Dodaj do ulubionych

Foty miasta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.08, 15:53
www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=328734
Obserwuj wątek
    • Gość: genui Re: Foty miasta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.08, 21:26
      Obrzydliwe zdjęcia. Wykonane chyba komórką. Źle skadrowane. Wybrane
      tendencyjnie:jakieś stare graty i śmietniki. O świetle lepiej nic nie pisać bo
      to tragedia. Lepiej chłopcze nie rób zdjęć bo nie nadajesz się do tego.
    • Gość: speedy Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 05:36

      www.fotomaniacs.pl/
      • Gość: jovan Re: Foty miasta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.08, 07:31
        Na faktycznie - zdjęcia słabe... No ale jak popracujesz nas techniką
        to będzie dobeze :)
    • zbyszek07 Re: Foty miasta 11.12.08, 07:39
      Sporo zdjęć Olsztyna jest też na wielu wątkach w olsztyńskiej
      galerii GW

      fotoforum.gazeta.pl/72,2,708,87460365,87460589.html
      :-)
    • Gość: Ranov_urbanista Olsztyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 15:47
      picasaweb.google.pl/gk.ranov/Olsztyn#
    • Gość: żen Re: Foty miasta IP: *.olsztyn.mm.pl 09.03.09, 19:18
      O rany, co za gnioty.... Ślepy lepsze by zrobił, człowieku i jeszcze się tym
      chwalisz....
    • Gość: zatorzak Re: Foty miasta IP: *.ols.vectranet.pl 09.03.09, 22:20
      bardzo fajne foty - dzięki za wirtualne spacery!
    • Gość: Ranov_urbanista Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 14:44
      www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=567977&page=6
      • Gość: swiatowy Re: Foty miasta IP: 91.104.104.* 01.04.09, 15:40
        Tak wlasnie powinno wygladac sky line Olsztyna ale wiezowce powinny
        byc ciut wyzsze ale dopoki najwiecej do powiedzenia beda tu miec
        ksiadz ,babcie z dziadkami i farmerzy Olsztyn bedzie dalej bardziej
        przypominal grajdol niz nowoczesne miasto stolice regionu
        P.s bardzo podoba mi sie ten face lifting Dworca Gl
    • Gość: obrzydzony Re: Foty miasta IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.04.09, 12:51
      co za shit... obrzygałeś mnie tymi fotkami. rzadko się zdarza taka
      nędza. trzymaj ten syf na kompie, bo się niedobrze robi jak się na
      to patrzy.
      • Gość: dluko Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 09:29
        może powinien wyskoczyć bez spadochronu i strzelić parę fotek .
      • Gość: vredny Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 01:11
        każdy ma różne upodobania jedni lubią inni nie, więc rozmowa na ten
        temat nie ma sensu, to tak jakbyś chciał przekonać starą dewotkę by
        przestała dawać na kościół
    • Gość: Kurt Der Himmel über Allenstein IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.09, 21:13
      elch.blox.pl/2006/07/Der-Himmel-ber-Allenstein.html
      • Gość: gnu Re: Der Himmel über Allenstein IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 17:18

        gustowne, nastrojowe, urocze
    • Gość: pg Poczta Główna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 11:05
      moje-fotografie.olsztyn.pl/index.php?dps=2,53,0
    • Gość: < Pomost w Kortowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 12:32
      plfoto.com/1351372/zdjecie.html
    • Gość: < Allenstein IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 15:24
      www.frithjof.de/allenstein/
    • Gość: + Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 16:44
      home.arcor.de/allenstein1945/
    • Gość: kmb Re: Foty miasta IP: *.kimsufi.com 29.08.09, 13:44
      www.allegro.pl/item686456422_olsztyn_kortowo_3_widokowa.html#gallery
    • Gość: ex Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 19:34
      picasaweb.google.com/zk123453/OlsztynKortowo#
    • Gość: gość Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 20:40
      Foty rewelacyjne,gratulacje i dedykacja Grzymowiczowi,zamiast przejścia przy
      Alfie.........
    • Gość: ad Re: Foty miasta IP: 109.243.188.* 08.05.10, 13:28
      www.wrzuta.pl/szukaj/allenstein
    • Gość: Jan Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 21:24

      w648.wrzuta.pl/obraz/54cMruSI6kt/olsztyn
      Gdzie to miejsce?
      • Gość: ek Re: Foty miasta IP: *.pl 10.08.11, 19:56

        dziś tu jest alfa
    • Gość: zuza Re: Foty miasta IP: *.pl 14.02.11, 13:18
      photokrzysztof.blogspot.com/
    • Gość: wk Re: Foty miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 13:16
      Olsztyn wczoraj i dziś na wystawie w Alfie
      gazetaolsztynska.pl/15382,Olsztyn-wczoraj-i-dzis-na-wystawie-w-Alfie.html
    • Gość: miki Re: Foty miasta IP: *.play-internet.pl 07.01.12, 11:01

      img580.imageshack.us/img580/3513/filharmonia01.jpgbuhahaha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka