Dodaj do ulubionych

Jak ty nazywasz nielubianego turystę?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 09:28
Moim faworytem jest BURAKA.Okeśla idealnie mentalność.
Obserwuj wątek
    • Gość: Spoko Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 12:05
      Jeszcze chcę podkreślić-nie burak a BURAKA.
    • Gość: Paulina Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.olsztyn.mm.pl 23.07.06, 13:54
      Często używam określenia świr... przyjeżdża i wariuje... szok!!!
    • novagonia Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? 25.07.06, 14:10
      Wasza akcja "Nazwij Warszawiaka" to dyskusja na poziomie reprezentowanym przez
      piętnowanych. Niska i mało konstruktywna, nic nie wnosi i podkresla antagonizmy
      (niestety). Więcej widze sensu w piętnowaniu prymitywizmu i braku kultury niż w
      przedszkolnej zabawie w przezywanki. Ale, jak rozumiem, sezon ogórkowy trwa ;-)
    • Gość: novagonia Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: 199.67.203.* 25.07.06, 14:11
      Swoją drogą, Wasza akcja "Nazwij Warszawiaka" to dyskusja na poziomie
      reprezentowanym przez piętnowanych. Niska i mało konstruktywna, nic nie wnosi i
      podkresla antagonizmy (niestety). Więcej widze sensu w piętnowaniu prymitywizmu
      i braku kultury niż w przedszkolnej zabawie w przezywanki. Ale, jak rozumiem,
      sezon ogórkowy trwa ;-)
    • Gość: PM Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.ulc.gov.pl 25.07.06, 14:32
      Nie nazywam, co najwyzej pomysle to czy tamto. Ale widac pani redaktor widzi to
      inaczej. Zycze udanych pomyslow na poziomie przedszkola. A jeszcze jedno... kto
      sie przezywa sam sie tak nazywa ...to chyba tez na tym samym poziomie.
      Gratuluje wyboru tematu.
    • Gość: cze wieśniak IP: 80.48.173.* 25.07.06, 15:52
      Tak właśnie.To są wieśniacy, którzy za chlebem wyruszyli do Wawy z Radzymina,
      Otwocka itd i teraz przyjeżdzają popisywać się na Mazurach.
    • Gość: andy Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 31.07.06, 14:41


      prymitywny prawdziwek ktory niema nic wspolnego z Warszwą bo jest z wioski pod
      Płońskim
    • Gość: Krakowiak Re: Jak ty nazywasz nielubianego turystę? IP: *.olsztyn.mm.pl 04.08.06, 18:21
      Bezsensowny i głupi konkurs. Określenie wybrane jast beznadziejne. Jest używane
      pospolite słowo "burak" i ono powinno wystarczyć. Jadąc samochodem widziałem
      bilbord, że Wyborcza godzi Warmię i Mazury z Warszawą. A byli skłóceni?
      Najpierw Gazeta wymyśla głupie artykuły przez co stara się zaognić stosunki, a
      później udaje, że godzi... Jeżeli nie mają o czym pisać niech zmiejszą obiętość
      gazety!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka