Gość: Optymista^2
IP: *.billbird.pl
30.03.05, 15:43
Eeee tam :) Wystarczy chcieć. Mam 25 lat, 5 lat stażu pracy w dużej firmie w
Warszawie, teraz przeprowadziłem się do Krakowa za pracą, też pracuje w
prestiżowej firmie. Zarabiam nieźle jak na polskie warunki i nie narzekam.
Wszystrko co mam zawdzięczam nauce i ciężkiej pracy.
Obecenie oprócz pracy na etacie rozkręcam własną działalność....
Nic samo nie przyjdzie trzeba się rozglądać... patrzyć co jest potrzebne na
swiecie i to robić :)
Fakt że nie zawsze jest kolorowo ale trzeba sobie wyznaczać cele i do
przodu...