Dodaj do ulubionych

III miejsce Olsztyna w Polsce - Malk. Grzym nam to

20.01.14, 07:08
Małkowski i Grzymowicz nam to zgotowali .To oni jako gospodarze miasta latami kształtowali oblicze miasta jako jednego z trzech miast w Polsce najbardziej zaniedbanych. Uprzejmie przypominam, że PO to partia będąca zapleczem politycznym dla rządzących miastem.

Czy przed szkodą i po szkodzie mieszkaniec miasta głupi ?

kecaw
Obserwuj wątek
    • 2kecaw corpus delicti 20.01.14, 07:09
      turystyka.wp.pl/gid,16333531,title,Najbardziej-zaniedbane-miasta-w-Polsce,galeria.html
      corpus delicti
      • Gość: j. Najbardziej idiotyczny sondaż IP: *.xdsl.centertel.pl 20.01.14, 09:07
        ....znowu to samo.... i po co?
        • antymenel.1 Re: Najbardziej idiotyczny sondaż 20.01.14, 09:10
          Jak brak rozumu nie pozwala na samodzielną twórczość to się powiela cudze tematy.Takie pieprzenie bez sensu.
      • Gość: iwona Re: corpus delicti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.14, 21:23
        przecież na trzecim miejscu jest częstochowa
    • Gość: Greg Re: III miejsce Olsztyna w Polsce - Malk. Grzym n IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.01.14, 09:55
      Nadprezesjaśniepan jakby rządził - to pewnie z tego biliona coś by nam skapnęło - a tak figa. Nikomu tego biliona złotych nie da. Sam z kotem to rozdysponuje - w końcu cóż to za sumka tylko mały bilion , nie ma czym się dzielić teraz. Jakby był u waaadzy - to co innego. Czy jego rozum ogarnia jaka to kwota ten bilion ??.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka