Gość: oso1 + IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:10 oso1 znowu gdzieś sie zapodziałeś a ludzie chcą spać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:19 Patrzę tu,patrzę tam- wszystko się chwieje!Śmieje sie świat! Gwiazd zatrzęsienie nocą! Gadają ,mrugają, migocą. Gwiazdy! Kto je rozumie, ten nocą nie chce zasnąc, na Mleczną Drogę spogląda jasną, wie,że to droga szczęsliwa że w dobre strony przyzywa. Patrzę tu, patrzę tam- jak księzyc myje w ciepłych wodach, niby w strumieniu pod lasem Cyganeczka młoda. Cóż to się dzieje? Wszystko się chwieje. To świat się śmieje. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 18:33 Nie ma problemu w rozpoczynaniu wątku, jak komuś chce się spać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:50 Pada, znowu sobie strzelałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:51 Kto zgadnie czyj jest ten wiersz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 18:59 Szkoda,że to nie ja. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:01 Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:03 Lub piękna inna kołysanka Posłuchaj, Graszko, nowej piosenki O rudym majstrze z głową jak płomień Ten majster, Graszko, słowa piosenki Jak życie swoje poskładać w ciepły wiersz Więc śpij, krople kap, kap To stary kran Dzwoni bo pora już spać Stuk, stuk, stuka do drzwi Pluszowy miś W łóżeczku z tobą chrap, chrap Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 19:33 Bardzo piękne dobranoc. Jestes chyba wprawiony w usypianiu? Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 19:36 Zależy co rozumiesz pod słowem "spanie" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 19:54 Była mowa o usypieniu , o aaaa, kotki dwa , tak jak dla dzieci. Nie łap mnie za słówka. Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 20:40 To moze "dobranocke" bedziemy odpalac w poludnie ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 21:07 Dobranocka w południe? Co u Was Panowie z tymi bajkami na dobranoc? Tak lubicie bajki? Czy chodzi o bajki opowiadane przez kochane kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 02.08.04, 21:25 Dobranoc. Ułożę moje Kochanie do snu. Niech wie ,że nie jest sam. Jutro czeka Go ciężki dzień . Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 21:56 No to shimanko. Coś ostatnio chodzę wcześnie spańku, a co jak zdrowy tryb życia to zdrowy - 5 miesiąc bez palenia. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: Dobranoc v.21 02.08.04, 22:20 oso1 napisał: > - 5 miesiąc bez palenia. I to jest piekne. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 03.08.04, 22:14 Co raz wcześniej do łóżka. Czy to aby nie..., a niby jeszcze młody ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 03.08.04, 22:28 Po 22:00 to w sam raz. Cisza nocna. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 04.08.04, 21:54 Idę pokuszać, jakbym nie doczołgał się ponownie - to dobranoc :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 05.08.04, 21:59 Co ten Orfeusz sobie myśli o tej godzinie. Pozdrówka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 22:57 dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 05.08.04, 23:47 Wróciłam dwie godziny temu. Miłego dobranoc Wszystkim. Słodkich snów. Jutro piątek. A potem sobota, niedziela . A na Warmii i Mazurach LATO!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Dobranoc v.21 06.08.04, 23:00 Dobranoc, jutro będzie nowy dzień talala Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 06.08.04, 23:19 Nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w cieniu pić, Leżeć w trawie, liczyć chmury, gołym i wesołym być. Nic nie robić, mieć nałogi, bumelować gdzie się da, Medytować, świat całować - dobry Panie pozwól nam. Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 07.08.04, 22:59 dobranoc wszystkim może ten utwór ktos zrozumie, ja go nie rozumię, ale czuję , ze jest o spokojnej nocy, cudownej zresztą pa Venha me entorpecer, Enuviar-me os pensamentos Cantar-me suave As notas líricas do desejo. Tocarei teu corpo com o meu, Me perderei em teus cabelos macio Em seus olhos turvos de mistérios... E me entregarei Suas măos grandes Simplesmente me dominarăo Como hábil caçador Teu corpo suave confundir-se-á com o meu Teu cheiro me acalmará. Serei tua com toda alegria Libertando-me das amarras do medo Para te fazer feliz... Para sentir contigo, os prazeres proibidos O deleite sensual da carne E o frescor de uma noite augusta Que será um dia Para nunca mais voltar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 07.08.04, 23:15 Jesteś smieszna. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 22:09 dobranoc wszystkim Otwieram niebo, wyjmuję ciebie - Anioła... Przykładam pióra do ran, i dajesz mi uleczenie. Później odrywam skrzydła niewinności, jako kobietę biorę w ramiona, i nim przebiję serce twe męskości dzidą, zasypiam w ciele błękitnego puchu. Śni mi się inny świat. W nim i ja mam z piór uplotłe skrzydła, by leczyć rany, by ich nie zadawać. Zbigniew Matyjaszczyk Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 22:11 Rita co tak wcześnie , dopiero wróciłam:) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 08.08.04, 23:12 nie choć spać , jeszcze coś mam fajnego ;) schlesien.nwgw.de/Polsko_Biesiada/a/Czerwone_i_bure.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 09.08.04, 23:01 dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 09.08.04, 23:28 szachy są już ustawione, jutro zaczynamy grę podajcie mi poncz :) dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 10.08.04, 21:49 No to siemaneczko, jutro meczyk, trzymam kciuki za Kraków Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 10.08.04, 23:09 śliczne dziś gwiazdy świecą, spójrzcie w księzyc - czyż to nie znak, ze jutro bedzie dobry dzień dla kibiców piłkarskich :) dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 11.08.04, 20:43 A ja idę na działkę ,w kasku i będe ogladać spadajace gwiazdy. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 11.08.04, 22:34 myślałam, że będzie wielki mecz - niestety ! dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 23:22 dobranoc wszystkim Połóż mnie Pan kamykiem, a podnieść kołaczykiem Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.21 12.08.04, 23:24 No nie spijcie jeszcze - dopiero przyszlam!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 23:00 no to mika - idziemy lulu dobranoc wszystkim raniutenko trzeba wstać Kunicką pamietacie ?- od nocy do nocy Nim las, nim kłos, nim noc dojrzeje, ktoś wygra los, ktoś porzuci nas. Nasz dom, nasz ląd zniknie gdzieś, odpłynie w dal biała wieś, będziemy snem, zorzą zórz, morskim dnem i gwiazdą. Pokochaj mnie z całych sił, pokochaj mnie na sto lat. Pokochaj mnie, jakbyś był tak młody, jak był dawniej świat. Już zielenieje sad po burzy, nim roztopimy się w podroży. Ty kochaj mnie od nocy, do nocy, aż po noc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 13.08.04, 23:44 Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 14.08.04, 22:35 ślicznie dziekuję za rozmowę dobranoc wszystkim miłych snów i miłej niedzieli Odpowiedz Link Zgłoś
artmak Re: Dobranoc v.21 14.08.04, 22:41 ja pierwszy raz mówię na OLSZTYNIE DOBRANOC. I do następnego. <PAPA> Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobranoc v.21 15.08.04, 12:06 A tymczaem kończę dzisiejsze klikanie. Jeszcze tylko kilka dni i dosęp do świata całodobowo :))) Pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 15.08.04, 22:05 Dobranoc "pędzę " na Olimpiadę. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 15.08.04, 22:56 Tak, to ja, widzisz bywa tak W zimnym deszczu posłusznie moknę Za krokiem człowiek, on to lepiej zna Co znaczy czekać - on tu dłużej moknie Wpisany w los miczenia łyk Zapisany wierszem Poetą mistrz, a błaznem ja Z datą wczorajszego dnia Ref. Kroplą deszczu namaluję Cię A potem długo sam, sam w to nie uwierzę Kroplą deszczu spłynie Twoja twarz W tej kropli będę ja I z sobą mnie zabierzesz dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 16.08.04, 23:12 Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. Konstanty Ildefons Gałczyński dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 17.08.04, 22:35 i zostawiasz Olsztyn Piękny w takim stanie ???????? hej, wracaj .................. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 17.08.04, 23:13 dobranoc wszystkim Gwiazdy są bliżej Nocą w lazurze, Rzeka mknie chyżej, Wonniej tchną róże. Słowik w gęstwinie Śpiewa goręcej, W wodnej głębinie Nieba jest więcej. Powiewy żeną Pieściwszym lotem, Ty jedna jeno Nic nie wiesz o tem? Jak to być może? O, Boże, Boże... Leopold Staff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:29 Też dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:33 A ,Ty ,nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 18.08.04, 22:35 Idę spać ,bo ciągle wpadaja mi jakieś chochliki. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 18.08.04, 23:03 Swiat zaległa cisza i wokół niej dyszała noc, jedna z tych nocy stworzona do ..... dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 19.08.04, 21:22 A u nas leje , błyskawice , wiatr. Jest wspaniele! Dobranoc. Ostatnio śni mi się całe "nasze" forum? Nie pojmuję ,co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 23:00 śpijcie spokojnie gdzie ludzie śiewają tam mozna spać spokojnie dobranoc wszystkich muzycznie www.bethynha.com.br/fazer-amor.htm Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 20.08.04, 21:55 Idę pooglądać i posłuchać Krzysia K. Dobrej nocki, chyba że wrócę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 20.08.04, 22:45 Jeśli w chwilach rozterki powiesz "przyjaciół mi brak" To spójrz na podpis mojego imienia I pomyśl, że nie jest tak. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 23.08.04, 23:02 dobranoc wszystkim www.bethynha.com.br/tequero.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 23:00 z rajską rozkosza lece spać , by poczuć kołderkę na grzniecie ;))))))) dobranoc wszystkim i pamiętajcie nigdy nie traćcie nadzieji Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 21:18 oso1 napisał: > No to na zarazki. > :) Oso. Uwazaj bo nie bedziesz pamietac wyniku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 25.08.04, 21:30 Dobranoc. Zmęczenie wzięło górę. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 22:57 tak , zmęczenie górą dobranoc wszystkim bardzo się cieszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 23:07 Dobranoc, 6 godzin snu z małym haczykiem :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Dobranoc v.21 IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 25.08.04, 23:08 Karaluchy pod poduchy he, he Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: Dobranoc v.21 25.08.04, 23:59 sola28 napisała: > Dobranoc, 6 godzin snu z małym haczykiem :( U mnie ten "haczyk" jest jeszcze mniejszy. Budzik jest nastawiony na 5.10 !. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 21:48 Jakie to poranne i zrywne ptaszki. Nie zazdroszczę. Ja od pewnego czasu zalegam wcześniej i... nic to nie daje, w dzień tak samo chce mi się spać, jakbym się połozył np. o 0.30 lub 1.30. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muraszka do V Re: Dobranoc v.21 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 26.08.04, 21:51 To miłych snów. Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 22:25 Też już uciekam, bo rano jak zwykle.... Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:01 Dobranoc. I znów 6 z hakiem :( Ale już zaraz sobota...... Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 26.08.04, 23:03 dobranoc 7 z haczkiem i tak mam oczy podkrążone dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:31 nie, nie sola, wracaj kochanie , do pracy nad Olsztynem, czekamy :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobranoc v.21 27.08.04, 22:36 a co prąd macie wyłączony ????????? strzelam nastała ciemność oso - do pracy ;) Odpowiedz Link Zgłoś