Gość: max IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.04, 11:34 Nauczcie sie pisowni! Jak mozna pisac nazwisko Ramazzottiego z apostrofem? I co za Olympic Stadium? Albo Stadion Olimpijski, albo Stadio Olimpico! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ale Re: Rzym IP: 195.150.224.* 24.06.04, 18:54 bardzo prosze poprawiac : "pizza del topolo" z "piazza del popolo" Odpowiedz Link Zgłoś