IP: *.ols.vectranet.pl 26.12.07, 12:25
które lodowisko polecacie dla dziecka uczącego sie jazdy na łyżwach?
kiedy jest czynne i w jakich godzinach? dzieki za info
Obserwuj wątek
    • Gość: marek Re: lodowisko IP: *.elb.vectranet.pl 26.12.07, 13:23
      W Elblagu,kryte,przy ulicy Karowej,z wypozyczalnia lyzew,polecam.
      • Gość: a sio... Re: lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.07, 15:27
        marek-ty stara pierdoło -rusz się bo zardzewiejesz.....
    • Gość: Tato Oli Re: lodowisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.07, 19:08
      Moja 7-letnia córka,próbowała jeżdzić na lodowisku koło Uranii.
      Od pewnego czasu nie chce tam przychodzić,ponieważ niektórzy
      łyżwiaże nie zważają na małe dzieci i potrącają je z dużą szybkością.
      Może przed południem jest mniej ludzi,bo wieczorami są tłumy.Trzeba
      bardzo uważać,zeby dziecku nic się nie stało.Jak mróz będzie trzymał
      to może otworzą lodowiska na boiskach szkolnych.Tam jest zdecywanie
      bezpieczniej.Moja Ola własnie tam nauczyła się jeżdzić.
      • Gość: dana Re: lodowisko IP: *.ols.vectranet.pl 26.12.07, 21:50
        dzieki
        • Gość: Ahania Re: lodowisko IP: *.ols.vectranet.pl 27.12.07, 10:31
          Droga Dano, a na Pieczewie sprawdzałaś ? Myślę,że jest na ul.Jeziołowicza
          k.szkoły. Wesołej jazdy !!!
          • Gość: dana Re: lodowisko IP: *.ols.vectranet.pl 27.12.07, 19:14
            Dzisiaj byłam ze swoją córką na Pieczewie. Jest ok. Do południa mało
            ludzi. wyszalałysmy się a córka nabiera wprawy. Polecam...
    • koczisss A może tu?:) 27.12.07, 20:20
      www.bialystokonline.pl/webcam.php?kamera=kosciuszki
      Sztuczne lodowisko na placu (rynku) miejskim. Jest jeszcze jedno, pod dachem na 11 listopada. W jednym jak i drugim miejscu można wypożyczyć łyżwy, muzyczka gra i jest fajowo:)

      Wiem, wiem, ja jak Alfik teraz napisałem, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać i musiałem pochwalić się:)

      Światowy Ciebie pewnie z zazdrości skręca i zaraz coś napiszesz o wsi Białystok. Lubisz takie riposty, no nie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka