kkuki
12.03.11, 21:45
Jak Wam mija? :)
Mi się zaczął świetnym piątkiem, który zleciał szybko, jak na świetny piątek przystało. Zwieńczył go bardzo miły wieczór z Dżordżem Węgrem ;>
A za to dziś pokarało mnie PMSem. I to nawet nie na wkurwa tylko na płaczliwo.
I tera co, mam sobie komedię romantyczną puścić i zalać się łzami czy co?
Teraz tylko lody turboczekoladowe z kostkami brownie w środku mogły by mnie uratować :(
A to dopiero jutro :(