IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.04, 11:34
Nauczcie sie pisowni! Jak mozna pisac nazwisko Ramazzottiego z apostrofem? I
co za Olympic Stadium? Albo Stadion Olimpijski, albo Stadio Olimpico!
Obserwuj wątek
    • Gość: ale Re: Rzym IP: 195.150.224.* 24.06.04, 18:54
      bardzo prosze poprawiac : "pizza del topolo" z "piazza del popolo"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka