Dodaj do ulubionych

No future powraca

IP: *.billbird.pl 30.03.05, 15:43
Eeee tam :) Wystarczy chcieć. Mam 25 lat, 5 lat stażu pracy w dużej firmie w
Warszawie, teraz przeprowadziłem się do Krakowa za pracą, też pracuje w
prestiżowej firmie. Zarabiam nieźle jak na polskie warunki i nie narzekam.
Wszystrko co mam zawdzięczam nauce i ciężkiej pracy.
Obecenie oprócz pracy na etacie rozkręcam własną działalność....

Nic samo nie przyjdzie trzeba się rozglądać... patrzyć co jest potrzebne na
swiecie i to robić :)

Fakt że nie zawsze jest kolorowo ale trzeba sobie wyznaczać cele i do
przodu...
Obserwuj wątek
    • Gość: Optymista^2 No future powraca IP: *.billbird.pl 30.03.05, 15:43
      Eeee tam :) Wystarczy chcieć. Mam 25 lat, 5 lat stażu pracy w dużej firmie w
      Warszawie, teraz przeprowadziłem się do Krakowa za pracą, też pracuje w
      prestiżowej firmie. Zarabiam nieźle jak na polskie warunki i nie narzekam.
      Wszystrko co mam zawdzięczam nauce i ciężkiej pracy.
      Obecenie oprócz pracy na etacie rozkręcam własną działalność....

      Nic samo nie przyjdzie trzeba się rozglądać... patrzyć co jest potrzebne na
      swiecie i to robić :)

      Fakt że nie zawsze jest kolorowo ale trzeba sobie wyznaczać cele i do
      przodu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka