Dodaj do ulubionych

prasowanie koszul

28.06.12, 09:21
witam, proszę o podpowiedź, gdzie na Ursynowie można oddać wyprane w domu koszule męskie do prasowania. W pralniach są usługi prasowania, ale razem z praniem. A ja potrzebuję samej usługi prasowania. Moge zawieźć koszule, więc nie jest niezbędny transport. Ew jedynie zwrot wyprasowanych. Bedę wdzięczna za uczciwy , godny polecenia namiar i podanie ceny
Obserwuj wątek
    • noonka30 Re: prasowanie koszul 28.06.12, 21:13
      Witaj, ja czasem korzystam z tej usługi w pralni na ulicy Dereniowej [naprzeciw KFC,NordeaBank]. Cena za samo prasowanie koszul to 5zł/szt. Co do jakości, to uważam że jest średnia. Mój m.nosi takie koszule, że czasem aby uprasować je naprawdę porządnie muszę spędzić 15-20 minut. Jak wyciągam już wyprasowane koszule z pralni, to mam wrażenie że są niedoprasowane, ale czasem po prostu nie mam czasu i 5 zł za taką usługę wydaję mi się ceną rozsądną.
    • piotrjaraszek Re: prasowanie koszul 13.08.12, 17:50
      Bardzo dobrze prasuje koszule i nie tylko pralnia na tyłach galerii Ursynów. Nazywa się Nasza Pralnia. Pani ktora ją obsługuje jest bardzo dobra w tym co robi i prasuje zgodnie z życzeniem klienta. A drogo nie jest bo 5,5 za koszulę tak dobrze wyprasowaną to dobra cena.
    • hyccu Re: prasowanie koszul 16.09.14, 16:36
      Polecam firmę www.prasowalnia.pl, która oferuje szybką i bezproblemową dostawę do klienta. Koszule są naprawdę dobrze wyprasowane. za niewielkie pieniądze :)
    • malachmurka Re: prasowanie koszul 27.09.14, 15:05
      Jakiś czas temu szukałam prasowalni, zależało mi zwłaszcza na koszulach męża. Wiem, że może się to wydać śmieszne, albo pomyslicie sobie o mnie jako o leniu. Ale mąż ma taką pracę, że musi mieć zawsze idealną koszulę, czasami nawet zmienia w ciągu dnia. Wierzcie mi, że gdy zbierze się tego na weekend - dramat. Musialabym nic tylko prać i prasować. A jak mam wolne, to chciałabym coś popichcić w domku, pobawić z dzieciakami, albo zwyczajnie odpocząć po tygodniu pracy. Przerobiłam kilka usług i znalazłam. Nie bardzo wiem, gdzie mają lokalizację, bo odbierają i przywoża odrobione koszule. Jakby któras potrzebowała mam tel: 531 799 557 Ekstra prasują, zwłaszcza rękawy, które dla mnie były prawdziwą zmorą ;-)
      • jasnecappucino Re: prasowanie koszul 27.09.14, 15:56
        malachmurka napisał(a):

> Jakiś czas temu szukałam prasowalni, zależało mi zwłaszcza na koszulach męża. W
        > iem, że może się to wydać śmieszne, albo pomyslicie sobie o mnie jako o leniu.
        > Ale mąż ma taką pracę, że musi mieć zawsze idealną koszulę, czasami nawet zmien
        > ia w ciągu dnia. Wierzcie mi, że gdy zbierze się tego na weekend - dramat. Musi
        > alabym nic tylko prać i prasować. A jak mam wolne, to chciałabym coś popichcić
        > w domku, pobawić z dzieciakami, albo zwyczajnie odpocząć po tygodniu pracy. Prz
        > erobiłam kilka usług i znalazłam. Nie bardzo wiem, gdzie mają lokalizację, bo o
        > dbierają i przywoża odrobione koszule. Jakby któras potrzebowała mam tel: 531 7
        > 99 557 Ekstra prasują, zwłaszcza rękawy, które dla mnie były prawdziwą zmorą ;
        > -)

Przestań już kobieto kłamać i spamować tą kryptoreklamą.
    • saszestw1 Re: prasowanie koszul 31.07.20, 12:10
      Jest w Warszawie Prasowalnia - odbierają i dowożą do Klienta. Można zamówić samo prasowanie - cena za koszulę 6,99zł, dostawę masz w gratisie jak zamówienie przekracza 65zł. Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka