Gość: XYZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 08:52 A co z Inspekcją Transportu Drogowego ? Te święte krowy stoja na parkingu w Dorotowie i w Olsztynku, niech wjadą w mniejsze drogi gdzie jeżdżą GIMBUSY i zobaczą co tam sie dzieje !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj