IP: *.ols.vectranet.pl 15.02.08, 12:11
Wczoraj odbył się w BWA wspaniały wernisaż malarstwa pana Jana
Przełomca. Piękne obrazy, wspaniała atmosfera. Warto obejrzeć
olsztyńskie zaułki widziane oczami artysty.
Obserwuj wątek
    • Gość: Adrian Re: wernisaż IP: *.olsztyn.mm.pl 15.02.08, 16:14
      Szkoda, że nie byłem. Obrazy Przełomca mi się podobają. Pewnie zajrzę do BWA
      któregoś dnia.
      Adrian
      • Gość: Jasiek Re: wernisaż IP: *.olsztyn.mm.pl 17.02.08, 16:26
        Nie tędy droga, Adrian. Trzeba chodzić do BWA, a nie do CBA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka