Dodaj do ulubionych

Chrystoteka w Kominie

17.09.11, 19:49
Chrystoteka, czyli potańcówka po katolicku bez alkoholu. Najpierw msza, a później taniec do białego rana. Tak będą wyglądały nowe imprezy organizowane przez Kościół dla katolickiej młodzieży. A może ten ksiądz zacznie od siebie i sam przestanie publicznie pić alkohol, skoro on taki nie tego :)
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10296069,Chrystoteka__czyli_katolicka_potancowka__Bez_alkoholu.html
Obserwuj wątek
  • Gość: mix A więc ksiądz nie zna albo przerabia Biblię IP: *.adsl.inetia.pl 17.09.11, 20:15
   na własne kopyto. Czyżby chciał być Orygenesem trzeciego milenium :)

   Oto tzw. Słowo Boże:
   wg. Jana 2, 1-12
   "(2) Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. (3) A kiedy zabrakło wina (a więc musiało się lać strumieniami - hi, hi, hi), Matka Jezusa mówi do Niego: Nie mają już wina. (4) Jezus Jej odpowiedział: Czyż to moja lub Twoja sprawa, Niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła godzina moja? ...
   (6) Stało zaś tam sześć stągwi kamiennych przeznaczonych do żydowskich oczyszczeń, z których każda mogła pomieścić dwie lub trzy miary. (7) Rzekł do nich Jezus: Napełnijcie stągwie wodą! I napełnili je aż po brzegi. (8) Potem do nich powiedział: Zaczerpnijcie teraz i zanieście staroście weselnemu! Oni zaś zanieśli. (9) A gdy starosta weselny skosztował wody, która stała się winem - nie wiedział bowiem, skąd ono pochodzi, ale słudzy, którzy czerpali wodę, wiedzieli - przywołał pana młodego (10) i powiedział do niego: Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze."

   Niby ludzie głęboko wierzący i profesjonalnie przygotowani do uprawianego zawodu, a tu co rusz tak żenujące wpadki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka