Gość: adre IP: *.ols.vectranet.pl 15.02.08, 12:11 Wczoraj odbył się w BWA wspaniały wernisaż malarstwa pana Jana Przełomca. Piękne obrazy, wspaniała atmosfera. Warto obejrzeć olsztyńskie zaułki widziane oczami artysty. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Adrian Re: wernisaż IP: *.olsztyn.mm.pl 15.02.08, 16:14 Szkoda, że nie byłem. Obrazy Przełomca mi się podobają. Pewnie zajrzę do BWA któregoś dnia. Adrian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiek Re: wernisaż IP: *.olsztyn.mm.pl 17.02.08, 16:26 Nie tędy droga, Adrian. Trzeba chodzić do BWA, a nie do CBA. Odpowiedz Link Zgłoś