broneknotgeld
24.05.05, 12:31
Znom Forum Olsztyn?
Niy - dyć znom Rita!
Styknie. Czy czeba
sie ło coś pytać?
Rita! Choć niy wiym
czy Ty mosz dziatki
Powinszowania
śla na Dziyń Matki
Dyć wcale tymu se niy dziwujcie
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=23798366&v=2&s=0
Dlo swojich matek posty wysujcie
Tyż marnotrawne syncyska cery
Niych i siyrota włonczy se kery.