Gość: Spoko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 09:28 Moim faworytem jest BURAKA.Okeśla idealnie mentalność. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Spoko Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 12:05 Jeszcze chcę podkreślić-nie burak a BURAKA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulina Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.olsztyn.mm.pl 23.07.06, 13:54 Często używam określenia świr... przyjeżdża i wariuje... szok!!! Odpowiedz Link Zgłoś
novagonia Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? 25.07.06, 14:10 Wasza akcja "Nazwij Warszawiaka" to dyskusja na poziomie reprezentowanym przez piętnowanych. Niska i mało konstruktywna, nic nie wnosi i podkresla antagonizmy (niestety). Więcej widze sensu w piętnowaniu prymitywizmu i braku kultury niż w przedszkolnej zabawie w przezywanki. Ale, jak rozumiem, sezon ogórkowy trwa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: novagonia Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: 199.67.203.* 25.07.06, 14:11 Swoją drogą, Wasza akcja "Nazwij Warszawiaka" to dyskusja na poziomie reprezentowanym przez piętnowanych. Niska i mało konstruktywna, nic nie wnosi i podkresla antagonizmy (niestety). Więcej widze sensu w piętnowaniu prymitywizmu i braku kultury niż w przedszkolnej zabawie w przezywanki. Ale, jak rozumiem, sezon ogórkowy trwa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PM Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.ulc.gov.pl 25.07.06, 14:32 Nie nazywam, co najwyzej pomysle to czy tamto. Ale widac pani redaktor widzi to inaczej. Zycze udanych pomyslow na poziomie przedszkola. A jeszcze jedno... kto sie przezywa sam sie tak nazywa ...to chyba tez na tym samym poziomie. Gratuluje wyboru tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cze wieśniak IP: 80.48.173.* 25.07.06, 15:52 Tak właśnie.To są wieśniacy, którzy za chlebem wyruszyli do Wawy z Radzymina, Otwocka itd i teraz przyjeżdzają popisywać się na Mazurach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 31.07.06, 14:41 prymitywny prawdziwek ktory niema nic wspolnego z Warszwą bo jest z wioski pod Płońskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakowiak Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.olsztyn.mm.pl 04.08.06, 18:21 Bezsensowny i głupi konkurs. Określenie wybrane jast beznadziejne. Jest używane pospolite słowo "burak" i ono powinno wystarczyć. Jadąc samochodem widziałem bilbord, że Wyborcza godzi Warmię i Mazury z Warszawą. A byli skłóceni? Najpierw Gazeta wymyśla głupie artykuły przez co stara się zaognić stosunki, a później udaje, że godzi... Jeżeli nie mają o czym pisać niech zmiejszą obiętość gazety!!! Odpowiedz Link Zgłoś