22.01.09, 11:04
Od kilku dni podczytuję forum i czas się przywitać i postawić jakąś
kawkę, herbatkę lub cos mocniejszego ;) Kto co woli :)
Obserwuj wątek
    • karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 11:07
      Witaj:)
      To ja kawę z mlekiem. I ciastko. Może być jakieś z kremem. :]
    • 3.14-czy-klak Re: Witam :-) 22.01.09, 11:10
      a juz myslałem ze będzie cos orginalnego
      • karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 11:11
        Czepiasz się, dawno nikt nie proponował kawy. :)
        • 3.14-czy-klak Re: Witam :-) 22.01.09, 11:14
          a lewatywe z octu?
          a widzisz:)
          • karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 11:28
            Nie lubię octu. ;)
            • 3.14-czy-klak Re: Witam :-) 22.01.09, 11:29
              może dlatego Ci nikt nie proponował?:)
    • simon_r Re: Witam :-) 22.01.09, 11:14
      Oczywiście witamy!

      I w kwestiach formalnych - jak każda nowa osoba na tym forum musisz koniecznie
      udostępnić starym bywalcom swoją galerię aktu a następnie zorganizować popijawę ;P
    • vandikia Re: Witam :-) 22.01.09, 11:25
      sie ma
      ja wolę mleko z czosnkiem dzis
      • niski.oktan Re: Witam :-) 22.01.09, 11:35
        I CE-BU-LĄ!!! :D
    • niski.oktan Re: Witam :-) 22.01.09, 11:38
      Witaj, Mery. :)

      Byłoby dobrze, gdybyś nie była zbokiem, bo ostatnio proporcje się chwieją.

      Ale nawet, jeśli jesteś, to i tak cho - jeden w te czy we wewte nie pogorszy sprawy zazbytnio. :D
    • funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 11:45
      Heloł, Mary. Mary Jane poproszę :)
      • i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 12:07
        funny_game napisała:

        > Heloł, Mary. Mary Jane poproszę :)

        tak srana? :D Potem będziesz śpiewać:
        Don't straaaain, I love you Mary Jane!
        • funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 12:50
          Buja mnie przy tym ;)
          Chcę do domu, nażreć się soczewicowej, ublancić, napić i zresetować!
          • i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 12:55
            count me in!
            no może poza tą przetworzoną soczewicą :P
            • funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 13:01
              Nie lubisz?
              Paluszkami Ci wyjmę :F
              • i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 13:05
                Gadamy tylko z wujkiem Bobem, reszta tej strączkowej rodziny ma szlaban ;)
                • funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 13:14
                  Qrde, ja miałam rację, jak Cię onegdaj z osobistym Braderosem swatać chciałam :F
                  • i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 15:44
                    nic straconego - daj mu mój numer gygy albo rozmiar stanika :D
                    • funny_game Re: Witam :-) 22.01.09, 15:52
                      Ta, jak On se znalazł tako jedno, zajebisto.
                      To mi teraz tak mówisz.
                      E tam!
                      • i.nes Re: Witam :-) 22.01.09, 15:58
                        łiiii... jak znalazł, to może zgubić :D
    • thank_you Re: Witam :-) 22.01.09, 11:45
      Witaj :-)
      Ja poproszę herbatę i coś na postawienie mnie na nogi..spałam kilkanaście godzin
      i nie mogę dojść do siebie ;-)
      • karka831 Re: Witam :-) 22.01.09, 12:00
        O, to tak jak ja. :) Wczoraj spałam od 18-21, a potem od 22.30-6.30. :| I jestem
        nieprzytomna. :) Za mało - źle, za dużo - jeszcze gorzej...
        • thank_you Re: Witam :-) 22.01.09, 12:43
          Ja od 19 do 10 :D
    • demonii.larua Re: Witam :-) 22.01.09, 12:03
      Dobry :)
    • konstancja.wilde Re: Witam :-) 22.01.09, 12:08
      chyba ją wystraszyliście:(
      • simon_r Re: Witam :-) 22.01.09, 13:19
        Myślisz??.. a może jednak poszła przygotowywać porfolio??..
    • wiarusik Re: Witam :-) 22.01.09, 13:38
      laskie poproszę
    • milleniusz Re: Witam :-) 22.01.09, 15:27

      > Od kilku dni podczytuję forum i czas się przywitać i postawić jakąś
      > kawkę, herbatkę lub cos mocniejszego ;) Kto co woli :)

      Nie wystraszyliśmy, prawda? 171 to wzrost? Bo przecież nie wiek.

      Stawiaj.

      :)
    • sundry Re: Witam :-) 22.01.09, 15:35
      Hello,ja poproszę kolejkę i żelki:)
      Ciesz się,że nie kazali Ci nagich fotek wysyłać..
    • lew-salonowy Re: Witam :-) 22.01.09, 20:51
      Witam :)
    • razzmatazzy Re: Witam :-) 22.01.09, 22:44
      Czołem! Ja coś z rozweselaczem poproszę ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka