Gość: absolwent IP: *.olsztyn.mm.pl 01.01.06, 08:06 Dzien dobry:) Dzis zycze Wam goracej filizanki kawy,ktora ktos zrobi i poda:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj