Tak jak kiedyś twierdziłem, wprowadzenie religii do szkół wpłynęło negatywnie zarówna na oświatę jak i dla autorytetu samego Kościoła. Zawłaszczanie i usilne robienie z każdego człowieka katolika grzesznika w stylu i .... on ci jest już nasz zarówno w domu jak i w szkole, było jedynie oddechem odległego średniowiecza i tęsknoty hierarchii kościelnej do tamtych zgrzebno-religijnych czasów zupełnie już nie przystającej do istniejącej obiektywnej rzeczywistości. Wprawdzie wszczepianie bzdur w ludzi pozbawionych refleksji trwało przez wieki, ale niepostrzeżenie dla hierarchii minął już ten czas, w którym kościelne zakazy czytania książek brane jest na poważnie i bez uśmiechu na ustach. Dzisiaj nawet w katolickiej w Brazylii trwa nieustane odwracanie się od tej religii, czemu po wypadkach w Irlandii czy Dominikanie trudno się dziwić. Po prostu misje odsłoniły walory tak serwowanej "po bożemu" ewangelizacji, w której polski Kościół katolicki odcisnął również swoje nie mniej znamienne niezapomniane piętno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: rydzyk a podatki IP: *.proserwer.pl 08.02.10, 12:03 skarbówka to hinduiści, czczą święte krowy Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 08.02.10, 14:15 Chyba dworujesz sobie na poziomie legend z pampasów. Przypuszczam, że płacone podatki Rydzyka obejmują wyłącznie Episkopat i Watykan. O pozostałych trudnościach tego, który nie boi się prawdy, sporo można poczytać w necie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nautile Re: rydzyk a podatki IP: *.chello.pl 12.02.10, 17:46 deser.pl/deser/1,83452,7325585,Hit_Radia_Maryja__Na_osiemnastke_jedziemy_do_Torunia_.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rydzyk polo Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 12.02.10, 17:50 tylko tak jedziemy www.youtube.com/watch?v=DrDNIYghyTw Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: rydzyk a podatki 12.02.10, 20:28 gorsze niż pozbawianie ostatniego grosza jest okradanie z rozsądku ludzie, jak można krytykować ojca od mamony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: rydzyk a podatki IP: *.netwave.pl 23.02.10, 15:21 rydzol działał w niemczech, tam zdobył kapitał i nabrał zmysłu przedsiębiorczości, co wystarczyło, by stworzyć wydajny system dojenia kasy z moherowych kmiotków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 20:05 ciekawe czy miał tam dziewczynę, a co? on i tak olewa dekalog Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 23.02.10, 20:27 możecie się zabrać z nami opętańce www.youtube.com/watch?v=DrDNIYghyTw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: rydzyk a podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.10, 12:24 www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fansld Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.mm.pl 24.02.10, 13:05 Podatki powinny byc rowne i niskie dla wszystkich bez wyjatku. Jednak wg. lewackiej ideologii sprawiedliwie jest jak jedni placa wiecej, inni mniej a inni wcale. Urzedy maja za to pelne rece roboty, PiTy sa porabane, a Rydzyk moze sobie nie placic. Rzekomo najbogatsi placa wiecej a jak jest naprawde wie kazdy myslacy. Ot lewacka uczciwosc :) P.S. Wystarczy sobie przypomniec jak niedawno US wydawaly kompletnie rozne interpretacje tych samych przepisow, no ale coz chcemy socjalizmu i tzw. "sprawiedliwosci spolecznej" to ja mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 13:41 kecaw odstaw te zioła, albo pij tylko czystą , nie będziesz miał tych "objawień" mistrzu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fansld Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 16:17 Oki ja wypije czysta a Ty wypelniajac PIT pamietaj ze takie Rydzyki i inne gady nie musza placic :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.doktor nawróćcie się 27.02.10, 17:59 privus, edico, jothagie, antymenel,yadol i paru innych nawróćcie się obserwuję was z boską troską Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: nawróćcie się 27.02.10, 18:17 Ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich 134 pozycji dojenia kóz :) Podstawy do takiej troski znajdziesz tutaj: "Nieprzyjaciół zaś moich, tych, którzy nie chcieli, żebym nimi rządził, przyprowadźcie tu i zabijcie na moich oczach." (Łukasz 19:27) Z najniższymi należnymi ukłonami :) Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 18:09 FRansld od dawna chce udowodnić wszem i dookoła, że największą radość sprawia mu odniesienie się do poziomu dziecięcej radości z "bonbon'a" bez względu na formę i sposób uzyskiwania tego zadowolenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.doktor Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 18:16 Pan fansld wkrótce już będzie u mnie na mojej antenie :) a wy*? słowa skierowane do edico, privusa, jothagie, antymenela, yadola Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 19:09 A ja myślałem, że do tego naciągaczy gumy nie trzeba. Jest taki jeden stary forumowicz, który aktualnie znacznie chętniej udziela się w tej dziedzinie na FK. Zabawa w trójkę może być znacznie weselsza, choć niektórzy zaraz to mogą okrzyknąć układem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felczer Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 27.02.10, 19:29 to jest prawdziwy lekarz i leczy akupunkturą galeria.interia.pl/praca,w_id,563098,ref,1Julia+dzia%B3a Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 19:40 Wszystko, co może prowadzić do pozytywnych efektów medycznych jest i było zawsze mile widziane. Bddyzm w wydaniu Zen również przywiązuje dużą wagę do przywracania wewnętrznej harmonii w życiu organizmów żywych nie wyłączając także wszelkich odmian człowieka czy człekopodobnych. Osobiście w tym wypadku nie mam nic przeciwko zamianie elektrowstrząsów na taką akupunkturę :) Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 20:09 W sumie wcale nie zdziwił bym się, że pod tym nickiem ukrywa się jakiś kleryk dając upust swojej wizji świata panów i świata baranów :) Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 20:41 jak mnie rozszyfrowałeś? he he oczywiście żartowałem Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: rydzyk a podatki 15.01.14, 23:17 Żart żartem, ale ta "Wielka Styropianowa Loża Wolnomularska" wykańcza ten kraj swoim nieudacznictwem i indolencją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katolik Re: rydzyk a podatki IP: *.prothost.com 02.04.10, 23:06 żydostwo szczuje na ojca tadeusza za judaszowe srebrniki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.10, 23:41 powtórz bo nie zrozumiałem co napisałeś ty skrzyżowaniu koorwy z osłem Odpowiedz Link Zgłoś
privus Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 03.04.10, 08:07 Gdyby Ojciec Dyrektor był osobą świecką, z całą pewnością znalazłby się na liście 100 najbogatszych Polaków. Oficjalnie jest jednak niby na utrzymaniu Redemptorystów. W ten sposób jego wyników finansowych nie da się nawet oszacować. Dla czego AWS-owskie prawo nadal działa w ten sposób? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 11:43 w tej setce powinien też być kaczor ... Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 03.04.10, 11:52 W to nie wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.147.212.113.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.04.10, 17:09 A ja wątpię. Jest przecież tak biedny, że emerytki z całej Polski muszą go co miesiąc zasilać swymi drobnymi pieniążkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.146.117.121.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.04.10, 12:24 Tak właśnie wygląda kościelny komunizm. Teraz nawet Partia Obrotowa zaczyna jeździć na filipińskie rekolekcje. dziennik.pl/polityka/article571237/Platforma_jedzie_na_filipinskie_rekolekcje.html Jest to piękny wynik i nie ma się czego wstydzić, jeżeli chodzi o publiczne demonstrowanie dewocji w PO. Wszak Donald dla punktów i poparcia KK nawet ślub kościelny brał przy blasku kamer. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kościelny bardzo Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 13:09 wdowi grosz zawsze smakuje najlepiej tym skoorwysynom ,którzy nie wiedzą co to jest moralność a umieją wykorzystać ludzki strach przed śmiercią, Bogiem i samotnością utrzymanie jego maybacha to miesięcznie wiele rent tych biednych starych ludzi , ale kogo to obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 16.01.14, 00:55 To nie tyle kwestia drenażu kieszeni przez Kościół ale ETYKI katolickiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobromir Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 16:45 zmiana zasad finansowania kościoła w części pozwoli na weryfikację liczby wiernych, choć pełniejszy obraz byłby, gdyby wierni płacili na rzecz z własnych kieszeni, a nie z dochodów budżetowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy Re: rydzyk a podatki IP: *.cal.pl 07.04.10, 11:05 inwestuje w naukę, idzie z duchem czasu glosrydzyka.blox.pl/2010/04/O-Rydzyk-buduje-Wielki-Zderzacz-Hadronow.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ant Re: rydzyk a podatki IP: *.cal.pl 23.04.10, 13:14 niezłych zawodników mają w tym toruniu www.se.pl/wydarzenia/kraj/proboszcz-wyudzi-3-miliony-i-uciek-a-biskup-donios_137056.html Odpowiedz Link Zgłoś
nereus1 Re: rydzyk a podatki 24.04.10, 23:38 A po co ma płacić jeżeli nikt go nie wezwał. Zebrał kilka mil. na stocznie i na kurewki je przeznaczył! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: rydzyk a podatki IP: 74.118.192.* 27.04.10, 00:37 od tacowego nie ma podatku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ef Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 17:31 www.sfora.biz/Zobacz-jak-Kosciol-wzbogacil-sie-w-Polsce-a20935 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katoliczka Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 09:31 Wpłacam na wiercenia Ojca Dyrektora, który się troszczy o gospodarkę narodu, a wasze wypowiedzi to bluźnierstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margot Re: rydzyk a podatki IP: *.com 07.10.10, 19:37 to jest właśnie religia pieniądza w czystej postaci, takich typów jezus przegonił ze świątyni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jw Re: rydzyk a podatki IP: 199.233.236.* 22.12.14, 18:58 od początku świata najlepiej zarabia się na religii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manager Re: rydzyk a podatki IP: *.com 13.01.11, 14:09 deser.pl/deser/1,97052,8935441,Taka_okazja__Kup_mercedesa_po_o__Rydzyku__cena_do.html toż to prawie papamobile, a tylko 47 900 zł, prawdziwa okazja Odpowiedz Link Zgłoś
akant_ol Oddajcie co cesarskie cesarzowi, a co boskie Bogu 15.01.11, 11:53 Typowy watykański katolicyzm odzwierciedlający tę zasadę Ewangelii, która zasadniczo rozdziela porządek polityczny od religijnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bh Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 19:14 rydzyk klepie biedę demotywatory.pl/339209?utm_source=Czytnik_rss&utm_medium=link&utm_campaign=rss Odpowiedz Link Zgłoś
edico Problemem nie jest sam Rydzyk, tylko kościół 18.03.11, 22:03 który go promuje i uważa za człowieka opatrznościowego - stwierdził były jezuita Stanisław Obirek w wywiadzie dla "Przekroju". Były Jezuita odnosi się także do majowej beatyfikacji papieża Jana Pawła II. Jego zdaniem nadchodząca uroczystość to będzie kolejna próba reanimacji katolicyzmu, który się ostatecznie skompromitował. wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Problemem-nie-jest-ojciec-Rydzyk-tylko-Kosciol,wid,13155490,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bf86 Trudno jest odmówić racji tym, którzy tę sprawę znają od środka. Oznacza to nie mniej ani więcej, tylko to, że mają poważne wewnętrzne problemy już s samym sobą. Rydzyk wiedząc o tym trzyma po prostu Epiekopat za twarz tzrymając w zanadrzu detale, fakty i dokumenty. Tym samym obawa przed utratą "swietości" pozawlają robić Rydzykowi robi co chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xara Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.03.11, 15:44 To zestawienie jest zupełną paranoją. Podziękować trzeba konkordatowi i tym, którzy go nam zafundowali. Czekam na zerwanie tego ogłupiającego pęta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.11, 14:58 Z klerem jak z sowietami. Raz wpuszczonych do Polski trudno przepędzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bg Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 00:41 Właśnie wyszły na jaw szczegółowe plany kilku projektów o. Rydzyka. Już na początku przyszłego roku może ruszyć budowa kościoła, aquaparku i hotelu ze SPA. Można się z nimi zapoznać czytając „Raport o oddziaływaniu na środowisko dla zadania pn. Świątynia i Termy Toruńskie przy Drodze Starotoruńskiej wraz z infrastrukturą", jaki na zlecenie Fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka przygotowała firma Epro z Torunia. www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/o._rydzyk_-_wspolczesny_o._maksymilian_kolbe___14846 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 00:45 Podatki Rydzyka mają się tak, jak logika naszego prawa podatkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antoni Re: rydzyk a podatki IP: 199.175.54.* 15.01.14, 14:27 w kontekście tych zbiórek łatwo wyjaśnić ataki na orkiestrę owsiaka - po prostu czarni nie trawią konkurencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nemo Re: rydzyk a podatki IP: *.pl 29.09.11, 03:35 dlaczego zwykli ludzie oddają część ciężko zarobionych pieniędzy, a księża żyją z datków płacąc podatek od ilości dusz w swojej parafii, rozbijając się samochodami, o których ich większość wiernych może tylko pomarzyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 16:52 palikot ma rację - dlaczego wszyscy musimy płacić podatki, a kościół nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk To jest przykład negatywnego funkcjonowania prawa IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.11, 23:44 w naszej rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manager Re: rydzyk a podatki IP: *.net 02.10.11, 21:56 money talks, bullshit walks www.facebook.com/photo.php?v=279357905421419 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mb Re: rydzyk a podatki IP: *.play-internet.pl 12.02.12, 18:10 apel o niepłacenie podatków to już zupełna żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.12, 20:18 Jest to pierwsza twarz ciemnej strony finansów Kościoła. Odpowiedz Link Zgłoś