being28 11.08.03, 09:03 Co mozna tym razem wygrac? Sa chetni do walki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_1 Re: 40000. Jaka nagroda? 11.08.03, 16:14 Jak mi sie uda, stane do walki;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hakenbu Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 212.244.77.* 11.08.03, 16:18 Najlepiej siądź na kompie i tłucz całą noc puste posty to się doczekasz nagrody i gromkiego "Wow" ze strony zachwyconej gawiedzi, że dokonałeś niebywałego wyczynu w postaci postu nr 40.000. Ze swojej strony, nie wątpiąc, że tego dokonasz składam Ci z góry szczere gratulacje. A nagroda? Po co nagroda!? Przecież Olsztyn jest piękny! Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: 40000. Jaka nagroda? 11.08.03, 18:08 Jak sie nie umiesz bawic to zmien otoczenie. Skoro wszyscy wg ciebie to debile to po co piszesz? Kilof w lapke i dorobiaj nadgodziny do pensji... Odpowiedz Link Zgłoś
brzoza Do Hakenbu 11.08.03, 21:06 Rozumiem, ze moze nie podobac Ci sie miasto, czemu dajesz szczególny wyraz. Twoja sprawa, Twoja brzydota. Twój powyższy wpis jednak nic z miastem nie ma wspólnego, a świadczy jedynie o tym, co juz napisałam w innym watku - nie lubisz ty ludzi, nie lubisz ty świata, i chyba tak naprawde nie lubisz siebie samego.... Współczyuję serdecznie, bo trudno tak sie chyba zyje. <<<~~~~~~~~~~>>> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: walczymy ! IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 21:27 przypuszczam , że jutro osiągniemy szczyt ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: walczymy ! 11.08.03, 21:31 Do wygrania?Hmm.Remontują Wysoką Bramę,więc może nowa cegła. Przydałby się naszej LADY jakiś facet;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: walczymy ! 12.08.03, 01:13 thor - a moze ona sie dobrze czuje sama? Mam ochote Ci feministycznie dokopac, ale nie zrobie tego. Nie jestem feministka, mam dolek i dlatego jestem zaczepna, ale wiem ze bede potem zalowac. A poza tym - ja tez chyba moge powalczyc:))) Pozdrawiam Cie thor cieplutko, bo ogolnie madrze gadasz:) Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: walczymy ! 12.08.03, 07:33 Jak dojdzie cegla z Bramy to moze beda nowe cegielki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: walczymy ! 12.08.03, 20:29 To ja takie ceglatko zabieram do Krakowa. Bedzie nowy czakram :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hakenbu Czyżbym przeszkodził w zabawie w berka? IP: 212.244.77.* 12.08.03, 08:11 Zaiste, jestem poruszony twą wnikliwa analizą mojej osobowosci. Niestety nie trafiona ta analiza, ale liczą sie dobre chęci. Moje pomruki wynikają tylko i wyłącznie z wrodzonej przekory. Ot lubie sobie tak od czasu do czasu włożyc przysłowiowy kij w szprychy. W rzeczywistosci nie jestem taki wredny na na jakiego wyglądam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hakenbu Kółko graniaste... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 08:06 Te zdziecinniałe liczenie postów nazywasz dobrą zabawą? To po to mamy te forum, zeby licytować się kto ile natłukł postów? Zdecydowanie jestem zwolennikiem przerostu jakości nad ilością. Lepiej mniej, a z rozsądkiem. Twoje "wyliczanki" świadczą, że nie masz nic mądrego do powiedzenia, a jedynie tłuczesz "puste" posty dla poprawienia statystyki. Dla mnie to głupota, stąd nieprzyjemny ton mojego poprzedniego wpisu. Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: Kółko graniaste... 12.08.03, 08:13 Marzy mi sie kolejna cegla. I moze dostane jeszcze koszulke i kubek, moze chociaz podkladke... W prawym gornym rogu jest taki napis" zaloz nowy watek". Jezeli nie podobaja ci sie moje puste wpisy to zaloz cos ciekawego . Moze i Ty bedziesz mial 25 czesci po 100 pustych wpisow. Wpadnij na Militaria to moze przeczytasz moje inne puste wpisy. A najlepiej to wpadnij do eNki i sie wpisz kolo "swietej" cegly:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hakenbu Re: Kółko graniaste... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 09:46 Nie twierdzę, ze wszystkie twoje posty są puste, ale to liczenie... Wkurza mnie trochę. Ale dobra nie czepiam sie juz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: Kółko graniaste... 12.08.03, 09:51 A ja jeszcze cos pustego dopisze i zblize sie do granicy 40000. Musze zaraz obliczyc sredni przyrost wpisow na godzine i moze wykupie miejsce w kafeji na wieczor i bede walczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomysl o tym, ze odliczanie zbilza ludzi, rozwiazuje problemy, zmniejsza stres wsros pracowanikow firm, zwieksza wydajnosc pracy itp itd. Do tego mozna wzbogacic garderobe, zestaw komputerowy, wlasne mieszkanie czastka historii... Skoro kazdy pracuje w jakiejs firmie to mozemy wprowadzic odliczanie do cwiartek tysiaca i co cwiartke kazdy aktywny uczestnik bedzie fundowal nagrode. W innym razie mozemy miec nagrode przechodnia i co 250 wpisow bedzie wygrany. Pomysl o ludziach, ktorzy nigdy nic nie wygrali!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hakenbu Licz na zdrowie... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 14:45 being28 napisał: > A ja jeszcze cos pustego dopisze i zblize sie do granicy 40000. Musze zaraz > obliczyc sredni przyrost wpisow na godzine i moze wykupie miejsce w kafeji na > wieczor i bede walczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie będe próbował sie z tobą mierzyć... > Pomysl o tym, ze odliczanie zbilza ludzi, rozwiazuje problemy, zmniejsza stres > wsros pracowanikow firm, zwieksza wydajnosc pracy itp itd. > Do tego mozna wzbogacic garderobe, zestaw komputerowy, wlasne mieszkanie > czastka historii... O jakim wbogaceniu myślisz? Nagroda za post nr 40.000? Myśle, że bedzie to w najlepszym razie kubek z logiem "GW" i podpisem naczelnego (tego z Olsztyna). > Skoro kazdy pracuje w jakiejs firmie to mozemy wprowadzic odliczanie do > cwiartek tysiaca i co cwiartke kazdy aktywny uczestnik bedzie fundowal nagrode. > W innym razie mozemy miec nagrode przechodnia i co 250 wpisow bedzie wygrany. > Pomysl o ludziach, ktorzy nigdy nic nie wygrali!!! Albo można by zatrudnic ludzi na ulicach, którzy będą liczyc samochody, np. jeżdzące ul. Sielską. Za każde auto nr 1000, 2000, itd. w ciagu danej doby, browar gratis! I bezrobocie by sie zmniejszyło i ludzie by mieli szansę coś wygrać... To fakt, okazji do współzawodnictwa, konkursów, a tym samym nagród nie brakuje, tylko trzeba znaleźć dobrych sponsorów. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Licz na zdrowie... 12.08.03, 19:07 Czyżby dzisiaj miała pęknąć granica 40 000? Ja podtrzynują obietnicę, kto robi tego posta - to ja mu stawiam piwo. Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:25 Jakoś zupełnie nie widzę szaleńczego wyścigu do 40.000 postu. Kanikuła, czy co? Pamietacie przecież co się działo przy 30.000. Samych wątków z pytaniami kto wygrał było ze trzy albo cztery a Redakcja ze dwa dni liczyła posty zanim wyłoniła mikę. A to ciiiiiiiiisza aż w uszach dzwobni. Film se w tv obejrzę, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:32 A ja bym sie ucieszyla z kubka z podpisem naczelnego;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:52 FORA REGIONALNE o godz. ok. 20.50 Białystok 71335 Bydgoszcz 74314 Częstochowa 29806 Gdańsk-Sopot-Gdynia 62474 Gorzów Wlkp. 45960 Katowice 85892 Kielce 37939 Kraków 133211 Lublin 49813 Łódź 158292 Olsztyn 39961 Opole 27419 Płock 28272 Poznań 73878 Radom 32306 Rzeszów 28212 Szczecin 82793 Toruń 39257 Warszawa 226904 Wrocław 171387 Zielona Góra 34461 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:00 Czy to piwo będzie z dowozem do miejsca zamieszkania ? Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:17 Oso - imponujace! Rita - jak cos to ja Ci dowioze;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:20 myślę , że poranna zmiana to zrobi, brakuje nam trochę jeszcze, ale jak się skupimy i weżmiemy do roboty - to może ? Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:23 W sumie jeszcze nie jest tak pozno, moze sie zjawia. Chcialabym to zobaczyc, bo nie zwasze moge byc na forum o tej porze. Nawet Wam dobranoc nie moge powiedziec;) Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:26 Dobra,do pracy rodacy.40000 ma być jeszcze dzisiaj i koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:28 Czesc Thor. Mezczyzna w robocie - niech to zobacze:))) Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:31 Staram się.Już tylko niecała 30:-D Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:32 Dzis mam lepszy nastroj, wiec Cie nie bede feministycznie atakowac. Pisz smialo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:31 to bierzmy się do roboty, biegnijmy do mety - mam problem , coś internet idzie wolno, czy to prowokacja ? Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:33 rita, to na pewno sprawka tych niepieknych... TO byla proweokacja;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:35 próbuję rozkodować grę na wątku - pomóżcie też Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:34 Gość portalu: rita napisał(a): > to bierzmy się do roboty, biegnijmy do mety - mam problem , coś internet idzie > wolno, czy to prowokacja ? Oszczędza siły.Zaatakuje na finiszu,prowadząc Ritę do Viktorii:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:37 Jak na razie jest nas troje, czyli mam sznse na medalowe miejsce:) Chociaz wolalabym ceglane:))) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:41 Thor, a Ty co? Zaczajasz sie? Taktyk z Ciebie wychodzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:41 Inka , jak sie załamiesz, - dawj te posty , już blisko celu - kogo puszczamy na 4 000000 - moze być thor_tr ? - jest na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:43 Nie,nie bez takich.Ma być fair play:-) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:44 thor_tr napisał: > Nie,nie bez takich.Ma być fair play:-) A nie mowilam!! Rita, walcz:) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:43 Ja mysle, ze on nie chce, zebysmy mu dawaly fory. To zabija zabawe. A nagroda - o ile bedzie i ktokolwiek ja wygra - wiadomo gdzie wczesniej czy pozniej sie zjawi:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:47 życie jest piękne przygotować szampany ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koń Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.08.03, 21:48 A moze nagroda dla kogoś z Elbląga:))) hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koń Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.08.03, 21:49 co wy na to?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: being28 Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 195.205.164.* 13.08.03, 06:55 Nikt nie poczekal na poranna zmiane? Moze chociaz nagrosa pocieszenia? Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: 40000. Jaka nagroda? 13.08.03, 07:04 Redakcja chyba na urlopie, policzy we wrześniu ;) A co Ty, being, spać nie możesz? Przecie masz wakacje ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: being28 Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 195.205.164.* 13.08.03, 07:10 Siewdze na praktyce, dzis istatni dzien. Korzystam z netu ile moge bo przeciez za darmno:))) Ale dzis pedze do stolicy, potem nad morze i znowu mnie z 2 tygodnie nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś