Dodaj do ulubionych

rydzyk a podatki

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.10, 17:07
czy to prawda , że ten zacny człowiek nie płaci podatków?
nie mogę uwierzyć :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Bądż zdrów Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 20.01.10, 19:25
      wszyscy Go kochamy i podziwiamy
      galeria.interia.pl/praca,w_id,563098,ref,1Julia+dzia%B3a
      • yadol Re: rydzyk a podatki 20.01.10, 20:27
        ja najbardziej, a podziwiam go do bólu
        Al Capone poszedł do pierdla za podatki
        :)
        • Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.10, 10:22
          tu nie wystarczy kochać i podziwiać - tu trzeba płacić
          • Gość: rhop Rydzyk to idol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 12:57

            glosrydzyka.blox.pl/html

            Rydzyk ponad wszystko
            • Gość: fansld Re: Rydzyk to idol IP: *.olsztyn.mm.pl 21.01.10, 13:07
              No i czyja to wina? Rydzyka czy socjalistycznego panstwa?
              Wiecie ilu jest takich cwaniakow co nie placi podatkow. Co to za panstwo ktore
              pozwala na takie cyrki?
              Jak mozna jednym darowac a innych zmuszac?
              I pomyslec ze UPR ma zapisane wprogramie zeby kazdy placil taki sam podatek bez
              wzgledu na dochody czy na inne rzeczy. No ale to utopia bo przeciez co wowczas
              robilaby ta armia urzedasow, kto placilby im za ich totalnie niepotrzebna robote.
              O wplywie prostego i niskiego podatku poglownego na gospodarke nie napisze bo
              nagle ktos moze dojsc do wniosku ze Polska moze stac sie szybko potega
              gospodarcza a na takie cos zaden "wyksztalciuch" popierajacy PO, PiS czy inne
              SLD nie moze sie zgodzic, bo co to by bylo.... bogata Polska.. toz to niedorzeczne.



              • yadol Re: Rydzyk to idol 21.01.10, 13:52
                Pan Idol proszę
                • Gość: bezrobotny Re: Rydzyk to idol IP: *.centertel.pl 23.01.10, 10:16
                  ile można zarobić opluwając idola?
                  • Gość: j.w. Re: Rydzyk to idol IP: *.chello.pl 29.01.10, 09:21
                    Gość portalu: bezrobotny napisał(a):

                    > ile można zarobić opluwając idola?

                    Zapytaj Jacka Holuba redaktora GW w Toruniu.

                    • edico Czy Rydzyk pójdzie śladami św. Franciszka? 24.03.11, 13:59
                      Św. Franciszek pewnego dnia doświadczył wizji Boga, żądającego od niego odbudowy zniszczonej świątyni. Aby wypełnić to polecenie, Franciszek sprzedał swojego konia, a następnie sporą ilość ojcowskiego majątku i to bez pytania o pozwolenie. Dopuścił się zatem kradzieży, za którą został przez niego surowo ukarany i uwięziony. Z celi udał się wraz z ojcem przed sąd miejscowego biskupa, przed którym stwierdził, że nie tylko odda pieniądze, ale też wszystkie rzeczy, które ma od niego. Następnie mimo zimna ściągnął odzież, pozostając tylko we włosienicy, i poszedł w świat.
    • Gość: antymenel Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.mm.pl 29.01.10, 09:27
      Państwo wyznaniowe zwalnia swoich bogów od takprzyziemnych czynnosci.
      • Gość: j.w. Re: rydzyk a podatki IP: *.chello.pl 29.01.10, 09:55
        Gość portalu: antymenel napisał(a):

        > Państwo wyznaniowe zwalnia swoich bogów od takprzyziemnych
        czynnosci.

        Niech Tusk wystawi kandydaturę dr Rydzyka na prezydenta.Póki co
        tańczy tak jak mu dr Rydzyk i jego dobrodzieje zagrają.
        Przed Toruniem chadza na kolanach.


        • yadol Re: rydzyk a podatki 07.02.10, 21:01
          przemyślałem mój niedojrzały pomysł ruszenia tego tematu, nie miał sensu
          • edico Polski problem stosunków z Kościołem 16.01.14, 00:51
            Czas wszystkich religii minął i to głównie z przyczyn zawinionych przez same religie i ich zachłanną hierarchię. Kraje, w których wpływ religii na życie państwa
            maleje, znacznie szybciej się rozwijają. Dobrobyt i wiedza oddala od "wiary", która najlepiej się sprawdza jako narzędzie sterowania "ludźmi bezmyślnymi".
            W Polsce niestety dodatkowo problemy powoduje widoczny niemal na co dzień rak kościoła, czyli episkopat, hierarchowie i ich janczarzy wydający walkę zarówno państwu jak i inaczej myślącym. Jednak wbrew dążeniom coraz częściej Bogiem staje się rozum a nie tworzone doraźnie biskupie ideologie czy dogmaty nawet dla tych chcących cofnąć ten kraj do tak odległych czasów, gdy boga wyznaczały prymitywne religie. Tak jak kiedyś twierdziłem, wprowadzenie religii do szkół wpłynęło negatywnie zarówna na oświatę jak i dla autorytetu samego Kościoła. Zawłaszczanie i usilne robienie z każdego człowieka katolika grzesznika w stylu i .... on ci jest już nasz zarówno w domu jak i w szkole, było jedynie oddechem odległego średniowiecza i tęsknoty hierarchii kościelnej do tamtych zgrzebno-religijnych czasów zupełnie już nie przystającej do istniejącej obiektywnej rzeczywistości. Wprawdzie wszczepianie bzdur w ludzi pozbawionych refleksji trwało przez wieki, ale niepostrzeżenie dla hierarchii minął już ten czas, w którym kościelne zakazy czytania książek brane jest na poważnie i bez uśmiechu na ustach. Dzisiaj nawet w katolickiej w Brazylii trwa nieustane odwracanie się od tej religii, czemu po wypadkach w Irlandii czy Dominikanie trudno się dziwić. Po prostu misje odsłoniły walory tak serwowanej "po bożemu" ewangelizacji, w której polski Kościół katolicki odcisnął również swoje nie mniej znamienne niezapomniane piętno.
    • Gość: mc Re: rydzyk a podatki IP: *.proserwer.pl 08.02.10, 12:03

      skarbówka to hinduiści, czczą święte krowy
    • privus Re: rydzyk a podatki 08.02.10, 14:15
      Chyba dworujesz sobie na poziomie legend z pampasów. Przypuszczam,
      że płacone podatki Rydzyka obejmują wyłącznie Episkopat i Watykan. O
      pozostałych trudnościach tego, który nie boi się prawdy, sporo można
      poczytać w necie.
      • Gość: nautile Re: rydzyk a podatki IP: *.chello.pl 12.02.10, 17:46
        deser.pl/deser/1,83452,7325585,Hit_Radia_Maryja__Na_osiemnastke_jedziemy_do_Torunia_.html
        • Gość: rydzyk polo Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 12.02.10, 17:50
          tylko tak jedziemy
          www.youtube.com/watch?v=DrDNIYghyTw
          • yadol Re: rydzyk a podatki 12.02.10, 20:28
            gorsze niż pozbawianie ostatniego grosza jest okradanie z rozsądku

            ludzie, jak można krytykować ojca od mamony?
    • Gość: pepe Re: rydzyk a podatki IP: *.netwave.pl 23.02.10, 15:21

      rydzol działał w niemczech, tam zdobył kapitał i nabrał zmysłu
      przedsiębiorczości, co wystarczyło, by stworzyć wydajny system
      dojenia kasy z moherowych kmiotków
      • Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 20:05
        ciekawe czy miał tam dziewczynę, a co?
        on i tak olewa dekalog
        • Gość: Damian Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 23.02.10, 20:27
          możecie się zabrać z nami opętańce
          www.youtube.com/watch?v=DrDNIYghyTw
          • Gość: * Re: rydzyk a podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.10, 12:24
            www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI&feature=related
            • Gość: fansld Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.mm.pl 24.02.10, 13:05
              Podatki powinny byc rowne i niskie dla wszystkich bez wyjatku. Jednak wg.
              lewackiej ideologii sprawiedliwie jest jak jedni placa wiecej, inni mniej a inni
              wcale. Urzedy maja za to pelne rece roboty, PiTy sa porabane, a Rydzyk moze
              sobie nie placic. Rzekomo najbogatsi placa wiecej a jak jest naprawde wie kazdy
              myslacy. Ot lewacka uczciwosc :)
              P.S. Wystarczy sobie przypomniec jak niedawno US wydawaly kompletnie rozne
              interpretacje tych samych przepisow, no ale coz chcemy socjalizmu i tzw.
              "sprawiedliwosci spolecznej" to ja mamy.
              • Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 13:41
                kecaw odstaw te zioła, albo pij tylko czystą , nie będziesz miał tych "objawień"
                mistrzu
                • Gość: fansld Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 16:17
                  Oki ja wypije czysta a Ty wypelniajac PIT pamietaj ze takie Rydzyki i inne gady
                  nie musza placic :D :D
                  • rydzyk.doktor Re: rydzyk a podatki 26.02.10, 23:48
                    możecie mi skoczyć
                    • privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 17:48
                      Gdyby chociaż wiedzieli, gdzie? :)
                      • rydzyk.doktor Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 17:52
                        moherowy oczywiście :)
                      • rydzyk.doktor Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 17:54
                        na pompon
                        • rydzyk.doktor nawróćcie się 27.02.10, 17:59
                          privus, edico, jothagie, antymenel,yadol i paru innych nawróćcie się

                          obserwuję was z boską troską
                          • privus Re: nawróćcie się 27.02.10, 18:17
                            Ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich 134 pozycji dojenia kóz :)

                            Podstawy do takiej troski znajdziesz tutaj:
                            "Nieprzyjaciół zaś moich, tych, którzy nie chcieli, żebym nimi rządził,
                            przyprowadźcie tu i zabijcie na moich oczach."

                            (Łukasz 19:27)

                            Z najniższymi należnymi ukłonami :)
                        • privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 18:09
                          FRansld od dawna chce udowodnić wszem i dookoła, że największą radość sprawia mu
                          odniesienie się do poziomu dziecięcej radości z "bonbon'a" bez względu na formę
                          i sposób uzyskiwania tego zadowolenia :)
                          • rydzyk.doktor Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 18:16
                            Pan fansld wkrótce już będzie u mnie na mojej antenie :) a wy*?


                            słowa skierowane do edico, privusa, jothagie, antymenela, yadola

                            • privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 19:09
                              A ja myślałem, że do tego naciągaczy gumy nie trzeba. Jest taki jeden stary
                              forumowicz, który aktualnie znacznie chętniej udziela się w tej dziedzinie na
                              FK. Zabawa w trójkę może być znacznie weselsza, choć niektórzy zaraz to mogą
                              okrzyknąć układem :)
                              • Gość: felczer Re: rydzyk a podatki IP: *.centertel.pl 27.02.10, 19:29
                                to jest prawdziwy lekarz i leczy akupunkturą
                                galeria.interia.pl/praca,w_id,563098,ref,1Julia+dzia%B3a
                                • privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 19:40
                                  Wszystko, co może prowadzić do pozytywnych efektów medycznych jest i było zawsze
                                  mile widziane. Bddyzm w wydaniu Zen również przywiązuje dużą wagę do
                                  przywracania wewnętrznej harmonii w życiu organizmów żywych nie wyłączając także
                                  wszelkich odmian człowieka czy człekopodobnych. Osobiście w tym wypadku nie mam
                                  nic przeciwko zamianie elektrowstrząsów na taką akupunkturę :)
                                  • yadol Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 20:03
                                    elektrowstrząsy pod sutanną :)
                                    • privus Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 20:09
                                      W sumie wcale nie zdziwił bym się, że pod tym nickiem ukrywa się jakiś kleryk
                                      dając upust swojej wizji świata panów i świata baranów :)
                                      • yadol Re: rydzyk a podatki 27.02.10, 20:41
                                        jak mnie rozszyfrowałeś?

                                        he he oczywiście żartowałem
                                        • privus Re: rydzyk a podatki 15.01.14, 23:17
                                          Żart żartem, ale ta "Wielka Styropianowa Loża Wolnomularska" wykańcza ten kraj swoim nieudacznictwem i indolencją.
    • Gość: katolik Re: rydzyk a podatki IP: *.prothost.com 02.04.10, 23:06

      żydostwo szczuje na ojca tadeusza za judaszowe srebrniki
      • Gość: joi Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.10, 23:41
        powtórz bo nie zrozumiałem co napisałeś ty skrzyżowaniu koorwy z osłem
    • privus Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 03.04.10, 08:07
      Gdyby Ojciec Dyrektor był osobą świecką, z całą pewnością znalazłby się na
      liście 100 najbogatszych Polaków. Oficjalnie jest jednak niby na utrzymaniu
      Redemptorystów. W ten sposób jego wyników finansowych nie da się nawet
      oszacować. Dla czego AWS-owskie prawo nadal działa w ten sposób?
      • Gość: joi Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.10, 11:43
        w tej setce powinien też być kaczor ...
        • privus Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 03.04.10, 11:52
          W to nie wątpię.
          • Gość: kasia Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.147.212.113.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.04.10, 17:09
            A ja wątpię. Jest przecież tak biedny, że emerytki z całej Polski muszą go co
            miesiąc zasilać swymi drobnymi pieniążkami.
            • Gość: kasia Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.146.117.121.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.04.10, 12:24
              Tak właśnie wygląda kościelny komunizm. Teraz nawet Partia Obrotowa zaczyna
              jeździć na filipińskie rekolekcje.
              dziennik.pl/polityka/article571237/Platforma_jedzie_na_filipinskie_rekolekcje.html
              Jest to piękny wynik i nie ma się czego wstydzić, jeżeli chodzi o
              publiczne demonstrowanie dewocji w PO. Wszak Donald dla punktów i poparcia KK
              nawet ślub kościelny brał przy blasku kamer.
              • Gość: kościelny bardzo Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 13:09
                wdowi grosz zawsze smakuje najlepiej tym skoorwysynom ,którzy nie wiedzą co to
                jest moralność a umieją wykorzystać ludzki strach przed śmiercią, Bogiem i
                samotnością
                utrzymanie jego maybacha to miesięcznie wiele rent tych biednych starych ludzi ,
                ale kogo to obchodzi?
                • edico Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków 16.01.14, 00:55
                  To nie tyle kwestia drenażu kieszeni przez Kościół ale ETYKI katolickiej.
      • Gość: dobromir Re: Rydzyk holding - wielki biznes bez podatków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 16:45

        zmiana zasad finansowania kościoła w części pozwoli na weryfikację liczby wiernych, choć pełniejszy obraz byłby, gdyby wierni płacili na rzecz z własnych kieszeni, a nie z dochodów budżetowych
    • Gość: jerzy Re: rydzyk a podatki IP: *.cal.pl 07.04.10, 11:05

      inwestuje w naukę, idzie z duchem czasu

      glosrydzyka.blox.pl/2010/04/O-Rydzyk-buduje-Wielki-Zderzacz-Hadronow.html
    • Gość: ant Re: rydzyk a podatki IP: *.cal.pl 23.04.10, 13:14

      niezłych zawodników mają w tym toruniu

      www.se.pl/wydarzenia/kraj/proboszcz-wyudzi-3-miliony-i-uciek-a-biskup-donios_137056.html
      • nereus1 Re: rydzyk a podatki 24.04.10, 23:38
        A po co ma płacić jeżeli nikt go nie wezwał. Zebrał kilka mil. na stocznie i na
        kurewki je przeznaczył!
    • Gość: zg Re: rydzyk a podatki IP: 74.118.192.* 27.04.10, 00:37

      od tacowego nie ma podatku
    • Gość: ef Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 17:31
      www.sfora.biz/Zobacz-jak-Kosciol-wzbogacil-sie-w-Polsce-a20935
    • Gość: Katoliczka Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 09:31

      Wpłacam na wiercenia Ojca Dyrektora, który się troszczy o gospodarkę narodu, a wasze
      wypowiedzi to bluźnierstwa.
    • Gość: margot Re: rydzyk a podatki IP: *.com 07.10.10, 19:37

      to jest właśnie religia pieniądza w czystej postaci, takich typów jezus przegonił ze świątyni
      • Gość: jw Re: rydzyk a podatki IP: 199.233.236.* 22.12.14, 18:58
        od początku świata najlepiej zarabia się na religii
    • Gość: manager Re: rydzyk a podatki IP: *.com 13.01.11, 14:09

      deser.pl/deser/1,97052,8935441,Taka_okazja__Kup_mercedesa_po_o__Rydzyku__cena_do.html
      toż to prawie papamobile, a tylko 47 900 zł, prawdziwa okazja
    • akant_ol Oddajcie co cesarskie cesarzowi, a co boskie Bogu 15.01.11, 11:53
      Typowy watykański katolicyzm odzwierciedlający tę zasadę Ewangelii, która zasadniczo rozdziela porządek polityczny od religijnego.
    • Gość: bh Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 19:14

      rydzyk klepie biedę
      demotywatory.pl/339209?utm_source=Czytnik_rss&utm_medium=link&utm_campaign=rss
    • edico Problemem nie jest sam Rydzyk, tylko kościół 18.03.11, 22:03
      który go promuje i uważa za człowieka opatrznościowego - stwierdził były jezuita Stanisław Obirek w wywiadzie dla "Przekroju". Były Jezuita odnosi się także do majowej beatyfikacji papieża Jana Pawła II. Jego zdaniem nadchodząca uroczystość to będzie kolejna próba reanimacji katolicyzmu, który się ostatecznie skompromitował.
      wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Problemem-nie-jest-ojciec-Rydzyk-tylko-Kosciol,wid,13155490,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bf86
      Trudno jest odmówić racji tym, którzy tę sprawę znają od środka. Oznacza to nie mniej ani więcej, tylko to, że mają poważne wewnętrzne problemy już s samym sobą. Rydzyk wiedząc o tym trzyma po prostu Epiekopat za twarz tzrymając w zanadrzu detale, fakty i dokumenty. Tym samym obawa przed utratą "swietości" pozawlają robić Rydzykowi robi co chce.
    • Gość: xara Re: rydzyk a podatki IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.03.11, 15:44
      To zestawienie jest zupełną paranoją. Podziękować trzeba konkordatowi i tym, którzy go nam zafundowali. Czekam na zerwanie tego ogłupiającego pęta.
      • Gość: mix Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.11, 14:58
        Z klerem jak z sowietami. Raz wpuszczonych do Polski trudno przepędzić.
    • Gość: bg Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 00:41

      Właśnie wyszły na jaw szczegółowe plany kilku projektów o. Rydzyka. Już na początku przyszłego roku może ruszyć budowa kościoła, aquaparku i hotelu ze SPA. Można się z nimi zapoznać czytając „Raport o oddziaływaniu na środowisko dla zadania pn. Świątynia i Termy Toruńskie przy Drodze Starotoruńskiej wraz z infrastrukturą", jaki na zlecenie Fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka przygotowała firma Epro z Torunia.

      www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/o._rydzyk_-_wspolczesny_o._maksymilian_kolbe___14846
      • Gość: mk Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 00:45
        Podatki Rydzyka mają się tak, jak logika naszego prawa podatkowego.
      • Gość: antoni Re: rydzyk a podatki IP: 199.175.54.* 15.01.14, 14:27

        w kontekście tych zbiórek łatwo wyjaśnić ataki na orkiestrę owsiaka - po prostu czarni
        nie trawią konkurencji
    • Gość: nemo Re: rydzyk a podatki IP: *.pl 29.09.11, 03:35

      dlaczego zwykli ludzie oddają część ciężko zarobionych pieniędzy, a księża żyją z datków płacąc podatek od ilości dusz w swojej parafii, rozbijając się samochodami, o których ich większość wiernych może tylko pomarzyć
      • Gość: ewa Re: rydzyk a podatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 16:52

        palikot ma rację - dlaczego wszyscy musimy płacić podatki, a kościół nie?
    • Gość: mk To jest przykład negatywnego funkcjonowania prawa IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.11, 23:44
      w naszej rzeczywistości.
    • Gość: manager Re: rydzyk a podatki IP: *.net 02.10.11, 21:56

      money talks, bullshit walks
      www.facebook.com/photo.php?v=279357905421419
    • Gość: mb Re: rydzyk a podatki IP: *.play-internet.pl 12.02.12, 18:10

      apel o niepłacenie podatków to już zupełna żenada
    • Gość: mix Re: rydzyk a podatki IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.12, 20:18
      Jest to pierwsza twarz ciemnej strony finansów Kościoła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka