Dodaj do ulubionych

szukam pewnej reklamy

IP: *.kolornet.pl 21.02.07, 19:58
Hej:) mam pytanko. Kojarzy ktoś może taką reklamę w której kilka kobiet jest
pokazanych, po czym jakoś one znikają, a następnie lektor stwierdza, że z
powodu różnych dolegliwości kobiecych umiera co jakiś czas małe miasteczko
kobiet. Wiem że to bardzo lakoniczny opis, ale widziałem ten spot raz kontem
oka, a chciałbym sobie go gdzieś w sieci znaleźć i go dokładnie zobaczyć. Z
tego co jeszcze pamiętam to chyba kobiety pokazane były na jakimś białym tle
no i ta reklama była oczywiście z serii społecznie uświadamiających. Będę
wdzięczny za pomoc :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ola Re: szukam pewnej reklamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 20:04
      nie z powodu róznych dolegliwości, tylko z powodu raka szyjki macicy
      chodzi o szczepienia przeciw HPV

      kontem oka? na pewno?
      • Gość: Gregory Re: szukam pewnej reklamy IP: *.kolornet.pl 21.02.07, 20:08
        Kątem oka, kątem ucha ;) haha sorki przejęzyczenie, coś rozkojarzony dziś jestem
        ;) ok dzięki spróbuję to gdzieś w sieci znaleźć :)
      • dziedzicznacytadelafinansjery Re: szukam pewnej reklamy 21.02.07, 20:25
        Ta, kampania producenta szczepionek.
        • Gość: Gregory Re: szukam pewnej reklamy IP: *.kolornet.pl 21.02.07, 20:29
          Chyba chodzi o to hpv.pl/. Szukam jeszcze jednej reklamy oprócz
          zamieszczonej w tym serwisie. Nie wiem czy to z tej samej kampanii, ale w tej co
          ja mam na myśli to te kobiety tak sobie chyba szły w stronę kamery ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka