Dodaj do ulubionych

40000. Jaka nagroda?

11.08.03, 09:03
Co mozna tym razem wygrac? Sa chetni do walki?
Obserwuj wątek
    • mika_1 Re: 40000. Jaka nagroda? 11.08.03, 16:14
      Jak mi sie uda, stane do walki;)))
    • Gość: Hakenbu Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 212.244.77.* 11.08.03, 16:18
      Najlepiej siądź na kompie i tłucz całą noc puste posty to się doczekasz nagrody
      i gromkiego "Wow" ze strony zachwyconej gawiedzi, że dokonałeś niebywałego
      wyczynu w postaci postu nr 40.000. Ze swojej strony, nie wątpiąc, że tego
      dokonasz składam Ci z góry szczere gratulacje.
      A nagroda?
      Po co nagroda!? Przecież Olsztyn jest piękny!
      • being28 Re: 40000. Jaka nagroda? 11.08.03, 18:08
        Jak sie nie umiesz bawic to zmien otoczenie. Skoro wszyscy wg ciebie to debile
        to po co piszesz? Kilof w lapke i dorobiaj nadgodziny do pensji...
        • brzoza Do Hakenbu 11.08.03, 21:06
          Rozumiem, ze moze nie podobac Ci sie miasto, czemu dajesz szczególny wyraz.
          Twoja sprawa, Twoja brzydota.
          Twój powyższy wpis jednak nic z miastem nie ma wspólnego, a świadczy jedynie o
          tym, co juz napisałam w innym watku - nie lubisz ty ludzi, nie lubisz ty
          świata, i chyba tak naprawde nie lubisz siebie samego.... Współczyuję
          serdecznie, bo trudno tak sie chyba zyje.
          <<<~~~~~~~~~~>>>
          • Gość: rita Re: walczymy ! IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 21:27
            przypuszczam , że jutro osiągniemy szczyt ;-)))
            • thor_tr Re: walczymy ! 11.08.03, 21:31
              Do wygrania?Hmm.Remontują Wysoką Bramę,więc może nowa cegła.
              Przydałby się naszej LADY jakiś facet;-)
              • oso1 Re: walczymy ! 11.08.03, 23:19
                Jedno jest pewne - ja stawiam piwo
                • inka28 Re: walczymy ! 12.08.03, 01:13
                  thor - a moze ona sie dobrze czuje sama? Mam ochote Ci feministycznie dokopac,
                  ale nie zrobie tego. Nie jestem feministka, mam dolek i dlatego jestem
                  zaczepna, ale wiem ze bede potem zalowac. A poza tym - ja tez chyba moge
                  powalczyc:)))
                  Pozdrawiam Cie thor cieplutko, bo ogolnie madrze gadasz:)
                  • being28 Re: walczymy ! 12.08.03, 07:33
                    Jak dojdzie cegla z Bramy to moze beda nowe cegielki!!!
                    • inka28 Re: walczymy ! 12.08.03, 20:29
                      To ja takie ceglatko zabieram do Krakowa. Bedzie nowy czakram :)))
          • Gość: Hakenbu Czyżbym przeszkodził w zabawie w berka? IP: 212.244.77.* 12.08.03, 08:11
            Zaiste, jestem poruszony twą wnikliwa analizą mojej osobowosci. Niestety nie
            trafiona ta analiza, ale liczą sie dobre chęci.
            Moje pomruki wynikają tylko i wyłącznie z wrodzonej przekory. Ot lubie sobie
            tak od czasu do czasu włożyc przysłowiowy kij w szprychy.
            W rzeczywistosci nie jestem taki wredny na na jakiego wyglądam.
        • Gość: Hakenbu Kółko graniaste... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 08:06
          Te zdziecinniałe liczenie postów nazywasz dobrą zabawą? To po to mamy te forum,
          zeby licytować się kto ile natłukł postów? Zdecydowanie jestem zwolennikiem
          przerostu jakości nad ilością. Lepiej mniej, a z rozsądkiem.
          Twoje "wyliczanki" świadczą, że nie masz nic mądrego do powiedzenia, a jedynie
          tłuczesz "puste" posty dla poprawienia statystyki.
          Dla mnie to głupota, stąd nieprzyjemny ton mojego poprzedniego wpisu.
          • being28 Re: Kółko graniaste... 12.08.03, 08:13
            Marzy mi sie kolejna cegla. I moze dostane jeszcze koszulke i kubek, moze
            chociaz podkladke...

            W prawym gornym rogu jest taki napis" zaloz nowy watek". Jezeli nie podobaja ci
            sie moje puste wpisy to zaloz cos ciekawego . Moze i Ty bedziesz mial 25 czesci
            po 100 pustych wpisow.

            Wpadnij na Militaria to moze przeczytasz moje inne puste wpisy.

            A najlepiej to wpadnij do eNki i sie wpisz kolo "swietej" cegly:)
            • Gość: Hakenbu Re: Kółko graniaste... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 09:46
              Nie twierdzę, ze wszystkie twoje posty są puste, ale to liczenie... Wkurza mnie
              trochę. Ale dobra nie czepiam sie juz.
              Pozdrawiam
              • being28 Re: Kółko graniaste... 12.08.03, 09:51
                A ja jeszcze cos pustego dopisze i zblize sie do granicy 40000. Musze zaraz
                obliczyc sredni przyrost wpisow na godzine i moze wykupie miejsce w kafeji na
                wieczor i bede walczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Pomysl o tym, ze odliczanie zbilza ludzi, rozwiazuje problemy, zmniejsza stres
                wsros pracowanikow firm, zwieksza wydajnosc pracy itp itd.
                Do tego mozna wzbogacic garderobe, zestaw komputerowy, wlasne mieszkanie
                czastka historii...

                Skoro kazdy pracuje w jakiejs firmie to mozemy wprowadzic odliczanie do
                cwiartek tysiaca i co cwiartke kazdy aktywny uczestnik bedzie fundowal nagrode.
                W innym razie mozemy miec nagrode przechodnia i co 250 wpisow bedzie wygrany.
                Pomysl o ludziach, ktorzy nigdy nic nie wygrali!!!
                • Gość: Hakenbu Licz na zdrowie... IP: 212.244.77.* 12.08.03, 14:45
                  being28 napisał:

                  > A ja jeszcze cos pustego dopisze i zblize sie do granicy 40000. Musze zaraz
                  > obliczyc sredni przyrost wpisow na godzine i moze wykupie miejsce w kafeji na
                  > wieczor i bede walczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Nawet nie będe próbował sie z tobą mierzyć...

                  > Pomysl o tym, ze odliczanie zbilza ludzi, rozwiazuje problemy, zmniejsza
                  stres
                  > wsros pracowanikow firm, zwieksza wydajnosc pracy itp itd.
                  > Do tego mozna wzbogacic garderobe, zestaw komputerowy, wlasne mieszkanie
                  > czastka historii...

                  O jakim wbogaceniu myślisz? Nagroda za post nr 40.000? Myśle, że bedzie to w
                  najlepszym razie kubek z logiem "GW" i podpisem naczelnego (tego z Olsztyna).

                  > Skoro kazdy pracuje w jakiejs firmie to mozemy wprowadzic odliczanie do
                  > cwiartek tysiaca i co cwiartke kazdy aktywny uczestnik bedzie fundowal
                  nagrode.
                  > W innym razie mozemy miec nagrode przechodnia i co 250 wpisow bedzie wygrany.
                  > Pomysl o ludziach, ktorzy nigdy nic nie wygrali!!!

                  Albo można by zatrudnic ludzi na ulicach, którzy będą liczyc samochody, np.
                  jeżdzące ul. Sielską. Za każde auto nr 1000, 2000, itd. w ciagu danej doby,
                  browar gratis!
                  I bezrobocie by sie zmniejszyło i ludzie by mieli szansę coś wygrać...
                  To fakt, okazji do współzawodnictwa, konkursów, a tym samym nagród nie brakuje,
                  tylko trzeba znaleźć dobrych sponsorów.

                  Powodzenia!
                  • oso1 Re: Licz na zdrowie... 12.08.03, 19:07
                    Czyżby dzisiaj miała pęknąć granica 40 000? Ja podtrzynują obietnicę, kto robi
                    tego posta - to ja mu stawiam piwo.
    • andulka7 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:25
      Jakoś zupełnie nie widzę szaleńczego wyścigu do 40.000 postu. Kanikuła, czy co?
      Pamietacie przecież co się działo przy 30.000. Samych wątków z pytaniami kto
      wygrał było ze trzy albo cztery a Redakcja ze dwa dni liczyła posty zanim
      wyłoniła mikę. A to ciiiiiiiiisza aż w uszach dzwobni. Film se w tv obejrzę,
      czy co?
      • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:32
        A ja bym sie ucieszyla z kubka z podpisem naczelnego;)
        • oso1 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 20:52
          FORA REGIONALNE o godz. ok. 20.50

          Białystok 71335
          Bydgoszcz 74314
          Częstochowa 29806
          Gdańsk-Sopot-Gdynia 62474
          Gorzów Wlkp. 45960
          Katowice 85892
          Kielce 37939
          Kraków 133211
          Lublin 49813
          Łódź 158292
          Olsztyn 39961
          Opole 27419
          Płock 28272
          Poznań 73878
          Radom 32306
          Rzeszów 28212
          Szczecin 82793
          Toruń 39257
          Warszawa 226904
          Wrocław 171387
          Zielona Góra 34461
          • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:00
            Czy to piwo będzie z dowozem do miejsca zamieszkania ?
            • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:17
              Oso - imponujace!
              Rita - jak cos to ja Ci dowioze;)
              • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:20
                myślę , że poranna zmiana to zrobi, brakuje nam trochę jeszcze, ale jak się
                skupimy i weżmiemy do roboty - to może ?
                • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:23
                  W sumie jeszcze nie jest tak pozno, moze sie zjawia. Chcialabym to zobaczyc, bo
                  nie zwasze moge byc na forum o tej porze. Nawet Wam dobranoc nie moge
                  powiedziec;)
                  • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:26
                    Dobra,do pracy rodacy.40000 ma być jeszcze dzisiaj i koniec.
                    • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:28
                      Czesc Thor. Mezczyzna w robocie - niech to zobacze:)))
                      • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:31
                        Staram się.Już tylko niecała 30:-D
                        • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:32
                          Dzis mam lepszy nastroj, wiec Cie nie bede feministycznie atakowac. Pisz
                          smialo:)
                      • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:31
                        to bierzmy się do roboty, biegnijmy do mety - mam problem , coś internet idzie
                        wolno, czy to prowokacja ?
                        • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:33
                          rita, to na pewno sprawka tych niepieknych... TO byla proweokacja;)
                          • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:35
                            próbuję rozkodować grę na wątku - pomóżcie też
                        • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:34
                          Gość portalu: rita napisał(a):

                          > to bierzmy się do roboty, biegnijmy do mety - mam problem , coś internet
                          idzie
                          > wolno, czy to prowokacja ?
                          Oszczędza siły.Zaatakuje na finiszu,prowadząc Ritę do Viktorii:-))
                          • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:37
                            Jak na razie jest nas troje, czyli mam sznse na medalowe miejsce:) Chociaz
                            wolalabym ceglane:)))
                            • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:41
                              Thor, a Ty co? Zaczajasz sie? Taktyk z Ciebie wychodzi:)
                            • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:41
                              Inka , jak sie załamiesz, - dawj te posty , już blisko celu - kogo puszczamy
                              na 4 000000 - moze być thor_tr ? - jest na miejscu
                              • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:43
                                Nie,nie bez takich.Ma być fair play:-)
                                • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:44
                                  thor_tr napisał:

                                  > Nie,nie bez takich.Ma być fair play:-)

                                  A nie mowilam!! Rita, walcz:)
                              • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:43
                                Ja mysle, ze on nie chce, zebysmy mu dawaly fory. To zabija zabawe. A nagroda -
                                o ile bedzie i ktokolwiek ja wygra - wiadomo gdzie wczesniej czy pozniej sie
                                zjawi:)))
                                • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:45
                                  Już tylko 10:-)
                                • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:45
                                  FINISZ!!!
                                  • Gość: rita Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.08.03, 21:47
                                    życie jest piękne

                                    przygotować szampany !
                                    • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:47
                                      ooł yes
    • Gość: koń Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.08.03, 21:48
      A moze nagroda dla kogoś z Elbląga:))) hehe
      • thor_tr Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:48
        :-)
      • inka28 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:48
        JUZ:)
        Kto ?????????
    • Gość: koń Re: 40000. Jaka nagroda? IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.08.03, 21:49
      co wy na to??
      • oso1 Re: 40000. Jaka nagroda? 12.08.03, 21:51
        No to komu stawiam piwo?
        • Gość: being28 Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 195.205.164.* 13.08.03, 06:55
          Nikt nie poczekal na poranna zmiane?

          Moze chociaz nagrosa pocieszenia?
          • andulka7 Re: 40000. Jaka nagroda? 13.08.03, 07:04
            Redakcja chyba na urlopie, policzy we wrześniu ;)
            A co Ty, being, spać nie możesz? Przecie masz wakacje ?
            • Gość: being28 Re: 40000. Jaka nagroda? IP: 195.205.164.* 13.08.03, 07:10
              Siewdze na praktyce, dzis istatni dzien. Korzystam z netu ile moge bo przeciez
              za darmno:)))

              Ale dzis pedze do stolicy, potem nad morze i znowu mnie z 2 tygodnie nie bedzie.
              • andulka7 Re: 40000. Jaka nagroda? 13.08.03, 07:24
                czyli pracujesz, acha :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka