IP: 195.117.227.* 13.09.06, 13:21
Zastanawiam się nad wycieczką Prowansja Petera M. z biura Itaka. Byłabym
bardzo wdzięczna za opinię, jeśli ktoś skorzystał z tej oferty we
wcześniejszym terminie. Z góry dziekuję
Obserwuj wątek
    • Gość: naziyah Re: Prowansja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 18:50
      Byłam na tej wycieczce w 2002 roku i naprawdę to był chyba mój najlepszy wyjazd
      w stylu wszelkiego rodzaju objazdówek! W przeciwieństwa do wycieczek miejskich,
      np. Rzym czy Paryż (zresztą też z Itaki ), nie mam mowy o gnaniu przed siebie i
      zaliczaniu dziesiątek muzeów, kościołów itp itd. Co prawda w programie jest ich
      trochę, ale nie ma przymusu- pilot tylko zaprowadza na miejsce, mówi o której
      godzinie grupa ma się spotkać ponownie i każdy robi to, na co ma ochotę. Oprócz
      tego czasami zwiedzanie właśnie ogranicza się do zawiezienia do jakiegoś miasta
      i czasu wolnego, co dla mnie było bardzo dobrym rozwiązaniem (osobiście
      pojechałabym do Prowansji na własną rękę, ale jako że 5 lat temu miałam niecałe
      13 lat a mói rodzice nie są za bardzo przekonani do organizowania wszystkiego
      samemu...)
      Oczywiście pod względem atrakcji turystycznych nie mam nic do dodania ponad to,
      że Prowansja jest przepiękna, przepiękna, przepiękna. Pola lawendy, małe
      miasteczka (trudno wymienić któreś konkretnie ponieważ byłoby to krzywdzące do
      tych niewymienionych, ale przykładowo niech będzie to Gordes, Les Baux de
      Provence, Arles... ;)), wszystko jest jak z obrazka.
      A najlepszym potwierdzeniem moich słów niech będzie to, że w tym roku wybieram
      się z mamą na właśnie tą wycieczkę kolejny raz :)
      • elektra13 Re: Prowansja 14.02.07, 20:12
        Cieszę się, że natrafiłam na twój opis bo jadę na tę właśnie wycieczkę w marcu i
        miałam nadzieję na takie właśnie spokojne oglądanie a nie na gonitwe po muzeach
        i kościołach.
        Jak Itaka sprawdza się jako organizator? Bo pierwszy raz wybieram się z tym
        biurem. Nocleg był w Avignon? Bardzo daleko od centrum?
        Pozdrawiam
        • elektra13 Re: Prowansja 27.02.07, 18:02
          www.itaka.pl/strony/2/i/1221.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=JDB&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=X&
          Biuro Itaka, wycieczka nazywa się "Prowansja Petera M"
          Miałam jechać w marcu ale niestety odwołali bo za mało chętnych. Proponowali mi
          kwiecień ale mi nie pasuje. Więc indywidualnie jedziemy do Toskani :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka