27.08.09, 08:15
Podobno po zamknieciu KDT 120 kupcow mialo wykupic miejsca do
handlowania w Landzie. Czy ktos byl moze ostatnio i widzial czy tam
sa czy nie?
Obserwuj wątek
    • rrosemary Re: Land 30.08.09, 23:47
      Aż tylu? Ja byłam z tydzień temu w Landzie i nie widziałam, żeby tam się coś
      zmieniło, w porównaniu z tym co tam było pół roku i rok temu.
      Natomiast jedną panią z KDT spotkałam w Maximusie, tzn z rozmowy wyszło, że
      "dopiero się tu urządzamy, bo my z KDT przeszliśmy". Pani handlowała sukienkami
      na różne wyjścia, czyli bardziej takie wizytowe.
      • cpt1 Re: Land 31.08.09, 10:27
        Tak czytalam w gaziecie zaraz po zamknieciu KDT.
        Pisali ze czasc ma isc do Landu, czesc do Maximusa , czesc do Hali
        Mirowskiej.
        Chcialabym wiedziec gdzie szukac teraz tych sprzadajacych bo nie
        ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:)
        • tvtotal2 Re: Land 31.08.09, 14:05
          > bo nie ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:)

          i tu sie potwierdza teoria o znaczącym prowincjonalnych tradycjach części
          ludności stolicy. BTW może uczestniczyłaś w "walkach o KDT"?
          Brawo dla władz za skuteczne zlikwidowanie tego badziewia.
          • cpt1 Re: Land 31.08.09, 14:13
            Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze
            kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil.
            Tylko nie kazy sie potrafi do tego przyznac.
            Nie widze w tym nic wstydliwego.
            Jesli chodzi o prowincjonalne tradycje to takowych nie posiadam.
            Moze Ciebie stac na kupowanie w markowych butikach ale nie kazdego
            moze na to stac...
            A tak poza tym to "uwielbiam" wlasnie takie wypowiedzi jak Twoja -
            kompletnie nie w temacie.
            • jan-w Re: Land 31.08.09, 16:17
              > Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze
              > kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil.
              Przegrałbyś zakład. Raz tam wstąpiłem przechodząc obok. Obśmiałem się jak norka z tego zobaczyłem (np fioletowy peniuar obszyty plastikowymi piórami) i oczywiście nic nie kupiłem. Ale miałem okazję na własne oczy przekonać się jaki tam był nieprawdopodobny chlew, śmieci i handlujący - tipsiary i karki.
              • kasiulek_1 Re: Land 31.08.09, 20:05
                10-15 lat temu, jak byłam młoda i piękna ,to jeździłam "pod patyk"-
                jak zwykło się
                mawiać, bo alternatywy po tej stronie Wisły nie miałam. Było dużo i
                tanio a dla młodej siksy, mającej ograniczony budżet, miało to
                niebagatelne znaczenie. Jednak mimo, że żywię głeboki sentyment do
                tamtego czasu, cieszę
                się niezmiernie, że te szczęki zlikwidowali.
                Do KDT nie chodziłam bo to nie moja stylistyka, mówiąc delikatnie ;)
                Nie zamierzam nikogo szufladkować ani obrażać, więc nie wyrażę
                swojego zdania na temat tamtejszej klienteli.
                Konkludując, dopisuję sie do listy, jednak
                istniejących "niebywalców" KDT.
                Swoją drogą, bała bym się wynająć lokal handlarzowi, o przepraszam!
                kupcowi, z dawnego KDT. Wiadomo co zrobi jak umowa wygaśnie?
              • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Land 31.08.09, 21:25
                jan-w napisał:

                > > Mnie zakupy w KDT nie przeszkadzaly i jestem w stanie zalozyc sie ze
                > > kazdy kiedys byl w KDT i tam cos kupil.
                > Przegrałbyś zakład. Raz tam wstąpiłem przechodząc obok. Obśmiałem się jak norka
                > z tego zobaczyłem (np fioletowy peniuar obszyty plastikowymi piórami) i oczywi
                > ście nic nie kupiłem. Ale miałem okazję na własne oczy przekonać się jaki tam b
                > ył nieprawdopodobny chlew, śmieci i handlujący - tipsiary i karki.

                Jakbym czytał Gazetę Wyborczą!
          • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Land 31.08.09, 21:23
            tvtotal2 napisał:

            > > bo nie ukrywam ze lubilam zakupy w KDT:)
            >
            > i tu sie potwierdza teoria o znaczącym prowincjonalnych tradycjach części
            > ludności stolicy. BTW może uczestniczyłaś w "walkach o KDT"?
            > Brawo dla władz za skuteczne zlikwidowanie tego badziewia.

            Bufetowa ze społeczeństwem, społeczeństwo z Bufetową !
        • ancymon123 Re: Land 02.09.09, 10:32
          Z tego co sie zorientowałam po dalszych notatkach w prasie, to kupcy
          z KTD nie zdecydowali sie na "miejscówki" w Landzie, jakoby była to
          najgorsza możliwa lokalizacja, bo w Landzie nie ma ruchu.
          • jan-w Re: Land 02.09.09, 10:37
            Tłumów tam niewątpliwie nie widać ;-)
            • stworzenje Re: Land 04.09.09, 16:06
              jan-w napisał:

              > Tłumów tam niewątpliwie nie widać ;-)

              a ja tam się cieszę, że są jeszcze centra handlowe gdzie nie ma tych okropnych
              tłumów oraz ogłupiającej, ryczącej muzyki/reklam z głośników.
              • jan-w Re: Land 04.09.09, 17:30
                To z pewnością lepsze niż tłum. Obawiam się jednak że właściciele sklepików mają
                do tego inny stosunek.
                • stworzenje Re: Land 04.09.09, 18:06
                  jan-w napisał:

                  > To z pewnością lepsze niż tłum. Obawiam się jednak że właściciele sklepików maj
                  > ą
                  > do tego inny stosunek.

                  eee chyba dają radę, skoro większość sklepów stamtąd nadal jest :-).
                  • tylko.tu Re: Land 06.09.09, 14:19
                    sa i tacy, ktorzy pzenosza sie z galerii ursynow do landu.
                  • jan-w Re: Land 06.09.09, 15:05
                    A pamiętasz jak długo konała Panorama? W tureckim niebieskim wieżowcu też
                    niedobitki przetrwały mimo że nikt tam nie zagląda. Czasami oficjalny sklep jest
                    tylko dodatkiem do innego interesu. Np sklepu internetowego albo pralni.
    • sabriel Re: Land 11.09.09, 20:13
      Byłam dzisiaj w Landzie. Jak na moje oko jest jakby więcej stoisk, ale raczej
      nie są to kupcy z KDT. Drogo jak cholera. Ciekawa jestem, kiedy padnie ten cały
      Land.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka