Dodaj do ulubionych

Dobra wiara

29.11.03, 22:20
Śpiewano kiedyś taką piosenkę:
"Było nas trzech w każdym z nas inna krew,ale jeden przyświecał nam cel..."
Po latach moja wiara rozpierzchła się - więc w co wierzyć?
;)
Obserwuj wątek
    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 22:23
      może w Komisję Sejmową ???? nie wiem, może ktoś podpowie :)
      • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 00:00
        Powracając do koleżanek i kolegów, jako dobrej wiary, to mogliśmy przestawiać
        świat, dzisiaj trzeba uważać, aby świat nie zawalił się na nas. Z pięciu moich
        najlepszych kolegów do dzisiaj utrzymuję kontakt z trzema a dzieli nas tylko
        300 km. To była dobra "wiara"
        • yuman Re: Dobra wiara 30.11.03, 18:02
          Cześć wiara - tak siękiedyś mówiło do kumpli. Czy to było związane z wiarą? To
          znaczy dla kumpli można było wierzyć. Dzisiaj nie wierzy się sobie.
          • Gość: mamut Re: Dobra wiara IP: *.sympatico.ca 30.11.03, 18:30
            Ten tekst jest bodajze z jednej z piosenek Perfectu.... Co do tej dobrej wiary to marudzicie.... Mnie zycie nauczylo, jak nie ma dobrej starej przyjazni to sie
            zawiazuje nowa.... Miedzy innymi poto sie spotykacie na necie... Marudzicie troche... moze zaduzo alkoholu on w koncu dziala jako depresant...
            Rozchmurzyc sie Olsztyniaki...
            • zbyszek07 Re: Dobra wiara 30.11.03, 19:15
              wiara... to grupa kumpli w poznanskiem!

              Wierzyc....
              ze dzis jest dzien ostatni!
              -i szkoda go zmarnowac.
              Ale za to jutro PIERWSZY!
              i trzeba go dobrze wykorzystac!
              :-)
              :-)
              • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 19:41
                Jak - mam nadzieję - zauważyłeś mamut, nie jest to marudzenie a jest to temat
                dwuznaczny - pisany w "dobrej wierze". Powróć do pierwszego wątku, wiara a
                wiara. Wiara, jako przyjaciele, wiara jako element religii. Dobra wiara to ta,
                która nie nie jest czynnikiem destrukcyjnym narodów, uczy tolerancji
                (troszeczkę górnolotnie napisane). Dobra wiara, to także myśl przewodnia tej
                popularnej "wiary"-przyjaciół.
                Jaka jest więc dobra wiara? Można zawsze wszystko spłaszczyć i zakończyć jednym
                stwierdzeniem - po co!
                Jednak bez tego nie byłoby pięknego Olsztyna.
                Pozdrówka
                • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 20:24
                  wiara i musimy dodać - nadzieja - to chyba sedno życia - wszystkich
                  znajdujących sie forumowiczów

                  pije Kuba do Jakuba i w tym sęk :)
                  • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 20:31
                    Nadzieję na pal!!! - miał Azja Tuhajbejowicz
                    ;)
                    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 20:33
                      czy wiara zamienia się w horror ?
                      skoczek narciarski wczoraj też miał wiarę i nadzieję

                      czy jest jakaś wesoła wiara i nadzieja ?
                      • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 20:59
                        Bo skoczek narciarski, też powinien mieć spadochron. Jak sama nazwa wskazuje,
                        chroni od spadania. Spójrz na dzisiejsze czasy, ile jest takich spadochronów.
                        ;)
                        • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 21:13
                          chyba nie zdążył by się rozłozyć ten spadochron, ale taka wieżyczka z siatką do
                          łapania ryb - to pomysł dobry i pewny
                          • Gość: rita Re: Dobra wiara giga IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 21:20
                            giga - czy ty posiadasz stałą dobrą wiarę ludzi ?
                            wszyscy napewno posiadają - oprócz mnie - jak zawsze :)
                            • Gość: giga Re: Dobra wiara giga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:23
                              Maja wiara w ludzi trzyma mnie przy życiu.
                              Bez niej nie potrafiłabym żyć,
                              Ludzie są kochani:)
                              • oso1 Re: Dobra wiara giga 30.11.03, 21:28
                                Mnie też?
                                ;)
                                • oso1 Re: Dobra wiara giga 30.11.03, 21:28
                                  I co z piwem?
                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara giga IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 21:33
                                    ja nie wierzę ludziom - ile razy ludzie mnie zrobili w konia , jeśli chodzi o
                                    pieniądze, a kiedy nie chodzi o pieniądze to wierzę.
                                    A wy takiego przypadku nie mieliście ?
                                    • Gość: giga Re: Dobra wiara giga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:34
                                      SZczęśliwie nie przydarzyło mi się.
                                      • Gość: rita Re: Dobra wiara giga IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 21:40
                                        ja się dawałam nabierać szczególnie pijaczkom, przyniose pózniej to znaczy
                                        nigdy.
                                        A wiesz, przyjaciół nie mam , tak sie jakoś składa, że wszyscy mnie lubią ale
                                        ja dla nich nie mam czasu i zaniechuje kontakty.
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:33
      Puki co niech się chłodzi:)
      • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 21:41
        Wiara w ludzi jest podstawą. Nie wiara w to co mówią. To, że można wierzyć, ze
        mogą osiągnąć wiele tylko należy im pomóc czyni cuda. Ja wierzę w ludzi i
        jeżeli tylko chcą, by w ich życiu coś się zmieniło, to mogę z przyjemnością
        poświęcić im swój czas. Trzeba wierzyć w ludzi i tylko czasami ludziom.
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:43
          Święte słowa Oso, święte słowa:)
          • oso1 Re: Dobra wiara 30.11.03, 21:48
            A co Ty Giga taka dzisiaj święta?
            ;)
            • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:49
              Bo dzsiaj niedziela,choć spędziłam ją bardzo pracowicie:)
            • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 21:51
              Święta nie święta ,piwka się napiję:)))
          • bpkw Re: Dobra wiara 30.11.03, 21:51
            Wierząc moim znajomym, kilkakrotnie się zawiodłem. Chodziło oczywiście o kasę.
            Mam jednak grupkę starych przyjaciół, jeszcze z lat studenckich, z którymi
            widuję się raz - dwa razy w roku. Dla nich jestem w stanie zrobić prawie
            wszystko. I wiem, że tego samego mogę się spodziewać z ich strony.
            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 22:43
              czy pieniądze też w to wchodzą - ja wolę dać niż pożyczać
              jeżeli dajesz to sie otwierasz
              jeżeli pożyczasz to sie zamykasz i nawet jak wróci ci pożyczkę to przyjedzie
              póżniej pożyczyć więcej i już nie odda

              lubię dawać, no nie wszystko ;)))))))
              • inka28 Re: Dobra wiara 01.12.03, 11:56
                Bardzo mi się podoba ta "wesoła wiara".
                Czasem o najważniejszych rzeczach mówi się z niepotrzebnym patosem. A przecież
                wcale nie trzeba.
                Ogólnie wierzę, ale już się pare razy na ludzich zawiodłam. Ale wolę się
                zawieść, niż źle kogoś posądzić niesłusznie.
                Moja dobra wiara - zanamy się 11 lat:)
                • hamar Re: Dobra wiara 01.12.03, 20:51
                  Czy w dobrej wierze ujęty jest katolik, muzułmanin, świadek jehowy, buddysta,
                  protestant?
                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 21:04
                    "Wiara wywodzi się z poszukiwania dobra. Z wewnętrznej potrzeby
                    odróżniania dobra od zła. Potrzeba ta jest człowiekowi
                    przyrodzona. Różnice językowe, kulturowe i geograficzne są
                    tutaj sprawą mniejszej wagi. Idzie o to by żyć w zgodzie z
                    własnym sumieniem. Wiara nie jest pojęciem tylko religijnym.
                    Bez wiary nie możemy zaufać w dobro drugiego człowieka, nie
                    możemy z ufnością patrzeć w przyszłość. "Mechanizmem" wiary
                    jest miłość. Dla Chrześcijan przesłanie miłości jest zawarte w
                    Ewangelii. Oczywiście, nie oznacza to, że Chrześcijanie mają
                    monopol na życie oparte na miłości właśnie."

                    • oso1 Re: Dobra wiara 01.12.03, 22:34
                      Czyli można wierzyć w miłość? Aha, zdarzyła mi się kiedyś miłość od pierwszego
                      wejrzenie - ciekawe uczucie.
                      • oso1 Re: Dobra wiara 01.12.03, 23:36
                        Piękne lico, czarne oczy
                        Rzęsy wielkie jak wachlarze
                        jaki widok przeuroczy
                        ja o takiej ciągle marzę
                        co wyciągnie smukłą rękę
                        - by posprzątać mą łazienkę.

                        • inka28 Re: Dobra wiara 02.12.03, 12:04
                          Nie ma miłości od pierwszego wejrzenia, to sie kłóci z definicją miłości.
                          Przynajmniej moją. Ale jest zauroczenie, znam na własnej skórze:)
                          • oso1 Re: Dobra wiara 02.12.03, 21:38
                            Ale jakie miłe, no nie? te szybsze bicie serca, zatykanie gardła, przełykanie
                            śliny (już wiem od czego się wzięło, że ślinka leci).
                            ;)
                            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 02.12.03, 21:42
                              Inka pewnie coś o tym wie i napewno nie tylko Inka
                              wiara w milość - też może być, chociaż wolę starą wiarę, która nie rdzewieje ;)
                              Stara wiara dziś , przypomni ci ...............
                              • oso1 Re: Dobra wiara 02.12.03, 22:00
                                ...i do góry głowa!
                                • inka28 Re: Dobra wiara 03.12.03, 17:46
                                  A pewnie, że przyjemne i pewnie, że wiem coś o tym.
                                  A jak myślicie - czy można być zauroczonym w kilku osobach naraz?
    • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 19:23
      Była kiedyś też taka piosenka:
      "Armaty pod stoczkiem zdobywała wiara..."

      A więc musiała być dobra.

      Pozdrawiam
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 22:59
        dobra wiara poszla spać
        nienawiść zakwita na naszym forum

        a morał z tego, że dobro pokona zło
        • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:02
          i pokona
          giga , czy wy jesteście juz umówieni na spotkanie w eNce ?
        • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:03
          To tak na dobrą sprawę można by zanucić jakąć szantę. Zawsze one miały w sobie
          jakąś dziwną moc łączenia ludzi. Na początek proponuję Keję Romana Roczenia.

          "Gdzie ta keja, a przy niej ten jacht..."

          A hoj :)
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.03, 23:03
      Czy to pogoda ma taki paskudny wpływ na forumowiczów?
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:05
        Ed - jak śpiewać to iść na calość :)

        giga - ja nie wiem co wstąpiło w to forum jak im coś żle to znaów chcą nasz
        nienawiścią zarazić, a ledwo pokonałam wirusy
        • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:09
          Też lubię takie podejście. Od razu świat barwy zmienia :)

          ...
          Gdzie ta koja wymarzona w snach,
          ...
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.03, 23:10
          Nie damy się!!!
          Grunt to stara, dobra wiara:)
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.03, 23:11
          Nie damy się!!!
          Grunt to stara, dobra wiara:)
          Dobranoc,pędzę spać.
          • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:13
            Czyżby wspomnienie o koji miało taki niespodziewany wpływ?

            Dobranoc
            • oso1 Re: Dobra wiara 03.12.03, 23:21
              To ma cuś wspólnego z łódką, z kołysaniem (biodrami) i tak uciekają z forum w
              objęcia (nie tylko) Morfeusza. Widzisz Ed, należy chyba mocno się zastanawiać
              nad słowami, bo dziewczynom wszystko się kojarzy (a mają wyobrażenie lepsze od
              mężczyzn) i uciekają od nas wirtualnych do realiów. :((((
              • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 23:37
                Tylko pozazdrościć :). Ale cóż. Pomażyć też dobra rzecz. Choć pogoda ducha na
                tym skorzysta :o))
              • bpkw Re: Dobra wiara 03.12.03, 23:47
                Tylko dlaczego uciekaja od nas wirtualnych do tych realnych ?. Przeciez my
                jestemy przystojniejsci i w ogole.
                Cholera, spojrzalem w lustro. Z ta przystojnoscia to chyba troszke przesadzlem.
                Zdecydowanie podtrzymuje jednak swoja opinie jesli chodzi o " w ogole ".
                • inka28 Re: Dobra wiara 04.12.03, 09:46
                  Oczywiscie, ze jestescie "w ogole", ale noce takie zimne... klawiaturka sie nie
                  ogrzejemy... :)))
                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 04.12.03, 15:08
                    Hmmm...
                    Przezacny "jd" wspominał coś o gorąco upojnych właściwościach Balsamu
                    Kanaańskiego. Nie wiem, czy źródłem pochodzenia tego fantazyjnego specyfiku
                    jest festiwal o podobnie brzmiącej nazwie, ale sugestia godna chyba jakiegoś
                    wstepniaka kryjacego w sobie ponadto pewien zasób matafizycznych walorów :-))

                    Pozdrawiam
                    • oso1 Re: Dobra wiara 04.12.03, 22:01
                      upojnych nocy, gdy czary mary
                      prawią dziewice tumaniąc młodzieńca
                      w tym czasie trzeba dobrej wiary
                      by nie ulec przewrotnym ich zaklęciom
                      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 04.12.03, 23:05
                        Hej panowie bije czwarta
                        Na bok flaszka, na bok karta!
                        Na bok ciałko woniejące
                        Wszystko już jest bardzo śpiące

                        • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.12.03, 00:46
                          W tych klockach staję się całkowicie bezradny :-))
                          Może chociaż w namiastce zrekompensuje się starym przyslowiem polskim:
                          "Miłość jest królową cnót wszelkich".

                          I ja w to wierzę :o))
                          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 05.12.03, 20:33
                            a w to uwierz Ed :)
                            Poprzez żar i spiekotę,
                            Przez pustynie bezbrzeżną,
                            Poprzez kry, poprzez lody,
                            Przez odwieczne zmarzliny,
                            Poprzez bagna i wody,
                            Nieprzebyte gęstwiny
                            Poprzez leśne dąbrowy,
                            Poprzez stepy i knieje,
                            Poprzez mroczne parowy,
                            W których nigdy nie dnieje
                            I gdzie płoszą się sowy,
                            Gdy złe jęknie lub strzyga,
                            A dźwięk słysząc takowy,
                            Serce w trwodze zastyga...
                            Niezrażony ciemnością,
                            Która mrozi głusz dziką,
                            Sam na sam z samotnością,
                            Co do szpiku przenika,
                            Pełen hartu i woli,
                            Podpierając sam siebie,
                            Mając zamiast busoli
                            Krzyż Południa na niebie
                            Pokonując złe żądze,
                            Wietrząc wrogów wkrąg wielu,
                            Ufny, iż nie zabłądzę,
                            Idę naprzód, do celu.
                            Drogi mej nie wytyczy
                            Ni głos werbla, ni cytra,
                            Póki starczy mi siły,
                            Idę po pół litra.

                            to się nazywa dobra wiara - jakie to piękne !!!!!!!
                            tak się poświęcać

                            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 05.12.03, 21:23
                              dobra wiara to dobre myśli ( nie mylić ze sprośnymi)
                              a dobre myśli to spełnienie marzeń, a marzenia są skromne takie forumowskie -
                              spotkanie wszystkich forumowiczów w lipcu i dobra zabawa i dobrze wykorzystana
                              każda minuta życia :)
                              dobra pogoda, dobre napoje, dobry humor - no pomagajcie w tych dobrych
                              marzeniach ? ;)))
                              • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.12.03, 01:23
                                Po takim utworze tchnącym wręcz otwartą ułańską fantazją pełną dobrej wiary w
                                ostateczne powodzenia, szklanki same proszą o dolewkę za tych, co to jeszcze
                                na morzu...
                                A zatem drink musi byc godzien tych ambicji. Podstawowe skladniki już
                                zgromadziłem z najlepszą starannością, choć w bukiecie rozkoszy podniebienia
                                odczuwam z niepokojem znacznie szybciej postepujące uduchowienie, niż w czsie
                                tygodniowego postu łączonego z intensywnymi przemyśleniami. Czy sądzisz, że
                                jest to błąd w sztuce, czy też jej wykonywaniu :-))

                                Pozdrawiam
                                • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 06.12.03, 21:02
                                  Jeżeli jest dobra wiara to wszystkie błędy mogą być wybaczane. Nie widze nic
                                  złego w bukicie rozkoszy podniebienia , tymbardziej że z taką starannością
                                  zgromadzane były składniki - to musi być wspaniałe i musi uduchawiać, doceniam
                                  to podniebienie i te składniki, to pewnie jakaś magiczno-tajemnicza mikstura -
                                  coś ciekawego :)
                                  W tym momencie nie myśl o tygodniowym poście i wogóle nie myśl, tylko degustuj
                                  jak tylko masz okazję i możliwość i doceniaj ten smak i upajaj się chwilą ,
                                  która szybko przemija.
                                  pozdrawiam
                                  Wydaje mi śię , ze ja bardzo mało myślę, staram się żyć zgodnie ze swoim
                                  sumieniem, co znaczy , że moje sumienie może też błądzić :)
                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 02:35
                                    Błądzenie jest ludzką rzeczą. A jeżeli w pobliżu oprócz dobrej wiary również
                                    są jeszcze widoki przyjaźn i dobrą kuchnię - toż to samo życie :-))

                                    Zresztą:
                                    Wiadomo, ze jeżeli ktoś sądzi, że jest szczęśliwy, to wystarcza to, by nim był.
                                    (Marie Madelaine dw La Fayette)
                                    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 21:05
                                      Ed - czy ty to już wszystko posiadasz ?
                                      Jest tyle pięknych zdań, że człowiek już jest szczęśliwy, że je zna.

                                      "Dobro i zło muszą istnieć kolo siebie, a człowiek musi dokonać wyboru"
                                      i najpiękniejsze zdanie
                                      " Śpieszmy się kochać ludzi
                                      Tak szybko odchodzą "
                                      i najgorsze zdanie
                                      " Ludzie ludziom zgotowali ten los "

                                      • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 21:39
                                        Gość portalu: rita napisał(a):

                                        > Ed - czy ty to już wszystko posiadasz ?
                                        Ed. A Boże strzeż. W czem żem Ci zawinił, że takimi kalumniami mnie okładasz
                                        :-))

                                        Co do reszty w zupełności się zgadzam.
                                        > Jest tyle pięknych zdań, że człowiek już jest szczęśliwy, że je zna.
                                        >
                                        > "Dobro i zło muszą istnieć kolo siebie, a człowiek musi dokonać wyboru"
                                        > i najpiękniejsze zdanie
                                        > " Śpieszmy się kochać ludzi
                                        > Tak szybko odchodzą "
                                        > i najgorsze zdanie
                                        > " Ludzie ludziom zgotowali ten los "
                                        >
                                        Choć przemawia do mnie także powiedzenie:
                                        "Trzeba mieć zawsze coś do pragnienia, by nie byc nieszczęśliwym w swoim
                                        szczęściu".
                                        (Baltazar Graciany Morales)

                                        Wywieźć z tego można wprost, że kazde przagnienie może byc także wyrazem
                                        szczęścia.

                                        Pozdrawiam
                                        • oso1 Re: Dobra wiara 07.12.03, 22:54
                                          Wspomniałeś Ed, gdzieś tam o Judymie
                                          lecz goryczą rzeczywistości przepełnia się czara
                                          Cóż nam więc dzisiaj pozostaje
                                          - Dobra wiara!
                                          Można mieć serce z kamienia,
                                          Może nas męczyć głuchota
                                          Lecz czy wyrzekać się ideałów
                                          - Wielka głupota!
                                          Olsztyn jest piękny,
                                          trudno nie dać racji
                                          jedna mała sprawa
                                          a dużo satysfakcji

                                          Pozdrawiam
                                          oso
                                          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 20:36
                                            wiara jest dobra jakakolwiek by nie była , zeby tylko w nią wierzyć i dążyć do
                                            dobra
                                            wierzę, ze dziś miło spędze czas w wami
                                            • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 20:43
                                              Tym bardziej, że w okresie zimowym sprzyjać nam mogą grogowcy przyuważani
                                              przez pioter'a :-)).
                                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=9530150
                                              Swoją drogą określenie piotera bardzo przypadlo mi do gustu :-))


                                              Pozdrawiam
                                              • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 21:02
                                                pioter ma bardzo dobre określenia i dyskusje , pamiętam jego dyskusje o
                                                drzewach śmierci , walczył zaciekle i dyskutanta też miał dobrego, jeszcze
                                                jestem pod ich wrażenim ich rozmów czytałes ???
                                                Drogowców to uczuwalismy jeszcze w jesieni, ale trzeba ich usprawidliwić , bo
                                                znów nie zaskoczyli , czyli wszysko normalnie i jak wszedzie.
                                                Ale wierzyć trzeba zawsze , może jutro będzie lepiej ?
                                                • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 21:10
                                                  Gość portalu: rita napisał(a):

                                                  > Ale wierzyć trzeba zawsze , może jutro będzie lepiej ?

                                                  Ritko, jestem w dobrej wierze, że grogowcy po dobrym grogu na pewno dadzą
                                                  sobie radę :-)). Co do wspomnianej dyskusji - niestety, nie czytalem. Mam
                                                  pewne przestoje w pogwarkach forumowych spowodowane przyczynami nie zawsze
                                                  zaleznymi ode mnie.

                                                  Liczę na skuteczność grogu tej zimy :-))
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 21:42
                                                    a co to jest grog ?
                                                    jakiś napój dobrej wiary :)czy odwilżający, czy rozgrzewajacy jezdnię :)
                                                    poważnie , nie słyszałam nic o nim, w sprzedaży chyba tego nie ma
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:22
                                                    Droga Ritko. Jest to specyfik nie do sprzedaży, ale swoje walory ma.
                                                    Szczególnie w okresie zimowym :-))
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:27
                                                    czyli do zrobienia
                                                    widziałeś jak siałam do klawiatury , powiedziałam dziś w dobrej wierze , że mam
                                                    nadzieję , że spędzę milo czas i widzisz jak trzeba wierzyć - dobra, bardzo
                                                    dobra wiara jest
                                                    a ty jaką masz wiarę na jutrzejszy dzień ?
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:33
                                                    Nie chcę się chwalić, ale moja wiara jest zawsze dobra :-)).
                                                    Może to wygląda zbyt nonszalancko. Ale mimo wszystko wierzę w swoją dobra
                                                    wiarę na dziś i na jutro. A w totolotka nie grywam :o))
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:35
                                                    ale czasem czlowiek ma dołek i co wtedy robisz ?
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:41
                                                    Watek się zaczął od piosenki. Przypomniała mi się taka ze słowami "Sa na
                                                    świecie dołki różne..." :-)).
                                                    W takich momentach reakcja moja najczęściej zaczyna się od refleksji
                                                    zmierzającej do położenia jakiejś kładki nad dołkiem w celu optymalnego
                                                    wyjścia z sytuacji. Czy zawsze się to tak optymalnie udaje, to nie wiem. Ale
                                                    działam nieustająco w dobrej wierze.
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 22:51
                                                    a czy dobra wiara może być dobra czy zła - popatrz jak w dobrej wierze działają
                                                    politycy, samorządowcy , a korupcja kwitnie i wszyscy kierują się dobrą wiarą.
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 23:00
                                                    Słusznie zauważyłaś. Widocznie każdy ma swoją dobrą wiarę nie wyłączając w tym
                                                    także i mnie :-)).
                                                    Ważne jest, że dobra wiara niesie za sobą dobrą otuchę do dalszych działań.
                                                    Choć dobrze by było, by w tych osobiście wycyzelowanych wartościach można było
                                                    znaleźć zarówno elementy etyki jak i horyzonty moralnści. Oczywiście raczej w
                                                    tym ogólnospołecznym znaczeniu.
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 23:05
                                                    i tu jest pies pogrzebany, myślę, że jutro trzeba będzie zmierzyć się z tym
                                                    tematem
                                                    może dołączą inni do dyskusji
                                                    pozdrawiam , dziękuje za towarzystwo
                                                    milych snów
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 08.12.03, 23:17
                                                    Dobrej nocy!!!
                                                  • oso1 Re: Dobra wiara 09.12.03, 00:48
                                                    Wierzyć się nie chce, że co nas wspiera
                                                    wiara, nie wiara czy w końcu Wiera
                                                    Mówiąc o grogu - rozgrzewa z rana
                                                    i również Wiera - ja wezmę stakana
                                                    bo w dobrej wierze - stwórzmy przymierze
                                                    bo coś doskwiera - wiara czy Wiera
                                                    eee, no dobra a gdzie jest koobra?
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 09.12.03, 21:48
                                                    Jerzy nie wierzy
                                                    że na wieży jest gniazdo jeży :)

                                                    ja w to nie wierze, na wieży noże być gniazdo orłów białych
                                                    jak tam z waszą wiarą ?
                                                  • oso1 Re: Dobra wiara 09.12.03, 22:07
                                                    Wiara czyni cuda a Wiera?
                                                    Czynić cuda można wszędzie, chociaż bezpośrednio wynikają one z wiary. Cuda
                                                    czyni mechanik samochodowy, cuda czyni kucharka. Czy spotkał Ciebie Ritka jakiś
                                                    cud - nie licząc męża ;)
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 09.12.03, 22:33
                                                    dziś pełnia księzyca, ostatnia, sylwestrowa - składam za wszystkich życzenia
                                                    do niego
                                                    prosze cię piekny księzycu spełń , nasze prosby błagalne o spotkanie i zjazd w
                                                    lipcu w Olsztynie, by wszyscy mieli czas i dobrze się bawili, by było wspaniale
                                                    i żeby było dobrze i żeby było tak , jak powinno być i nieszczędż nam muzyki i
                                                    trunków, to ma być zabawa na 102 - czy nie zadużo chcę ?
                                                    Jak coś księzycu obkroisz z tego to nic, najważniejsze spotkanie w Olsztynie
                                                    powodzenia ksiezycu w przyszłym roku
                                                    od nas - wszystkich

                                                    chyba dobre miejsce na życzenia po tym wpisie

                                                    cud - nie licząc męża ;)
                                                    oso - odwrotnie powinno być:)
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 09.12.03, 23:10
                                                    cudem nad cudami jest życie, pomyśl oso i razy można bylo go stracić ?????
                                                    Kiedyś do cudu zaliczyłam samo przejśie przez ulicę. Wysiadłam z autobusu i nie
                                                    patrząc czy jadą auta wyleciałam na jezdnię i gdybi kierowca autobusu nie
                                                    zaczął trąbić na mnie tak ostro, że popatrzyłam na niego, a tu z szybkością
                                                    światła mignął przede mną samochód - gdyby nie ten klaksonista byłaby miazga ze
                                                    mnie a nie klikająca Wiera.
                                                    idę już spać dobranoc melancholijnie
                                                    a wy jaki cud przeszliści ?
                                                  • oso1 Re: Dobra wiara 09.12.03, 23:56
                                                    U mnie cud to 1,5 roku o kulach i na wózku inwalidzkim, brak wiary że będę
                                                    chodził - i obuchem w łeb, stwierdzenie, że jestem młody (wtedy jeszcze byłem),
                                                    i kurka nawet dzisiaj jeszcze zatańczę - cud, dobra wiara i optymizm.
                                                  • inka28 Re: Dobra wiara 10.12.03, 15:07
                                                    A propos polityków - może oni zapomnieli, że ich dobra wiara powinna się
                                                    pokrywać choć trochę z wiarą zwykłych ludzi? Może istnieje coś takiego jak
                                                    ogólnoludzka dobra wiara?
                                                    Nie miałam nigdy żadnych wypadków, w szpitalu tfu tfu nie leżałam, ale
                                                    lekkiego zycia też nie miałam i nie mam. Dlatego to, że mogę sobie napisać w
                                                    sygnaturce, że życie jest piękne i wierzyć w to, jest dla mnie przejawem
                                                    dobrej wiary.
                                                  • Gość: Ed Re: Dobra wiara IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 16:59
                                                    Inko28, wystarczy być dobrej wiary. Ma to pierwszorzędne znaczenie nawet w
                                                    sprawie zasiedzenia :o)).

                                                    Pamietaj, że po smutku radość nastepuje.

                                                    Pozdrawiam
                                                  • inka28 Re: Dobra wiara 10.12.03, 17:18
                                                    Pesymista by powiedział, że po radości smutek.
                                                    Ale powtórzę się z innego wątku - "gdyby były tylko piękne chwile nie
                                                    wiedziałbym, że żyłem".
                                                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 20:29
                                                    Ciekawe czy wiarę można kupić lub sprzedać ???????
                                                    Ale napewno wiara jest tak potrzebna jak powietrze, jak las , jak jezioro, jak
                                                    słońce, jak gwiazdy, jak ksiezyc, jak deszcz - czy wymieniać więcej, nie
                                                    potrzeba sami wiecie ale......
                                                    ale najbardziej jest potrzebna w nieszczęściu, bo w szczęściu nikt nie myśli o
                                                    wierze to jest
                                                    trzy lata temu miałam zerwane ścięgno Achillesa , przez dwa dni leżałam w
                                                    gipsie i płakałam do poduszki, a doczołganie się łazienki było tragiczne i te
                                                    kapiele - rozumie to ten kto przeszedł, a jednak czlowiek w tych ciężkich
                                                    chwilach chce się podnieść i podnosi się - to jest wiara :)
                                                    oso - ty musiałeś mieć wiarę - powiedz szczególowiej
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 20:33
      Rita,dasz wiarę że święta tuż,tuż:)
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 20:36
        wierzę - dziś właśnie wiązałam cukierki na choince
        a giga - a w który ty momencie tak bardzo wierzyłas że będzie dobrze ?
        oprócz porodu- tu był strach i wiara
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 20:45
          Miałam kilka takich momentów w życiu,
          ale niech to zostanie moją tajemnicą:)))
          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 20:49
            giga - prosze powiedz, jeśli nie powiesz nigdy się nie dowiem, wyłącz swoją
            świadomośc i napisz, przecież jesteś wśród swoich - ja tak zawsze myślę i pisze
            z dobrą wiarą
            czasami zdarza mi sie napisć coś co inni odbiorą odwrotnie do mojego
            zamierzenia , ale wtenczas przepraszam
            czasami bierze mnie obojętność, ale czy to jest dobra wiara to nie wiem ,
            najgorzej się załamać
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 20:49
      To u Ciebie już święta.
      U mnie w pracy, też są już małe akcenty,
      które przypominają o nadchodzącym pięknym święcie.
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 20:51
        a co masz ?- choinkę ?
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 20:52
          • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 20:56
            Malutką,takie warunki.
            Są też duże bombki na stojaczkach.
            Ogólnie jest przyjemnie:)
          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 20:56
            giga - wejdz do pokoju na podforum
            w dobrej wierze
            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:29
              dziś dobrą wiarą będzie dobrnięcie do seteczki - kto idzie w konkury ?
              • oso1 Re: Dobra wiara 10.12.03, 22:31
                no to dawaj - wierzę w Ciebie
                • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:36
                  czekam na szczęściarza - daję 5 min czasu
                  kto nim będzie ???????
                  seteczka czeka
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 22:38
      Wierzę że wygra najlepszy:)
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:43
        jest - wpadłaś w sieć - jesteś najlepsza
        stawiasz seteczkę nam ;))))
        teraz czego ??????
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 22:45
          Dzisiaj mogę tylko piwko, zimne:)
      • oso1 Re: Dobra wiara 10.12.03, 22:46
        dobijcie do setki w dobrej wierze
        • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:49
          jak widzisz - starość to radość
          giga wejdż szybko do pokoju - potrzebna reanimacja, ja dopilnuję dobrej wiary
          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:50
            a jakie podpalacie papieroski antystresowe w dobrej wierze ?
          • oso1 Re: Dobra wiara 10.12.03, 22:51
            I policzcie owce w dobrej nocce (też seteczka czeka)
            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 10.12.03, 22:52
              to czy twoja praca nie ucierpi na tych owocach ?
              • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 11.12.03, 20:57
                dobra wiara jest, ochota jest, co jeszcze do szczęścia potrzeba ?
                chyba istota :)
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.03, 21:02
      Rita u Ciebie dzisiaj dobra wiara, dobry humor,
      czy tak?
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 11.12.03, 21:13
        wiesz jak z kobietą jest - mam trochę spokoju , to sobie rządze
        A co tam u ciebie ?
        krzesła są ?
        zobaczymy co w pokoju się dzieje ?
        • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 21:25
          giga, może ty posiadasz ksiązkę Moskwa Pietruszki ?
          • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.03, 21:26
            Przykro, ale nie:(
            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 21:30
              czy u ciebie już weekend ?
              giga - a jaka jest żona oso ? i synowie ? ;)))))))
              mów, nie ma go :)
              • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.03, 21:36
                Wierz mi, nie miałam przyjemności poznać rodzinki
    • gregry Re: Dobra wiara 12.12.03, 21:48
      w ideały ;)
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 21:53
        nie ma ideałów
        kto je zna ????
        • oso1 Re: Dobra wiara 12.12.03, 22:03
          Chłopaki jeszcze rosną
          starszy - 183 wzrostu
          młodszy - 179 wzrostu
          żona liliput - 168 wzrostu
          Jacy są (jak są)?
          Raczej normalni.
          • oso1 Re: Dobra wiara 12.12.03, 22:11
            Aha tylko kłopoty z przeciągami. Jak otworzy się drzwi od lodówki, to z
            chłopakami wymiatamy wszystko - istny przeciąg.
            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 22:31
              biedna jest twoja żona - wyżywić trójkę mężczyzn, to chyba wolę ubierać
              dziewczynki niż wyżywić chlopaków
              a maja chłopcy już swoje dziewczynki ?
              • oso1 Re: Dobra wiara 12.12.03, 22:55
                Ale nic poważnego (przynajmniej w moim mniemaniu). Niech to będzie (może jest)
                taka młodzieńcza miłość, ale z szeroką wiedzą (sam uświadamiałem o
                konsekwencjach, w tematach miłości nie ma u nas tabu). Tylko co gadki moje a co
                robota chłopaków to się okaże.
                • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 22:58
                  tak , tu jesteście górą , zawsze można powiedzieć - to nie moje ;))))
                  a co ze skarpetkami, jak żona je segreguje, ja to mam problem z majteczkami,
                  czyje one są ??????????? ;))))))))po praniu i debatuję, może twoja żona znaczy
                  jakoś skarpetki z chęcia kupię patent
                  • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.03, 23:00
                    Ja nie mam takiego problemu:)))
                    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.12.03, 23:03
                      a to poważny problem, zabiera mi tyle czasu ta segregacja
                      ze skarpetkami to sobie poradziłam, jedna nosi tylko czarne, a druga białe

                      musze lecieć dobranoc
                      • oso1 Re: Dobra wiara 12.12.03, 23:05
                        U mnie wszyscy noszą czarne i po praniu nie segreguje się (numery butów mamy
                        takie same - ale buty każdy ma swoje ;)
                        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.03, 23:09
                          To wygodne rozwiązanie:))
                          dobranoc
                          • oso1 Re: Dobra wiara 12.12.03, 23:10
                            Na zrazie
                            • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.12.03, 21:42
                              jak minął dzień ?
                              dzisiaj smażyłam rybki , by sprawdzić ich smak przed wigilią - będą to płaty z
                              dorsza - mogą być ?
                              tej sałatki nie zrobiłam - brak ananasów, chociaż oso mógłby posłużyć jako
                              ananas ;), a może jedo chłopaki ?
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 22:00
      Wierzę, że wszystkie dania będą smaczne:)
      Ja dzisiaj, małe zakupy, obiadek,pisanie kart świątecznych
      (wysyłam kartki wspólnie z mamą)
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.12.03, 22:11
        a daleko masz rodzinę, idzie jakaś do Krakowa ?
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 22:17
          Nie , do Krakowa nie wysylam,
          przeważnie Mazowieckie,jeszcze Jel. Góra, Śląsk.
          Kiedyś mój tata wspominał o dalszej rodzinie z Krakowa(Karscy-jakoś tak)
          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.12.03, 22:21
            a przyjeżdzają z wizytą do ciebie na odwiedziny i czy ty do nich jeżdzisz ?
            • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 22:30
              Latem odwiedzam bardziej zaprzyjaźnionych,
              mam bliskich których muszę odwiedzić
              przynajmniej raz w roku.(to już tak od dziecka)
              Oni też wpadają do Olsztyna.
              Tyle tu nas, że jak przyjeżdża rodzinka
              to organizujemy się u siostry, braci lub u mnie:)
              wtedy jest wesoło.
              Dlatego wierzę w rodzinkę!
              • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 14.12.03, 21:08
                włąśnie grunt to rodzinka :)
                pamiętam w dzieciństwie jak jeżdziłam z Olsztyna do Mińska Mazowieckiego,
                Otwocka, Wieliczki - to było przeżycie i wakacje - wszędzie świetnie i do
                olsztyna przyjeżdzała rodzinka - też wesoło, ale teraz nie moge , a i rodzinka
                ubożeje
                jestem na Olsztynie , gdybyś w dobrzej wierze zechciała wejść ?
                • oso1 Re: Dobra wiara 14.12.03, 22:43
                  A ja mam tylko siostrę, ale lepiej dogaduję się ze szwagrem. Mamy jeden wspolny
                  temat - piwko. Co jest ciekawe, mieszkamy od siebie o jakieś 100 km a widujemy
                  się dwa razy w roku. Chociaż kiedyś pojechałem sobie do nich na kawę i
                  siedziałem trzy dni. Mam dobrą wiarę, że może wpadnądo mnie na święta
                  (zapraszałem).
                  • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 15.12.03, 21:41
                    i żeby wpadli w pierwzy dzień świąt by pobić rekort siedzenia - mamy cztery dni
                    świąt :)
                    a ja prosze całą dobrą wiarę jutro szczególnie skierować na mnie
                    tylko dobra wiara mnie uśpi i jutro od rana będzie ze mną przez cały dzień, a
                    wieczorem podzielę się z nią z wami.
                    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 20:22
                      ten wątek jest wspaniały , dodaje i realizuje dobrą wiarę
                      melduję, że dzień upłyną wspaniale tak sobie ccoś strzelić z tej przyczyny nie
                      było by żle tylko czy należy mnieszać dobrą wiarę z alkoholem ???????
    • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 21:26
      Mieszaj śmiało, należy Ci się po ciężkim dniu:)
      Dobra wiara Cię uratowała.
      • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 21:39
        a czy moge mieć dobrą wiarę w przyjściu w niedzielę do eNki - tak się rozerwać
        • Gość: giga Re: Dobra wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 21:43
          Kto wie?
          Dobrą wiarę mam, tylko czy czas mi pozwoli?
          • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 21:46
            musi, to jest ważne spotkanie tak ważne, że można żałować przez całe święta
            lepiej .........
            • oso1 Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:04
              Właśnie obudziłem się z dobrą wiarą. Odpaliłem sobie godzinną drzemkę po
              obiedzie (obiad o godz.18.00), jeden z budrysów mówi o 19.00 - tato wstawaj,
              ale ja dobry tato mówię, a korzystajcie jeszcze z komputerka i obudźcie mnie za
              godzinkę - i tak co godzinkę do 22.00.
              Mówię Wam, jak to dobrze zdrzemnąć się godzinkę po obiadku.
              ;)
              • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 22:08
                a mój obiadek jeszcze leży na stole - paulina woła - mamo zjedż bo wystygnie,
                no i co wystygło i nie ma co sie teraz śpieszyć i tak zimny i tak zimny.
                oso - a czy w dobrej wierze dobrniecie do tej eNki, własciwie to wszytkich
                tutaj namawiam - czy coś z tego będę miała ?
                • bpkw Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:12
                  Rita. A co Ty chcesz miec ???
                  • oso1 Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:16
                    Ja mogę zaśpiewać kolędę. Jak zaczynam śpiewać, to w domu wszyscy drzwi
                    zamykają - i do tej pory nie wiem czemu.
                    ;)
                    • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 22:25
                      co ja mogę mieć - dobrą wiarę
                      a co wy byście chcieli znależ pod choinką ?

                      • bpkw Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:31

                        ...co wy byście chcieli znależ pod choinką ?


                        Wszystko, byle nie ksiazke...
                        • oso1 Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:40
                          Szczerze?
                          • oso1 Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:42
                            Cudowny środek, który pozwoliłby mi na to, żeby się codziennie nie golić a
                            twarzyczkę mieć jak pupcia niemowlęcia.
                            • bpkw Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:46
                              oso1 napisał:

                              > Cudowny środek, który pozwoliłby mi na to, żeby się codziennie nie golić a
                              > twarzyczkę mieć jak pupcia niemowlęcia.

                              Sposob jest wyjatkowo prosty. Zmienic plec. Wie o tym kazdy facet, ale malo kto
                              sie na to decyduje. Ja tez wole sie codziennie skrobac... .
                              Oso. Zaluz nowy watek. Prosze...
                              • Gość: rita Re: Dobra wiara IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 22:52
                                150 jest
                                prośba może być spełniona
                                • bpkw Re: Dobra wiara 16.12.03, 22:55
                                  Gość portalu: rita napisał(a):

                                  > 150 jest prośba może być spełniona

                                  No wlasnie. Do dziela Oso. Do dziela...
                                  Czesc II watku czeka na uroczysta inauguracje.
                                  • oso1 Re: Dobra wiara 16.12.03, 23:09
                                    ok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka