29.12.06, 07:55
szukam dobrego psychologa dla 2-latka, w olsztynie. Bylam już u jednego
psychologa dziecięcego ale on powiedzial że niezna się na tak malych
dzieciach.
Obserwuj wątek
    • betucha1 Re: psycholog 04.01.07, 13:34
      jest Dr Kossut w szpitalu dzieciecym polecam zadzwon umówi sie potem wez
      skierowanie od lekarza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka