Dodaj do ulubionych

a na Synów Pułku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 13:40
Studzienki na Synów Pułku znowu poszły w dół.Porządne budowanie ulic
jest ponad siły olsztyńskich "fachowców".
Znają się tylko na girlandach świateł.Taka ich uroda.
Obserwuj wątek
    • Gość: MM Re: a na Synów Pułku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.08, 18:51
      "Zapodaj" w którym miejscu to "1/fachowcy" ustawią światła i
      obowiązkowo "sterowanie wlotami" (oczywięcia całodobowo).
      • Gość: antymenel Re: a na Synów Pułku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 18:54
        W Olsztynie "fachowcy" ustawiają światła na każdym skrzyżowaniu na
        którym tylko mogą.Skutki widać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka