Dodaj do ulubionych

Dobranoc v.21

IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:10
oso1 znowu gdzieś sie zapodziałeś a ludzie chcą spać.
Obserwuj wątek
    • Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:19
      Patrzę tu,patrzę tam-
      wszystko się chwieje!Śmieje sie świat!
      Gwiazd zatrzęsienie nocą!
      Gadają ,mrugają, migocą.

      Gwiazdy! Kto je rozumie,
      ten nocą nie chce zasnąc,
      na Mleczną Drogę spogląda jasną,
      wie,że to droga szczęsliwa
      że w dobre strony przyzywa.

      Patrzę tu, patrzę tam-
      jak księzyc myje w ciepłych wodach,
      niby w strumieniu pod lasem
      Cyganeczka młoda.

      Cóż to się dzieje?
      Wszystko się chwieje.
      To świat się śmieje.
    • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 18:33
      Nie ma problemu w rozpoczynaniu wątku, jak komuś chce się spać.
      :)
      • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:50
        Pada, znowu sobie strzelałeś?
        • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:51
          Kto zgadnie czyj jest ten wiersz?
          • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 18:56
            Nie zgadnę
            :)
            • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:59
              Szkoda,że to nie ja.
              • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:01
                Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga
                :)
                • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:03
                  Lub piękna inna kołysanka

                  Posłuchaj, Graszko, nowej piosenki
                  O rudym majstrze z głową jak płomień
                  Ten majster, Graszko, słowa piosenki
                  Jak życie swoje poskładać w ciepły wiersz

                  Więc śpij, krople kap, kap
                  To stary kran
                  Dzwoni bo pora już spać

                  Stuk, stuk, stuka do drzwi
                  Pluszowy miś
                  W łóżeczku z tobą chrap, chrap
                  • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 19:33
                    Bardzo piękne dobranoc.
                    Jestes chyba wprawiony w usypianiu?
                    • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:36
                      Zależy co rozumiesz pod słowem "spanie"
                      ;)
                      • Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 19:54
                        Była mowa o usypieniu , o aaaa, kotki dwa , tak jak dla dzieci.
                        Nie łap mnie za słówka.
                        • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 20:12
                          he, he
                          ;)
                          • bpkw Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 20:40
                            To moze "dobranocke" bedziemy odpalac w poludnie ???
                            • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 21:07
                              Dobranocka w południe?
                              Co u Was Panowie z tymi bajkami na dobranoc?
                              Tak lubicie bajki?
                              Czy chodzi o bajki opowiadane przez kochane kobiety?
                              • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 21:25
                                Dobranoc.
                                Ułożę moje Kochanie do snu.
                                Niech wie ,że nie jest sam.
                                Jutro czeka Go ciężki dzień .
                                • oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 21:56
                                  No to shimanko. Coś ostatnio chodzę wcześnie spańku, a co jak zdrowy tryb życia
                                  to zdrowy - 5 miesiąc bez palenia.
                                  :))
                                  • bpkw Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 22:20
                                    oso1 napisał:

                                    > - 5 miesiąc bez palenia.



                                    I to jest piekne. Dobranoc.
                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 22:21
                                    Dobrej nocki :)
                                    • oso1 Re: Dobranoc v.21 03.08.04, 22:14
                                      Co raz wcześniej do łóżka. Czy to aby nie..., a niby jeszcze młody
                                      ;)
                                      • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 03.08.04, 22:28
                                        Po 22:00 to w sam raz.
                                        Cisza nocna.
                                        Dobranoc.
                                        • oso1 Re: Dobranoc v.21 04.08.04, 21:54
                                          Idę pokuszać, jakbym nie doczołgał się ponownie - to dobranoc
                                          :)
                                          • giga5 Re: Dobranoc v.21 04.08.04, 22:02
                                            Dasz radę, dobranoc
                                            :)
                                            • oso1 Re: Dobranoc v.21 05.08.04, 21:59
                                              Co ten Orfeusz sobie myśli o tej godzinie.
                                              Pozdrówka
                                              :)
                                              • Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 22:57
                                                dobranoc wszystkim
                                                • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 05.08.04, 23:47
                                                  Wróciłam dwie godziny temu.
                                                  Miłego dobranoc Wszystkim.
                                                  Słodkich snów.
                                                  Jutro piątek.
                                                  A potem sobota, niedziela .
                                                  A na Warmii i Mazurach LATO!!!!!!!!!!!
                                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 06.08.04, 23:00
                                                    Dobranoc,
                                                    jutro będzie nowy dzień talala
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 06.08.04, 23:19

                                                    Nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w cieniu pić,
                                                    Leżeć w trawie, liczyć chmury, gołym i wesołym być.
                                                    Nic nie robić, mieć nałogi, bumelować gdzie się da,
                                                    Medytować, świat całować - dobry Panie pozwól nam.

                                                    Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka

                                                    dobranoc wszystkim
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 07.08.04, 00:01
                                                    Dobranoc
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 07.08.04, 22:59
                                                    dobranoc wszystkim
                                                    może ten utwór ktos zrozumie, ja go nie rozumię, ale czuję , ze jest o
                                                    spokojnej nocy, cudownej zresztą
                                                    pa

                                                    Venha me entorpecer,
                                                    Enuviar-me os pensamentos
                                                    Cantar-me suave
                                                    As notas líricas do desejo.

                                                    Tocarei teu corpo com o meu,
                                                    Me perderei em teus cabelos macio
                                                    Em seus olhos turvos de mistérios...
                                                    E me entregarei

                                                    Suas măos grandes
                                                    Simplesmente me dominarăo
                                                    Como hábil caçador
                                                    Teu corpo suave confundir-se-á com o meu
                                                    Teu cheiro me acalmará.

                                                    Serei tua com toda alegria
                                                    Libertando-me das amarras do medo
                                                    Para te fazer feliz...
                                                    Para sentir contigo, os prazeres proibidos

                                                    O deleite sensual da carne
                                                    E o frescor de uma noite augusta
                                                    Que será um dia
                                                    Para nunca mais voltar.

                                                  • Gość: obserwator Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 07.08.04, 23:15
                                                    Jesteś smieszna.
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 00:00
                                                    Shimanko
                                                    Pa
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 22:09
                                                    dobranoc wszystkim

                                                    Otwieram niebo,
                                                    wyjmuję ciebie - Anioła...
                                                    Przykładam pióra do ran, i dajesz mi uleczenie.

                                                    Później odrywam skrzydła niewinności,
                                                    jako kobietę biorę w ramiona,
                                                    i nim przebiję serce twe męskości dzidą,
                                                    zasypiam w ciele błękitnego puchu.

                                                    Śni mi się inny świat.
                                                    W nim i ja mam z piór uplotłe skrzydła,
                                                    by leczyć rany, by ich nie zadawać.

                                                    Zbigniew Matyjaszczyk
                                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 22:11
                                                    Rita co tak wcześnie ,
                                                    dopiero wróciłam:)
                                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 22:46
                                                    dobranoc:)
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 23:12
                                                    nie choć spać , jeszcze coś mam fajnego ;)
                                                    schlesien.nwgw.de/Polsko_Biesiada/a/Czerwone_i_bure.mp3
                                                  • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 09.08.04, 23:01
                                                    dobranoc
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 09.08.04, 23:28
                                                    szachy są już ustawione, jutro zaczynamy grę
                                                    podajcie mi poncz :)

                                                    dobranoc wszystkim
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 10.08.04, 21:49
                                                    No to siemaneczko, jutro meczyk, trzymam kciuki za Kraków
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 10.08.04, 23:09
                                                    śliczne dziś gwiazdy świecą, spójrzcie w księzyc - czyż to nie znak, ze jutro
                                                    bedzie dobry dzień dla kibiców piłkarskich :)

                                                    dobranoc wszystkim
                                                  • sola28 Re: Dobranoc v.21 11.08.04, 16:32
                                                    Pa, pa
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 11.08.04, 20:27
                                                    Na pewno nie usnę na meczu
                                                    :))))
                                                  • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 11.08.04, 20:43
                                                    A ja idę na działkę ,w kasku i będe ogladać spadajace gwiazdy.
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 11.08.04, 22:34
                                                    myślałam, że będzie wielki mecz - niestety !
                                                    dobranoc wszystkim
                                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 11.08.04, 22:40
                                                    Papapa:(
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 12.08.04, 22:21
                                                    No to na zarazki
                                                    :)
                                                  • giga5 Re: Dobranoc v.21 12.08.04, 22:23
                                                    papa :)
                                                  • Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 23:22
                                                    dobranoc wszystkim
                                                    Połóż mnie Pan kamykiem, a podnieść kołaczykiem
                                                  • mika_1 Re: Dobranoc v.21 12.08.04, 23:24
                                                    No nie spijcie jeszcze - dopiero przyszlam!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:00
                                                    no to mika - idziemy lulu

                                                    dobranoc wszystkim
                                                    raniutenko trzeba wstać
                                                    Kunicką pamietacie ?- od nocy do nocy

                                                    Nim las,
                                                    nim kłos,
                                                    nim noc dojrzeje,
                                                    ktoś wygra los,
                                                    ktoś porzuci nas.
                                                    Nasz dom,
                                                    nasz ląd zniknie gdzieś,
                                                    odpłynie w dal biała wieś,
                                                    będziemy snem, zorzą zórz, morskim dnem i gwiazdą.

                                                    Pokochaj mnie z całych sił,
                                                    pokochaj mnie na sto lat.
                                                    Pokochaj mnie, jakbyś był
                                                    tak młody, jak był dawniej świat.

                                                    Już zielenieje sad po burzy, nim roztopimy się w
                                                    podroży.
                                                    Ty kochaj mnie od nocy, do nocy, aż po noc.

                                                  • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 13.08.04, 23:44
                                                    Dobranoc.
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 14.08.04, 22:35
                                                    ślicznie dziekuję za rozmowę
                                                    dobranoc wszystkim

                                                    miłych snów i miłej niedzieli
                                                  • artmak Re: Dobranoc v.21 14.08.04, 22:41
                                                    ja pierwszy raz mówię na OLSZTYNIE

                                                    DOBRANOC.

                                                    I do następnego.
                                                    <PAPA>
    • sola28 Re: Dobranoc v.21 15.08.04, 12:06
      A tymczaem kończę dzisiejsze klikanie. Jeszcze tylko kilka dni i dosęp do
      świata całodobowo :)))
      Pozdrówka
      • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 15.08.04, 22:05
        Dobranoc "pędzę " na Olimpiadę.
        • giga5 Re: Dobranoc v.21 15.08.04, 22:53
          Dobranoc:)
          • rita100 Re: Dobranoc v.21 15.08.04, 22:56

            Tak, to ja, widzisz bywa tak
            W zimnym deszczu posłusznie moknę
            Za krokiem człowiek, on to lepiej zna
            Co znaczy czekać - on tu dłużej moknie
            Wpisany w los miczenia łyk
            Zapisany wierszem
            Poetą mistrz, a błaznem ja
            Z datą wczorajszego dnia

            Ref. Kroplą deszczu namaluję Cię
            A potem długo sam, sam w to nie uwierzę
            Kroplą deszczu spłynie Twoja twarz
            W tej kropli będę ja
            I z sobą mnie zabierzesz

            dobranoc wszystkim
            • rita100 Re: Dobranoc v.21 16.08.04, 23:12
              Prośba o wyspy szczęśliwe

              A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
              wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
              ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
              we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

              Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
              rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
              dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
              myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.


              Konstanty Ildefons Gałczyński
              dobranoc wszystkim
              • oso1 Re: Dobranoc v.21 17.08.04, 22:31
                No to dobrej nocki życzę
                • rita100 Re: Dobranoc v.21 17.08.04, 22:35
                  i zostawiasz Olsztyn Piękny w takim stanie ????????
                  hej, wracaj ..................
                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 17.08.04, 23:13
                    dobranoc wszystkim

                    Gwiazdy są bliżej
                    Nocą w lazurze,
                    Rzeka mknie chyżej,
                    Wonniej tchną róże.

                    Słowik w gęstwinie
                    Śpiewa goręcej,
                    W wodnej głębinie
                    Nieba jest więcej.


                    Powiewy żeną
                    Pieściwszym lotem,
                    Ty jedna jeno
                    Nic nie wiesz o tem?

                    Jak to być może?
                    O, Boże, Boże...


                    Leopold Staff
                    • oso1 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 22:25
                      No i...
                      • oso1 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 22:25
                        mówię dobrej nocki
                        :)
                        • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:29
                          Też dobranoc.
                          • oso1 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 22:31
                            Ooo, cześć Muraszka, Ty już spańku?
                            • Gość: <Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:33
                              A ,Ty ,nie?
                              • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:35
                                Idę spać ,bo ciągle wpadaja mi jakieś chochliki.
                                • oso1 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 22:37
                                  No to shimanko, też idę spanku.
                                  :)
                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 23:03
                                    Swiat zaległa cisza i wokół niej dyszała noc, jedna z tych nocy stworzona
                                    do .....

                                    dobranoc
                                    • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 19.08.04, 21:22
                                      A u nas leje , błyskawice , wiatr.
                                      Jest wspaniele!
                                      Dobranoc.
                                      Ostatnio śni mi się całe "nasze" forum?
                                      Nie pojmuję ,co to znaczy?
                                      • Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 23:00
                                        śpijcie spokojnie
                                        gdzie ludzie śiewają tam mozna spać spokojnie
                                        dobranoc wszystkich
                                        muzycznie
                                        www.bethynha.com.br/fazer-amor.htm
                                        • oso1 Re: Dobranoc v.21 20.08.04, 21:55
                                          Idę pooglądać i posłuchać Krzysia K.
                                          Dobrej nocki, chyba że wrócę.
                                          :)
                                          • rita100 Re: Dobranoc v.21 20.08.04, 22:45
                                            Jeśli w chwilach rozterki
                                            powiesz "przyjaciół mi brak"
                                            To spójrz na podpis mojego imienia
                                            I pomyśl, że nie jest tak.

                                            • giga5 Re: Dobranoc v.21 22.08.04, 22:20
                                              dobranoc
                                              • rita100 Re: Dobranoc v.21 22.08.04, 22:23
                                                też luż lecę
                                                pa
                                                i dobranoc wszystkim
                                                • rita100 Re: Dobranoc v.21 23.08.04, 23:02
                                                  dobranoc wszystkim
                                                  www.bethynha.com.br/tequero.htm
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 24.08.04, 22:18
                                                    Pa
                                                  • Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:00
                                                    z rajską rozkosza lece spać , by poczuć kołderkę na grzniecie ;)))))))
                                                    dobranoc wszystkim
                                                    i pamiętajcie
                                                    nigdy nie traćcie nadzieji
                                                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 21:16
                                                    No to na zarazki.
                                                    :)
                                                  • bpkw Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 21:18
                                                    oso1 napisał:

                                                    > No to na zarazki.
                                                    > :)



                                                    Oso. Uwazaj bo nie bedziesz pamietac wyniku...
                                                  • Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 25.08.04, 21:30
                                                    Dobranoc.
                                                    Zmęczenie wzięło górę.
                                                  • rita100 Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 22:57
                                                    tak , zmęczenie górą

                                                    dobranoc wszystkim
                                                    bardzo się cieszę :)
    • sola28 Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 23:07
      Dobranoc, 6 godzin snu z małym haczykiem :(
      • Gość: . Re: Dobranoc v.21 IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 25.08.04, 23:08
        Karaluchy pod poduchy he, he
      • bpkw Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 23:59
        sola28 napisała:

        > Dobranoc, 6 godzin snu z małym haczykiem :(

        U mnie ten "haczyk" jest jeszcze mniejszy. Budzik jest nastawiony na 5.10 !.
        Dobranoc.
        • oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 21:48
          Jakie to poranne i zrywne ptaszki. Nie zazdroszczę.
          Ja od pewnego czasu zalegam wcześniej i... nic to nie daje, w dzień tak samo
          chce mi się spać, jakbym się połozył np. o 0.30 lub 1.30.
          • Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 26.08.04, 21:51
            To miłych snów.
            • giga5 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 22:22
              To ja idę spać, dobranoc
              • oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 22:23
                Shimanko
                • sola28 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 22:25
                  Też już uciekam, bo rano jak zwykle....
                  Dobranoc
                  • oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 22:29
                    Ja też - heyka
                    • oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:00
                      Dopiero teraz - pa
                      • sola28 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:01
                        Dobranoc. I znów 6 z hakiem :( Ale już zaraz sobota......
                        • rita100 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:03
                          dobranoc 7 z haczkiem
                          i tak mam oczy podkrążone

                          dobranoc wszystkim
                          • oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:06
                            No to ostatecznie dzisiaj pa
    • sola28 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:29
      Dobranoc
      • oso1 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:31
        Sola rozpocznij wątek!!!!
      • rita100 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:31
        nie, nie sola, wracaj kochanie , do pracy nad Olsztynem, czekamy :)
        • oso1 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:33
          A strzel sobie Ritka setkę
          :)))
          • rita100 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:36
            a co prąd macie wyłączony ?????????
            strzelam
            nastała ciemność
            oso - do pracy ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka