Dodaj do ulubionych

Pod kołami gimbusa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 08:52
A co z Inspekcją Transportu Drogowego ? Te święte krowy stoja na parkingu w
Dorotowie i w Olsztynku, niech wjadą w mniejsze drogi gdzie jeżdżą GIMBUSY i
zobaczą co tam sie dzieje !!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka