Gość: dana IP: *.ols.vectranet.pl 26.12.07, 12:25 które lodowisko polecacie dla dziecka uczącego sie jazdy na łyżwach? kiedy jest czynne i w jakich godzinach? dzieki za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marek Re: lodowisko IP: *.elb.vectranet.pl 26.12.07, 13:23 W Elblagu,kryte,przy ulicy Karowej,z wypozyczalnia lyzew,polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a sio... Re: lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.07, 15:27 marek-ty stara pierdoło -rusz się bo zardzewiejesz..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tato Oli Re: lodowisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.07, 19:08 Moja 7-letnia córka,próbowała jeżdzić na lodowisku koło Uranii. Od pewnego czasu nie chce tam przychodzić,ponieważ niektórzy łyżwiaże nie zważają na małe dzieci i potrącają je z dużą szybkością. Może przed południem jest mniej ludzi,bo wieczorami są tłumy.Trzeba bardzo uważać,zeby dziecku nic się nie stało.Jak mróz będzie trzymał to może otworzą lodowiska na boiskach szkolnych.Tam jest zdecywanie bezpieczniej.Moja Ola własnie tam nauczyła się jeżdzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahania Re: lodowisko IP: *.ols.vectranet.pl 27.12.07, 10:31 Droga Dano, a na Pieczewie sprawdzałaś ? Myślę,że jest na ul.Jeziołowicza k.szkoły. Wesołej jazdy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana Re: lodowisko IP: *.ols.vectranet.pl 27.12.07, 19:14 Dzisiaj byłam ze swoją córką na Pieczewie. Jest ok. Do południa mało ludzi. wyszalałysmy się a córka nabiera wprawy. Polecam... Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss A może tu?:) 27.12.07, 20:20 www.bialystokonline.pl/webcam.php?kamera=kosciuszki Sztuczne lodowisko na placu (rynku) miejskim. Jest jeszcze jedno, pod dachem na 11 listopada. W jednym jak i drugim miejscu można wypożyczyć łyżwy, muzyczka gra i jest fajowo:) Wiem, wiem, ja jak Alfik teraz napisałem, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać i musiałem pochwalić się:) Światowy Ciebie pewnie z zazdrości skręca i zaraz coś napiszesz o wsi Białystok. Lubisz takie riposty, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś