Dodaj do ulubionych

Co robią posłowie PiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 14:46
Przed rozpoczęciem najbliższych obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie
odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny
PiS.

Ale to było rok temu!

Czym tłumaczyć zaniechania w tym roku?
Klęska suszy jest przecież ewidentna!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: wania Re: Co robią posłowie PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 17:13
      knuć to szuje umieją, ale deszcz załatwić to zbyt wysoka półka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka