mary171 22.01.09, 11:04 Od kilku dni podczytuję forum i czas się przywitać i postawić jakąś kawkę, herbatkę lub cos mocniejszego ;) Kto co woli :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 11:07 Witaj:) To ja kawę z mlekiem. I ciastko. Może być jakieś z kremem. :] Odpowiedz Link
karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 11:11 Czepiasz się, dawno nikt nie proponował kawy. :) Odpowiedz Link
simon_r Re: Witam :-) 22.01.09, 11:14 Oczywiście witamy! I w kwestiach formalnych - jak każda nowa osoba na tym forum musisz koniecznie udostępnić starym bywalcom swoją galerię aktu a następnie zorganizować popijawę ;P Odpowiedz Link
niski.oktan Re: Witam :-) 22.01.09, 11:38 Witaj, Mery. :) Byłoby dobrze, gdybyś nie była zbokiem, bo ostatnio proporcje się chwieją. Ale nawet, jeśli jesteś, to i tak cho - jeden w te czy we wewte nie pogorszy sprawy zazbytnio. :D Odpowiedz Link
i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 12:07 funny_game napisała: > Heloł, Mary. Mary Jane poproszę :) tak srana? :D Potem będziesz śpiewać: Don't straaaain, I love you Mary Jane! Odpowiedz Link
funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 12:50 Buja mnie przy tym ;) Chcę do domu, nażreć się soczewicowej, ublancić, napić i zresetować! Odpowiedz Link
i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 12:55 count me in! no może poza tą przetworzoną soczewicą :P Odpowiedz Link
i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 13:05 Gadamy tylko z wujkiem Bobem, reszta tej strączkowej rodziny ma szlaban ;) Odpowiedz Link
funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 13:14 Qrde, ja miałam rację, jak Cię onegdaj z osobistym Braderosem swatać chciałam :F Odpowiedz Link
i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 15:44 nic straconego - daj mu mój numer gygy albo rozmiar stanika :D Odpowiedz Link
funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 15:52 Ta, jak On se znalazł tako jedno, zajebisto. To mi teraz tak mówisz. E tam! Odpowiedz Link
thank_you Re: Witam :-) 22.01.09, 11:45 Witaj :-) Ja poproszę herbatę i coś na postawienie mnie na nogi..spałam kilkanaście godzin i nie mogę dojść do siebie ;-) Odpowiedz Link
karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 12:00 O, to tak jak ja. :) Wczoraj spałam od 18-21, a potem od 22.30-6.30. :| I jestem nieprzytomna. :) Za mało - źle, za dużo - jeszcze gorzej... Odpowiedz Link
simon_r Re: Witam :-) 22.01.09, 13:19 Myślisz??.. a może jednak poszła przygotowywać porfolio??.. Odpowiedz Link
milleniusz Re: Witam :-) 22.01.09, 15:27 > Od kilku dni podczytuję forum i czas się przywitać i postawić jakąś > kawkę, herbatkę lub cos mocniejszego ;) Kto co woli :) Nie wystraszyliśmy, prawda? 171 to wzrost? Bo przecież nie wiek. Stawiaj. :) Odpowiedz Link
sundry Re: Witam :-) 22.01.09, 15:35 Hello,ja poproszę kolejkę i żelki:) Ciesz się,że nie kazali Ci nagich fotek wysyłać.. Odpowiedz Link