Dodaj do ulubionych

Dzień Matki

24.05.05, 12:31
Znom Forum Olsztyn?
Niy - dyć znom Rita!
Styknie. Czy czeba
sie ło coś pytać?

Rita! Choć niy wiym
czy Ty mosz dziatki
Powinszowania
śla na Dziyń Matki

Dyć wcale tymu se niy dziwujcie
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=23798366&v=2&s=0
Dlo swojich matek posty wysujcie
Tyż marnotrawne syncyska cery
Niych i siyrota włonczy se kery.
Obserwuj wątek
    • rita100 Re: Dzień Matki 24.05.05, 22:18
      dzięki Bronku :)
      Z miłą chęcią korzystając z okazji zadedykuję w imieniu wszystkich matek coś ze
      swego pamietnika , wpis mojej matki jej własną ręką w 1962 roku. Tyle lat, a
      ciągle aktualny.
      "Jeśli matkę masz na świecie
      Czy bogatą , czy też biedną
      To ją kochaj i pamiętaj
      Że masz matke tylko jedną "
      Olsztyn 1962
      • broneknotgeld Re: Dzień Matki 25.05.05, 07:43
        Piyknie - możno tukej podobnych postow jutro pojawi sie wiyncy.
        • broneknotgeld Re: Dzień Matki 25.05.05, 12:01
          Łoj czy byliby my dziatki
          bez naszy wypszony matki?
          • broneknotgeld Re: Dzień Matki 26.05.05, 00:36
            Wszyskim mamciom mamom matkom
            Szczyńścio życza - tako dziatkom
            Niych jedne ze drugim idzie
            Dyć nojlepi wtedy bydzie.
            • muraszka1 Re: Dzień Matki 26.05.05, 06:23
              Jako dziecko dawalam Ci Mamo bzy zrywane raniutko,
              jeszcze wilgotne od porannej rosy.
              Potem Twoje ukochane róże.
              A jeszcze później cieple kapciuszki.
              Teraz moge tylko zapalić znicze.
              • broneknotgeld Re: Dzień Matki 26.05.05, 15:18
                Toż uciecha - słonko blyszczy
                Momy jeszcze Boże Ciało
                Wiyncy szczyńścio ze tym zyszczy
                Pewno tako być musiało
                • rita100 Re: Dzień Matki 26.05.05, 22:24
                  O Matce pieśń to pieśń bez słów ... :)
                  Mieczysław Fogg - śpiewał znów
                  • muraszka1 Re: Dzień Matki 26.05.05, 22:33
                    Dzieki Rita :(
                    • rita100 Re: Dzień Matki 26.05.05, 22:47
                      poszukuję słów tej piosenki i nigdzie, nigdzie nie ma - mam ją w uszach - jest
                      sliczna
                      • muraszka1 Re: Dzień Matki 26.05.05, 23:13
                        O Matce pieśń,to pieśń przez łzy,to pieśń bez słów,
                        to cały świat dziecinnych lat wskrzeszonych znów,
                        o Matce piesn,ze jestes znow tak blisko,jak wtedy,
                        gdy kleczalas nad kolyską,za serce Twe...
                        • yoanna Re: Dzień Matki 27.05.05, 00:08
                          Dobrze,że pamiętasz Muraszko...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka