brzoza Re: Poprosze o linke do kamer 07.07.04, 21:03 Rączka mi sie omsknęła i poooszło zanim nawet dokończyłam pisac tytuł postu. A o co poprosze? O namiary na kamery olsztyńskie, jako że rita obiecała nam jutro o 8 rano machac do kamery zaraz po przyjezdzie. Czy ktos może mi wrzucić jakąś linke, bo nie mam siły szukać....:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jd Re: Poprosze o linke do kamer IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.07.04, 21:21 www.topexpert.pl/cama.html Odpowiedz Link Zgłoś
brzoza Re: Poprosze o linke do kamer 07.07.04, 21:30 Dzięki jd - rozumiem, że mam sie gapiż jutro w kemrę z widokiem na Ratusz i do tego w wysokiej rozdzielczości. Czy dobrze kombinuję? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jd Re: Poprosze o linke do kamer IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.07.04, 21:36 Całkiem, całkiem. Były w tym rozumowaniu elementy indukcji, dedukcji, a nawet redukcji. Nie mogło skończyć sie inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
brzoza Re: Poprosze o linke do kamer 07.07.04, 22:04 Gość portalu: jd napisał(a): > Całkiem, całkiem. Były w tym rozumowaniu elementy indukcji, dedukcji, a nawet > redukcji. Nie mogło skończyć sie inaczej. Z powodu moich permanentnych literówek powinno sie skończyc obdukcją:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zaba Re: Poprosze o linke do kamer IP: *.slnet.sk 17.07.04, 13:20 www.teplo.exo.sk/seba/bocian01.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamera mok-u Re: Poprosze o linke do kamer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.04, 17:15 kamera.usr.pl/kamera.php Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Poprosze 07.07.04, 21:48 Myślę, że powinniśmy się wszyscy w sobotę o określonej godzinie ustawić przed kamerą i pomachać tym, którzy nie mogli przybyć...Byłoby miło... Odpowiedz Link Zgłoś
brzoza Re: Poprosze 07.07.04, 22:08 Andulko - pomysł znakomity, tylko że ja niestety w sobote raniutko wyruszam w lasy i rzeki, niestety bez netu tego dnia (i pewnie przez nastepne także). Ale dla wszystkich pozostających na miejscu, a poza Olsztynem, rzeczywiście warto! To tak, jakby przez chwilke chociaz byli razem z Wami:))) Pozdrawiam:))))) Odpowiedz Link Zgłoś