Gość: mark
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.07.08, 14:46
Przed rozpoczęciem najbliższych obrad Sejmu, w sejmowej kaplicy zostanie
odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny
PiS.
Ale to było rok temu!
Czym tłumaczyć zaniechania w tym roku?
Klęska suszy jest przecież ewidentna!!!