cpt1 27.08.09, 08:15 Podobno po zamknieciu KDT 120 kupcow mialo wykupic miejsca do handlowania w Landzie. Czy ktos byl moze ostatnio i widzial czy tam sa czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rrosemary Re: Land 30.08.09, 23:47 Aż tylu? Ja byłam z tydzień temu w Landzie i nie widziałam, żeby tam się coś zmieniło, w porównaniu z tym co tam było pół roku i rok temu. Natomiast jedną panią z KDT spotkałam w Maximusie, tzn z rozmowy wyszło, że "dopiero się tu urządzamy, bo my z KDT przeszliśmy". Pani handlowała sukienkami na różne wyjścia, czyli bardziej takie wizytowe. Odpowiedz Link Zgłoś
cpt1 Re: Land 31.08.09, 10:27 Tak czytalam w gaziecie zaraz po zamknieciu KDT. Pisali ze czasc ma isc do Landu, czesc do Maximusa , czesc do Hali Mirowskiej. Chcialabym wiedziec gdzie szukac teraz tych sprzadajacych bo nie ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:) Odpowiedz Link Zgłoś
tvtotal2 Re: Land 31.08.09, 14:05 > bo nie ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:) i tu sie potwierdza teoria o znaczącym prowincjonalnych tradycjach części ludności stolicy. BTW może uczestniczyłaś w "walkach o KDT"? Brawo dla władz za skuteczne zlikwidowanie tego badziewia. Odpowiedz Link Zgłoś
cpt1 Re: Land 31.08.09, 14:13 Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil. Tylko nie kazy sie potrafi do tego przyznac. Nie widze w tym nic wstydliwego. Jesli chodzi o prowincjonalne tradycje to takowych nie posiadam. Moze Ciebie stac na kupowanie w markowych butikach ale nie kazdego moze na to stac... A tak poza tym to "uwielbiam" wlasnie takie wypowiedzi jak Twoja - kompletnie nie w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Land 31.08.09, 16:17 > Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze > kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil. Przegrałbyś zakład. Raz tam wstąpiłem przechodząc obok. Obśmiałem się jak norka z tego zobaczyłem (np fioletowy peniuar obszyty plastikowymi piórami) i oczywiście nic nie kupiłem. Ale miałem okazję na własne oczy przekonać się jaki tam był nieprawdopodobny chlew, śmieci i handlujący - tipsiary i karki. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek_1 Re: Land 31.08.09, 20:05 10-15 lat temu, jak byłam młoda i piękna ,to jeździłam "pod patyk"- jak zwykło się mawiać, bo alternatywy po tej stronie Wisły nie miałam. Było dużo i tanio a dla młodej siksy, mającej ograniczony budżet, miało to niebagatelne znaczenie. Jednak mimo, że żywię głeboki sentyment do tamtego czasu, cieszę się niezmiernie, że te szczęki zlikwidowali. Do KDT nie chodziłam bo to nie moja stylistyka, mówiąc delikatnie ;) Nie zamierzam nikogo szufladkować ani obrażać, więc nie wyrażę swojego zdania na temat tamtejszej klienteli. Konkludując, dopisuję sie do listy, jednak istniejących "niebywalców" KDT. Swoją drogą, bała bym się wynająć lokal handlarzowi, o przepraszam! kupcowi, z dawnego KDT. Wiadomo co zrobi jak umowa wygaśnie? Odpowiedz Link Zgłoś
dziedzicznacytadelafinansjery Re: Land 31.08.09, 21:25 jan-w napisał: > > Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze > > kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil. > Przegrałbyś zakład. Raz tam wstąpiłem przechodząc obok. Obśmiałem się jak norka > z tego zobaczyłem (np fioletowy peniuar obszyty plastikowymi piórami) i oczywi > ście nic nie kupiłem. Ale miałem okazję na własne oczy przekonać się jaki tam b > ył nieprawdopodobny chlew, śmieci i handlujący - tipsiary i karki. Jakbym czytał Gazetę Wyborczą! Odpowiedz Link Zgłoś
dziedzicznacytadelafinansjery Re: Land 31.08.09, 21:23 tvtotal2 napisał: > > bo nie ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:) > > i tu sie potwierdza teoria o znaczącym prowincjonalnych tradycjach części > ludności stolicy. BTW może uczestniczyłaś w "walkach o KDT"? > Brawo dla władz za skuteczne zlikwidowanie tego badziewia. Bufetowa ze społeczeństwem, społeczeństwo z Bufetową ! Odpowiedz Link Zgłoś
ancymon123 Re: Land 02.09.09, 10:32 Z tego co sie zorientowałam po dalszych notatkach w prasie, to kupcy z KTD nie zdecydowali sie na "miejscówki" w Landzie, jakoby była to najgorsza możliwa lokalizacja, bo w Landzie nie ma ruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
stworzenje Re: Land 04.09.09, 16:06 jan-w napisał: > Tłumów tam niewątpliwie nie widać ;-) a ja tam się cieszę, że są jeszcze centra handlowe gdzie nie ma tych okropnych tłumów oraz ogłupiającej, ryczącej muzyki/reklam z głośników. Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Land 04.09.09, 17:30 To z pewnością lepsze niż tłum. Obawiam się jednak że właściciele sklepików mają do tego inny stosunek. Odpowiedz Link Zgłoś
stworzenje Re: Land 04.09.09, 18:06 jan-w napisał: > To z pewnością lepsze niż tłum. Obawiam się jednak że właściciele sklepików maj > ą > do tego inny stosunek. eee chyba dają radę, skoro większość sklepów stamtąd nadal jest :-). Odpowiedz Link Zgłoś
tylko.tu Re: Land 06.09.09, 14:19 sa i tacy, ktorzy pzenosza sie z galerii ursynow do landu. Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Land 06.09.09, 15:05 A pamiętasz jak długo konała Panorama? W tureckim niebieskim wieżowcu też niedobitki przetrwały mimo że nikt tam nie zagląda. Czasami oficjalny sklep jest tylko dodatkiem do innego interesu. Np sklepu internetowego albo pralni. Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: Land 11.09.09, 20:13 Byłam dzisiaj w Landzie. Jak na moje oko jest jakby więcej stoisk, ale raczej nie są to kupcy z KDT. Drogo jak cholera. Ciekawa jestem, kiedy padnie ten cały Land. Odpowiedz Link Zgłoś