Gość: antymenel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 13:40 Studzienki na Synów Pułku znowu poszły w dół.Porządne budowanie ulic jest ponad siły olsztyńskich "fachowców". Znają się tylko na girlandach świateł.Taka ich uroda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MM Re: a na Synów Pułku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.08, 18:51 "Zapodaj" w którym miejscu to "1/fachowcy" ustawią światła i obowiązkowo "sterowanie wlotami" (oczywięcia całodobowo). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymenel Re: a na Synów Pułku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 18:54 W Olsztynie "fachowcy" ustawiają światła na każdym skrzyżowaniu na którym tylko mogą.Skutki widać. Odpowiedz Link Zgłoś