neferet1 Probosz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 13:09 Gdyby wiecej bylo takich ksiezy - to nasz Kosciol Katolicki nie odczuwalby tak odplywu mlodych ludzi - mam nadzieje, ze uda sie budowa tego Kosciola - na taki cel warto dac pieniazki a nie na jakas Swiatynie Opatrznosci - ktora bedzie kolejnym wielgasnym budynkiem swiecacym pustkami... Odpowiedz Link Zgłoś
silvio1970 do forumowego proroka 25.01.07, 13:50 Światyna jeszcze nie wybudowana a ty juz wiesz ze świeci pustkami. mógłbys mi podpowiedziec jaki będzie kurs TVN na koniec 2007? Odpowiedz Link Zgłoś
indymedia A kawa fair-trade? 25.01.07, 13:48 A kawa fair-trade? Czy moze taka kupiona od handlarzy wykorzystujacych nieletnich niewolnikow? Odpowiedz Link Zgłoś
indymedia do księżunia: 25.01.07, 13:53 ...tak by sobie poczytal i mial wieksza swiadomosc zanim powstanie kolejna kawiarenka z kawa Nescafe: www.mlodykonsument.pl/page/zrownowazona-konsumpcja-14.html (na dole jest o SPRAWIEDLIWYM HANDLU) Odpowiedz Link Zgłoś
lewe_oko Re: Probosz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 14:16 Ksiądz Zelga to wspaniały człowiek i duszpasterz. Życzę mu powodzenia w realizacji jego planów :))) Odpowiedz Link Zgłoś
alend1 Re: Proboszcz zrobi teatr i zaparzy kawę 25.01.07, 16:38 Podobną działalnośc prowadzi już od dawna ks. Król u św. Tomasza Odpowiedz Link Zgłoś
drojb Ciekawe jakie sztuki będzie wystawiał 25.01.07, 21:21 za pieniądze miasta. I jak zakonnice wychowają dzieci, które zamiast bawić się i uczyć w przedszkola będą klepać paciorki. Ciekawe też jak będzie się rozwijać ich seksualność - w pewnej warszawskiej szkole podstawowej zakonnica wyrzuciła z klasy uczennicę obutą w lakierki. Dlaczego? Bo lakierki są nieprzyzwoite, mogą w nich się odbijać majtki, rzekła ta oświecona duchem świętym dama. Dobry ksiądz prowadzi dobrze propagandę idiotycznych nauk kościelnych (mam na myśli nakazy odniesione do życia parafian, nie teologię, bo jej nauczaniem kościół się nie interesuje). Odpowiedz Link Zgłoś
alend1 ??? 26.01.07, 10:45 To dlaczego do dobrych szkół i przedszkoli prowadzonych przez nazaretanki i inne siostry od lat kolejki sa takie, ze trzeba dziecko zapisywać zaraz po urodzeniu? Cos tam piszesz, aby pisać,nieważne,czy to ma sens, ple, ple. Odpowiedz Link Zgłoś
makoc Re: Ciekawe jakie sztuki będzie wystawiał 26.01.07, 12:09 Zapewne nie nalezysz do tej parafii. rzadko chodze do kosciola, ale jak juz mi sie zdarzy, to tylko tam! Bo ks. Adam dba o to, aby ta wspolnota byla wspolnota nie tylko z nazwy. i stara sie docierac do wszystkich opornych,bez nacisku ale wykazujac olbrzymia inicjatywe, i angazujac wszystkich aby wniesli swoj wklad w tą wspólnote i to nie tylko finansowy. wiec nie martw sie, ze te pieniadze pojda z urzedu gminy (a nawet gdyby? jesli to ma byc teatr dla wszystkich ursynowian to czemu nie?) ja osobiscie zamierzam posłac córke pod opieke tych siostr, i wiem że bedzie szczesliwa, bo widzialam z jakim sercem te siostry zajmują sie dziecmi, i jak dziecko sasiadki uwielbia chodzic do tego "przedszkola". Odpowiedz Link Zgłoś
sulgie3 Re: Proboszcz zrobi teatr i zaparzy kawę 08.02.07, 15:49 Krol ze sw Tomasz to burak i okropny czlowiek. nie umie rozmawiac ze zwyklymi ludzmi. Odpowiedz Link Zgłoś