Dodaj do ulubionych

Probosz zrobi teatr i zaparzy kawę

25.01.07, 11:45
Probosz?
Obserwuj wątek
    • neferet1 Probosz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 13:09
      Gdyby wiecej bylo takich ksiezy - to nasz Kosciol Katolicki nie odczuwalby tak
      odplywu mlodych ludzi - mam nadzieje, ze uda sie budowa tego Kosciola - na taki
      cel warto dac pieniazki a nie na jakas Swiatynie Opatrznosci - ktora bedzie
      kolejnym wielgasnym budynkiem swiecacym pustkami...
      • silvio1970 do forumowego proroka 25.01.07, 13:50
        Światyna jeszcze nie wybudowana a ty juz wiesz ze świeci pustkami. mógłbys mi
        podpowiedziec jaki będzie kurs TVN na koniec 2007?
    • indymedia A kawa fair-trade? 25.01.07, 13:48
      A kawa fair-trade? Czy moze taka kupiona od handlarzy wykorzystujacych
      nieletnich niewolnikow?
      • indymedia do księżunia: 25.01.07, 13:53
        ...tak by sobie poczytal i mial wieksza swiadomosc zanim powstanie kolejna
        kawiarenka z kawa Nescafe:

        www.mlodykonsument.pl/page/zrownowazona-konsumpcja-14.html (na dole jest
        o SPRAWIEDLIWYM HANDLU)
    • lewe_oko Re: Probosz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 14:16
      Ksiądz Zelga to wspaniały człowiek i duszpasterz. Życzę mu powodzenia w
      realizacji jego planów :)))
    • alend1 Re: Proboszcz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 16:38
      Podobną działalnośc prowadzi już od dawna ks. Król u św. Tomasza
      • drojb Ciekawe jakie sztuki będzie wystawiał 25.01.07, 21:21
        za pieniądze miasta. I jak zakonnice wychowają dzieci, które zamiast bawić się
        i uczyć w przedszkola będą klepać paciorki. Ciekawe też jak będzie się rozwijać
        ich seksualność - w pewnej warszawskiej szkole podstawowej zakonnica wyrzuciła
        z klasy uczennicę obutą w lakierki. Dlaczego? Bo lakierki są nieprzyzwoite,
        mogą w nich się odbijać majtki, rzekła ta oświecona duchem świętym dama. Dobry
        ksiądz prowadzi dobrze propagandę idiotycznych nauk kościelnych (mam na myśli
        nakazy odniesione do życia parafian, nie teologię, bo jej nauczaniem kościół
        się nie interesuje).
        • alend1 ??? 26.01.07, 10:45
          To dlaczego do dobrych szkół i przedszkoli prowadzonych przez nazaretanki i
          inne siostry od lat kolejki sa takie, ze trzeba dziecko zapisywać zaraz po
          urodzeniu? Cos tam piszesz, aby pisać,nieważne,czy to ma sens, ple, ple.
        • makoc Re: Ciekawe jakie sztuki będzie wystawiał 26.01.07, 12:09
          Zapewne nie nalezysz do tej parafii.
          rzadko chodze do kosciola, ale jak juz mi sie zdarzy, to tylko tam! Bo ks. Adam
          dba o to, aby ta wspolnota byla wspolnota nie tylko z nazwy. i stara sie
          docierac do wszystkich opornych,bez nacisku ale wykazujac olbrzymia inicjatywe,
          i angazujac wszystkich aby wniesli swoj wklad w tą wspólnote i to nie tylko
          finansowy. wiec nie martw sie, ze te pieniadze pojda z urzedu gminy (a nawet
          gdyby? jesli to ma byc teatr dla wszystkich ursynowian to czemu nie?)
          ja osobiscie zamierzam posłac córke pod opieke tych siostr, i wiem że bedzie
          szczesliwa, bo widzialam z jakim sercem te siostry zajmują sie dziecmi, i jak
          dziecko sasiadki uwielbia chodzic do tego "przedszkola".
      • sulgie3 Re: Proboszcz zrobi teatr i zaparzy kawę 08.02.07, 15:49
        Krol ze sw Tomasz to burak i okropny czlowiek. nie umie rozmawiac ze zwyklymi
        ludzmi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka