Gość: olsztyniak IP: *.160.232.48.olsznet.ec.pl 02.04.07, 20:55 Pan Prezydent zapomniał dodać że miasto odkupiło grunt od syndyka.Całe szczęście że nikt niepołasił się wtedy na ten grunt a może działanie syndyka było mocno naciągane. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sen Re: Małkowski: urzędnicy przy aquaparku niewinni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 07:03 teraz wszyscy niewinni - bo to koledzy koalicyjni!!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikoś Re: ale o co chodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 10:13 O lol... z tych sądowych historyjek jak zwykle nie wynika nawet kto i o co jest oskarżony. Napiszcie chociaż czy miasto poniosło jakies straty? Zamiast tego czytam ciagle "ten powiedział" "tamten powiedział" "siamten powiedział" itd. zamiast bezmyślnie cytować trzeba znalezc dziennikarza ktory umie zrozumiec i przystepnie podac informacje z akt sprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no Re: ale o co chodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 15:08 i niech od razu wyda wyrok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojciec Niech go powieszą IP: *.torun.mm.pl 03.04.07, 15:32 ale po chrześcijańsku. Niech nie bujają ciałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Józio Re: ale o co chodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.07, 15:38 Miasto poniosło ponad 2 mln PLN strat. Samo odkupienie gruntu od syndyka nie rozwiązuje sprawy. Mogł to zrobic każdy inwestor (teoretycznie). Miasto jako wspólnik spółki z o.o. odpowiada solidarnie za poniesione straty spółki (przeputanie 1,6 mln PLN wkładu gotówkowego AS Domu, kradyty, odsetki, opłaty syndyka oraz powtórny odkup gruntu, itp.) zatem tych 13 z rady miasta oraz zarządu miasta może trząść portkami bowiem odpowiadają solidarnie do wysokości poczynionych strat lub wysokości swojego (prywatnego) majątku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsztyniak Re: ale o co chodzi IP: *.160.232.48.olsznet.ec.pl 03.04.07, 16:36 straty finansowe sa wymierne i policzalne ,ale kto przeliczy straty moralne jakie ponieśliśmy my mieszkańcy Olsztyna ,oszukani przez władze miasta.Obiecano nam park wodny tymczasem ani parku wodnego ani jakiegokolwiek nowego basenu,który odciążyłby ten ,który od trzydziestu paru lat jest jedynym w Olsztynie i pęka w szwach.Ale najgorsze jest to że miasto odzyskawszy ,parę lat temu grunt od syndyka ,odpusciło wogóle jego sprzedaż pod baseny.A przeciez tyle miast mniejszych od Olsztyna ma aquaparki ,więc dlaczego Olsztyn nie?Może ktoś mi to wytłumaczy ,żebym mógł z kolei wytłumaczyć to mojemu dziecku.Dlaczego w Olsztynie nie można wybudować aquaparku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Brawo, panie sędzio! IP: *.torun.mm.pl 03.04.07, 15:41 Ma Pan cojones. Nazwanie Pięknego Jerzego osobowym źródłem informacji było nie tylko dowcipne, ale i sprawiedliwe. Należy mu się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Małkowski i urzędnicy przy aquaparku niewinni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.07, 16:16 Jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś