Gość: REDMAN Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.217.39.213.reyu.net.pl 24.01.12, 22:42 A może zlikwidujmy wogóle internet?! zniszczmy to co budowane przez dziesiątki lat,to nad czym pracowały miliony ludzi,do czego dążyliśmy niszcząc komunę. Po co nam taki internet skoro nic w nim nie będzie,świat zamiast się rozwijać za pomocą internetu jak było do tej pory zacznie się cofac i dzielić ludzi,chcą nam zrobić ciemnogród bo łatwiej jest sterować tempym narodem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.elk.mm.pl 24.01.12, 22:57 Rudy dyktator znów musiał polizać rów USA i padalców z Unii, mając jednocześnie obywateli Polski, czyli przynajmniej część z tych, którzy go wybrali, w głębokiej dupie. fuck off ACTA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 22:59 Ja i większość Polaków ciężko pracuje przez całe życie po to aby móc bez problemowo i zgodnie z prawem korzystać z pełni praw publicznych . Zablokowanie internetu spowoduje że wyrażanie opinii na temat np: katastrofy smoleńskiej (proszę wybaczyć nagonkę , której owy pan nie lubi rozpowszechniać ze względów bliżej na nie jasnych , możemy co najwyżej się domyślać jakie to powody) zostanie usunięty nasz wpis , vlog tudzież audycja . Polski rząd próbuje za wszelką cenę uciszyć , ordynarnie można powiedzieć "zamknąć gęby" nam , Polakom . Pisząc ten komentarz nie mogę już być pewien że za kilka dni po wprowadzeniu A.C.T.A do moich drzwi nie zapukają funkcjonariusze Policji . Ten pakt może oznaczać również że pan Donald Tusk będzie mógł zablokować wszystkie filmy z jego udziałem w znanym portalu społecznościowym na którym widnieje kilka miliardów filmów . Filmy z jego udziałem to prawie w 100% filmy kompromitujące jego i jego inteligencje , proszę tylko obejrzeć jeden film jaką niekompetencją wykazuje się obecny Premier RP . Apeluje do wszystkich ludzi , aby nie pozwolić nas uciszyć . Polska przesiąknięta jest historią o której większość państw może jedynie pomarzyć lub obejrzeć w jakimś filmie , nie pozwólmy aby któryś z (pozwolę sobie zacytować słowa pana Nigela Farage) Oszust zniszczył to co budowali nasi przodkowie przez setki lat ! Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi 25.01.12, 07:56 > Pisząc ten komentarz nie mogę już być pewien że za kilka dni po wprowadzeniu A.C.T.A do > moich drzwi nie zapukają funkcjonariusze Policji Ale zdajesz sobie sprawę, że ACTA nie cenzuruje "wolności" wypowiedzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amook Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.aster.pl 24.01.12, 23:02 no to załatwili sobie broń typu- "jak nie kijem go to pałką" hooye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akwarium Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.elk.mm.pl 24.01.12, 23:04 Rudy dyktator ma w (_I_) Polaków i ich zdanie. Zrobi to, co chce, jak Stalin i Duce. Najważniejsze to wleźć razem z butami w (_I_) USA i Unii. W związku z tym po zakończeniu umowy z operatorem rezygnuję z sieci. Nie mam zamiaru płacić za to, żeby jakaś banda śmierdzących cwaniaków z rudym na czele inwigilowała moje poczynania w sieci. Niech się walą na ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszmklsk Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi 24.01.12, 23:06 betsbiblepl.blogspot.com Naucz się grać na zakladach bukmacherskich w prosty sposób! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lex Apel do Prezydenta RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 23:23 "Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem." to jest przysiega Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej!!! wzywam Bronisława Komorowskiego do zdymisjonowania Donalda Tuska jako osoby nie godnej do sprawowania urzedu Premiera RP i winnego dzialania na niekorzysc obywateli Rzeczpospolitej. Obywatele Polscy swiadomi swoich praw i obowiazkow maja niezbywalne prawo do nieposluszenstwa obywatelskiego wobec rzadu reprezentujacego nadrzedne interesy innych krajow w stosunku umniejszajacym prawa obywateli RP i ograniczajacym ich suwerennosc i prawa osobiste. Dzialania premiera i rzadu nosza znamiona zdrady stanu i kwalifikuja sie do osadzenia przez Trybunał Stanu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (non)anonymous Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 23:24 Zależność jest prosta Polityk popierając ACTA nie powinien liczyć na głosy internautów w przyszłych wyborach: www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=216497761773979&id=215317315225357 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x wraca komuna IP: *.183.236.159.dsl.dynamic.t-mobile.pl 24.01.12, 23:48 dawniej milicja mówiła,dajcie nam człowieka,a paragraf się już znajdzie.Teraz będzie dajcie nam komputer,a kradzież my już znajdziemy.Premier tym podpisem upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu 1;Wszystko robi pod wielki biznes (np.Bankowcy którzy,zarabiali miliony,a banki ich padały,a obywatel musiał podatkami ich ratowac,teraz będziemy ratowac bogatych greków,włochów,hiszpanów),dba o interesy wielkich za dobre posadki gdzie się da dla swoich 2;kontrola komputerów będzie w rękach urzędnika "POLSKIEGO URZĘDNIKA" I BĘDZIE ZALEŻEŁA OD JEGO WIDZIMISIE,I NIE PONIESIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BŁĘDY.Bójcie się krytycy premiera który po wczasach(wizycie państwowej do Indii) za nasze pieniądze przywiózł- sukces- znaczy parytety w parlamencie,nie wiedziałem czy się śmiac czy płakac. Opozycja niech się boi, dziennikarze opozycyjni wobec rządu,bo po kontoli waszego jednego komputera beą miec tak wielka baze danych osobowych,a co bedzie jezeli tysiace beda kontrolowane.Ludzie chyba nie wiedzą co się zanosi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przypadkowygość Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.12, 00:34 Masz w 100% rację, nasza ukochana komuna wraca do nas. Ograniczenie wypowiedzi to całkiem ciekawy początek, ciekawe na czym się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.01.12, 10:25 Amerykanie widzą w tym kasę i to sprawę przesądza. Gospodarka im pada więc musza rzucić temat zastępczy. Protokołu z Kioyo o ograniczeniu emisji CO2 nie chcieli podpisac bo to koszty. Co im tam zanieczyszczenie ważniejsze prawa autorskie. Hipokryzja do kwadratu. Tak samo u nas. Pytanie jeśli ktoś ściągnie film który normalnie kosztuje w sklepie 69,90 czy to nie będzie niska szkodliwość czynu? Przecież kradzież do bodajże 200 zl to niska szkodliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podaj_dalej Bojkot IP: *.183.227.80.dsl.dynamic.t-mobile.pl 25.01.12, 12:50 Międzynarodowa umowa ACTA zamienia amerykański przemysł rozrywkowy w narzędzie dominacji politycznej USA a dostawców internetu w rozszerzenie agencji wywiadowczych USA. Protesty w rodzaju blokowania rządowych stron czy demonstracji na dłuższą metę nie odniosą sukcesu gdyż obejmują zbyt niewielką część społeczeństw, by mogły wywrzeć jakiś większy skutek niż tylko kilkudniową sensację medialną. DLATEGO W OBLICZU GLOBALNEGO ZAGROŻENIA PRAW I WOLNOŚCI OBYWATELSKICH KONIECZNE JEST PODJĘCIE DZIAŁAŃ O CHARAKTERZE GLOBALNYM. Wzywam wszystkich, którym bliskie są wartości wolności - nie tylko w internecie, ale również w życiu realnym - do bojkotu amerykańskiego przemysłu rozrywkowego - filmowego, muzycznego, literackiego - w celu wymuszenia zmian polityki rządu USA, który jest głównym rozgrywającym w tej aferze. Jeśli teraz nie powiemy stanowczego "NIE", jutro może być już za późno a Wielki Brat z Waszyngtonu będzie śmiał się z naszej głupoty. Podaj dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thegreyt1 Widać do czego to zmierza... IP: *.cable.net-inotel.pl 25.01.12, 15:27 Wszyscy znamy folwark zwierzący oraz zniewolony shire(włość) w ostatniej części władcy pierścieni. Tworzy sie pełno regulaminów, przepisów, zakazów, nakazów - często niezbyt czytelnych po to aby zniewolic nas wszystkich. Historia niestety się powtarza, a wszystko w imie naszego dobrobytu i bezpieczeństwa. Zaledwie kilka lat temu wstąpilismy do Unii E. (raj utracony, zielona wyspa czy jak tam próbowano nam wpajać), a juz jak za dawnych lat straszy nas sie kryzysami, potrzebami oszczędzania itp. Na tej podstawie wprowadza sie niezliczone ilości przepisó, które takj naprawde nas zniewalają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NowyWspaniałySwiat Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - NowyWspania IP: 189.50.142.* 25.01.12, 21:50 Nowy Wspanialy Swiat Huxleya wytłumaczył do czego prowadzą takie próby kontroli. A na blogu Corbett pisze "Ale kiedy społeczeństwo odwraca się od New York Times-a ku niezależnym stronom internetowym, wielu prowadzonym i utrzymywanym przez dziennikarzy obywatelskich i redaktorów amatorów, system, który konsoliduje kontrolę nad umysłami społeczeństwa od pokoleń, wydaje się wreszcie wykazywać oznaki, że może być zwyciężony. Na pewno to nie znaczy, że media online są odporne na wady, które spowodowały, że tradycyjne media są tak niegodne zaufania. Wręcz przeciwnie. Jednak różnica polega na tym, że w Internecie, wciąż jeszcze istnieje stosunkowo duża wolność wyboru na poziomie indywidualnym. Podczas gdy istnieje wolność Internetu, indywidualni czytelnicy i widzowie w żadnej sprawie nie muszą przyjmować każdego słowa na stronie WWW lub wypowiedzi eksperta czy komentatora. Mogą je sprawdzić w dokumentacji źródła, z wyjątkiem, być może nie przypadkiem, stron internetowych mediów tradycyjnych, które nie mają zwyczaju podawania materiału źródłowego i dokumentacji w swoich artykułach. Stąd powstanie ustaw SOPA, Protect IP, które są próbami rządu USA przejęcia stron internetowych na poziomie nazw domen i wszystkie inne połączone ataki na wolność Internetu, które widzieliśmy w ostatnich latach" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawgar A ja jestem za ACTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.12, 09:36 O co ten szum z protestem przeciwko ACTA. Jak kradniesz muzykę i filmy z sieci to SĄD wystąpi o podanie twoich danych osobowych od twojego dostawcy internetu. To wszytko! Nie ma w ACTA mowy o cenzurze, zamachu wolności słowa tylko na ukróceniu kradzieży. Problem się zrobił bo do tysięcy małolatów dotarło, że nie będzie już wolno bezkarnie ściągać pornoli z netu. Zresztą nie wiem czy ktoś tak naprawdę przeczytał w całosci ten dokument i rozumie o co w nim chodzi? Nie wiem, czy też to jest aż taki powód aby wyjść na ulicę? Są inne gigantyczne problemy ale w tych kwestiach wszyscy milczą jak potulne baranki. Lata kolejnych rządów SLD PIS PO i po każdych mam wrażenie, że nic się nie zmienia. Po każdych wyborach jest rozczarowanie. Nie ważne jaka ekipa rządziła następna mówi, że było źle a teraz będzie lepiej. I co jest? Kolejna ekipa, kolejne rozczarowanie. Zamiast protestować przeciwko ACTA protestujcie przeciwko polityce podatkowej państwa. Pomyślcie ! 33 procent mojej pensji zabiera mi Państwo (różnica między netto a brutto). Z tego co zostaje kupuję towary z których zabierany jest VAT w większości przypadków wysokości 23%. Z moich zarobionych pieniędzy państwo zabiera 49,5 procent. Czyli z każdego zarobionego 1000 realnie w portfelu zostaje mi 515zł. Ale to nie koniec są jeszcze cła, akcyzy na paliwa, energię elektryczną itd. Zauważcie, że to też nie koniec. Każdy właściciel sklepu od towaru który kupujesz płaci dodatkowo podatek dochodowy. To jest problem, to jest gigantyczna dziura. To jest powód dla którego powinno się wyjść na ulicę a nie dokument ACTA przeciwko ściąganiu nielegalnie muzyki z sieci. Są też inne problemy Mam fikcyjną 'darmową' służbę zdrowia, za którą płacę miesięcznie duże pieniądze a nie mogę się dostać do żadnego specjalisty bo kolejki są na następną pięciolatkę. Mam zapewnione przez Państwo żłobki i przedszkola tylko że się tam nie można dostać. Inny problem to prowadzenie własnej firmy. Osoba pracując na etat zakładająca dodatkowo działalność gospodarczą jest obłożona przez system kolejnymi podatkami. Osoba zaradna, która che dorobić do pensji musi płacić na ubezpieczenie zdrowotne. Zresztą płaci podwójnie. Raz płaci z racji tego że pracuje na pełny etat, a drugi raz płaci za to że prowadzi dodatkową działalność gospodarczą. A co z tego ma? Czy ma lepszą opiekę zdrowotną. Nie! nie ma żadnych profitów z tej podwójnej składki. Ten podatek płaci się niezależnie czy w danym miesiącu zarobiło się choćby złotówkę. To bardzo demotywuje. Bardziej opłaca się pójść na bezrobocie i wyciągnąć rękę do państwa niż otwierać własną firmę. Będąc bezrobotnym ma się zasiłek, dofinansowanie do czynszu, darmowe obiady dla ciebie i twoich dzieci, darmowe kolonie i wsparcie wszelakich fundacji i stowarzyszeń. A jaką ochronę ma osoba prowadząca dodatkową działalność gospodarczą? Żadną a w dodatku jest postrzegana jako krętacz złodziej przez wszelakiej maści urzędy kontrolujące. Czy ACTA naprawdę jest największym problemem takim, że należy wyjść na ulicę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlacić ACTA Re: A ja jestem za ACTA IP: 217.8.177.* 26.01.12, 10:48 W pewnym stopniu masz rację. ACTA nie jest największym problemem. Problem jest taki, że ACTA sprawiła że ludzie wyszli na ulice. Czy protestowaliście jak podnoszono vat, pat i mat :) Nie bo się nie chce. Jak młodzi protestują to są piratami co pornole oglądają. Wbrew temu co zakłamane media mówią, walczymy o wolność, którą starszemu pokoleniu odebrali bez walki. Bajki o Solidarności to wsadzcie w stare polskie legendy i żyjcie nimi. Nadszedł czas nowego zrywu! Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi 26.01.12, 12:44 Art. 12 jest swiadectwem nieslychanego barbarzynstwa, zarzucenia domniemania niewinnosci. Dotychczas to urzednicy w wielu krajach mieli mozliwosc nakladania kar i automatycznej ich egzekucji w innym kraju. Teraz prywatne osoby i ich doradcy prawni i adwokaci moga globalnie "karac" i szantazowac. Artykul 11 jest niemniej barbarzynski. Odmowilbym w kazdej sytuacji informacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.jmdi.pl 26.01.12, 12:54 Petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska tnij.org/o4ga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiciom Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 14:34 Witam „Otwarte” formuły zawarte w ACTA określające przedmiot ochrony oraz osoby odpowiedzialne, a także zakres ewentualnych środków represji skłaniają do szerszej refleksji. Tu nie chodzi tylko o internet i komputery (aczkolwiek tu jest najszersze spektrum zawiłości) Komu zależy na tym aby objąć potencjalnym ściganiem 100% światowego społeczeństwa? Megakoncernom, prawnikom oraz … psychiatrom. Tak ogólne sformuowania i zakres stosowania są wprost prowadzące do absurdu!!!!!!!!!!!!!! Obecnie każde działanie może zostać podciągnięte pod naruszanie czyjegoś prawa autorskiego – wszak wszędzie są wartości intelektualne. Jeżeli chcesz pomalować swój własny dom na inny kolor – będziesz musiał zastanowić się czy nie naruszasz praw projektanta który zaprojektował go 20 lat wcześniej, a jednocześnie powinieneś sam na siebie złożyć donos ponieważ już kilka razy zmieniałeś wystrój wnętrza…i jesteś przestępcom. Jeżeli ozdabiasz (a nie daj boże tuningujesz) swój samochód – ingerujes w dzieło wybitnych projektantów – naruszasz wartości intelektualne … itd, itd, A kto z kolegów czytał ostatnio treść umów licencyjnych dołączanych do aktualizacji w Windows, WinRar, HP, Acrobat itd… Co miesiąc nastepuje upgrade – ale czy nie wstawili tam czegoś o dodatkowych opłatach – tego nie wie nikt – gdybyśmy za każdym razem czytali te teksty, chyba przyszłoby oszaleć. Z pewnością posiadając 100% legalnego oprogramowania można też podpaść pod paragraf, a nieświadomość nie chroni od kary. W związku z tym chcąc być praworządny – przed otwarciem jakiejkolwiek strony www lub serwisu informacyjnego, czy też prasy (gazety, tygodnika, miesięcznika, lub programu TV) powinniśmy pisemnie zarządać od Prezesa Zarządu (tzw oganu statutowego wg KRS) danej firmy oświadczenia o posiadaniu praw autorskich do każdego zamieszczanego zdjęcia lub tekstu, a najlepiej przesłania kopii umów licencyjnych itp. I to przed zapoznaniem sie z treścią !!! W przeciwnym razie stajemy się przestepcami – albo bezprawnie obejrzeliśmy treść, albo nie wykazaliśmy się właściwą czujnością i nie donieśliśmy… Idąc do sklepu lub piekarni należy domagać się dokumentów własności praw do użytych wzorów, receptur na wyroby itd. Słuchasz radia – a to pech. Skąd masz pewność, że słuchana muzyka nie jest emitowana z naruszeniem czyichś praw – muzyków, producentów, wydawców, czy też dzieci które śpiewały refren w chórkach… Musisz donieść. Nie doniosłeś – jesteś współodpowiedzialny… Penalizacja 100% najczęściej nieświadomego społeczeństwa to jakieś kretyństwo. Czym innym jest ochrona praw, a czym innym skazywanie ogółu na bycie przestępcami. Życzę wszystkim zdrowia psychicznego… i myślących polityków. PS proponuję kontrolę na komputerach domowych, w szafach i na MP3 kilku czołowych polityków – z pewnością coś sie znajdzie … Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obrońca_internetu Nie jest za późno stop acta !!! przeczytaj treść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 17:44 Hej POLACY rodacy nie jest za późno bierzmy sprawy w swoje ręce i pokażmy do czego jesteśmy zdolni poniżej zamieszczam link z e-mailami POSŁÓW i treścią listu jaki można im wysłać nie zgadzając się na wejście do ACTA pokazywarka.pl/stopacta/ rozpowszechniajcie to gdzie się tylko da Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.12, 18:57 Uwaga!!! Proszę państwa ten kraj robi z nami co chce, podnoszą akcyzę na paliwo, nie słucha głosów rodaków, państwo które patrzy na ludzi jak na dojne krowy to nie państwo tylko niewolnictwo. Na dzień dzisiejszy nie ma dla młodych ludzi pracy która by w pełni wystarczała na ustabilizowanie życia i usamodzielnienie. Pracodawcy zatrudniają na umowy śmieciowe tj. umowy zlecenie, o dzieło, itp. młody człowiek nie zyskuje niczego żadnych praw (korzyści: urlop,staż itp.). Zaczęło się mówić KRYZYS i na prośby o podwyżkę słyszy się tylko to słowo kryzys. Pensje stoją od 4lat niezmienne. Możemy policzyć jak wydatki posłów się zmieniły i ich pensje się też zmieniały, a nasze nie ,po mimo tego że ceny artykułów poszybowały w górę :chleb mleko cukier to są podstawowe produkty nie wspominając o Energi elektrycznej, wodzie, gazie ,kanalizie. Podatek od deszczu czemu nie , a podatek od spania i relaksu na obradach w sejmie ?a podatek od powietrza Ludzie dlaczego ten system szuka pieniędzy na zatkanie dziur w naszych kieszeniach?. Ostatni najświeższy temat ACTA dlaczego nie słuchają nas? Pozwoli im to z kar i odszkodowań dalej zapychać dziury , oraz manipulować niewygodnymi faktami. Dlaczego Skarbówka zaczyna tak drobiazgowo sprawdzać za mało zarabia? Czy nie stać na utrzymanie obiektów wybudowanych z naszych pieniążków. Czy Polacy widzą siebie pracujących do 75 lat np. przy łopacie ?? i na emeryturkę dostawać 680zł starczające na utrzymanie niewielkiego (1pokojowego) mieszkanka. A leki to chyba naturalne liście z drzewa i kora, żywność: jarzębina trawa. Ludzie co oni robią trzeba działać. Chciał bym Widzieć Donalda w wieku 74lata przy budowaniu autostrad i kopiącego rowy ciekawe co wtedy by powiedział że to dobre że wszystko robią żeby sami mieli dobrze. Powinna być zmiana ludzi rządzących ale nie zmiana stanowisk. Wprowadźcie przepis żeby kadencja osób rządzących trwała do maksymalnie 3 razy . Dlaczego to takie trudne do wprowadzenia. Potrzebna jest świeża krew a nie banda starych ludzi z układami i wiedzą gdzie można okraść ludzi za których to wy głosujecie nie stawiacie się w naszej sytuacji. Porządki zacznijcie od Siebie nie od naszych portfeli. POLACY NIE GĘSI I SWÓJ JĘZYK MAJĄ Propozycja dla rządu : Popracujcie na budowie publicznej np. Autostrady za pensje jakie my zarabiamy. Ukróćcie Swoje pensje do najniższej krajowej Żyjcie tak jak żyje co 2 Polak Dajcie człowiekowi zarobić nie 1200zł na rękę tylko 4000zł Obniżcie pracodawcą podatki chętniej zatrudnią pracowników na umowę o prace dającą świadczenie emerytalne zdrowotne urlopowe, a tymczasem wzrośnie zatrudnienie i zmniejszy się bezrobocie. Pytajcie się o chęć polaków nie decydujcie za ich plecami. Nie twórzcie kliki do której nie dopuszczacie nowych DO WSZYSTKICH INTERNAUTÓW : Wszystko w naszych rękach, i to jest czas kiedy wszyscy możemy powiedzieć że jest źle , że młodzi nie mają pracy . Że wiek emerytalny jest za wysoki . Że ZUS zabrał nam pieniądze które trafiały do OFE ,Emeryci dlaczego macie żyć na skraju ubóstwa za te wszystkie lata przepracowane powiedzmy DOŚĆ Odpowiedz Link Zgłoś
1stoczniowiec ACTA - protest nie kupując okresowo żadnych płyt. 30.01.12, 00:49 ACTA - zamiast pisać plakaty, fajnie by było zaprotestować nie kupując okresowo żadnych płyt. Ciekawe jak wtedy by na tym wyszli ci najbardziej pazerni - którzy już dzięki nam mają prywatne WYSPY i jeszcze im mało !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Re: Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 08:32 Jebać tuska ! ! ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leady Wszystko, co chcecie wiedzieć o ACTA - odpowied... IP: *.airnet.opole.pl 03.02.12, 13:51 tak najlepiej nam zamknac usta i podeprzec sie acta i politycy beda miec spokoj a my coz pogadamy sobie w domu o roznych sprawach a blogi do kosza zamkniete Odpowiedz Link Zgłoś