Dodaj do ulubionych

Praca Radnych w Internecie

IP: *.chello.pl 08.11.05, 23:49
Dziś, za sprawą grupy młodych radnych z Ursynowa (Sławomira Kaczyńskiego,
Michała Matejki, Katarzyny Polak, Grzegorza Stępnia i Piotra
Skubiszewskiego), Rada Dzielnicy przyjeła uchwałe, która oznacza, że
interpelacje i zapytania naszych rajców za trzy miesiące zostaną umieszczone
w internecie na stronie www.ursynow.pl (tyle potrwa czas uzupełniania
danych ). Celem jest większa przejrzystość działania urzędu i zapewni to
mieszkańcom Dzielnicy łatwiejszy dostęp do interesujących ich informacji oraz
możliwość weryfikacji działań podjętych przez radnych w związku ze
zgłaszanymi przez mieszkańców postulatami. Miejmy nadzieje, że inne dzielnice
i Rada Miasta też pójda w tym kierunku.
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: Praca Radnych w Internecie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.11.05, 00:04
      popieram, tak powinno byc w każdej dzielnicy, ludzie powinni wiedziec co robią
      ich radni, szczegolnie w dobie internetu
    • Gość: zenon Re: Praca Radnych w Internecie IP: *.242.81.adsl.skynet.be 09.11.05, 00:25
      To skandal, ze wczesniej tego nie bylo. Gdzie jest burmistrz i jego
      wieloosobowy zarzad ?? Pomysl oczywisty i prosty jak drut. TAK dla zmiany
      pokoleniowej !!!!!
    • Gość: Maciek P. Re: Praca Radnych w Internecie IP: *.chello.pl 09.11.05, 00:32
      Wspaniała inicjatywa! Cieszę się, że mieszkańcy Ursynowa będą mogli śledzić
      poczynania swoich radnych porzez internet. Uważam, że dzięki temu więcej z nas
      uzmysłowi sobie, że wielu naszych radnych nie jest obojętnych na problemy
      mieszkańców naszej dzielnicy. Musimy uwierzyć, że możemy kształtować
      rzeczywistość, w której żyjemy, że możemy budować lepsze jutro dla nas, i
      naszych dzieci. Popieram działalność pana Skubiszewskiego, którego osobiście
      uważam za bardzo dobrego radnego i wierzę, że inni również doceniają jego
      pracę. Tak trzymać panie Piotrze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka