Gość: Gregory
IP: *.kolornet.pl
21.02.07, 19:58
Hej:) mam pytanko. Kojarzy ktoś może taką reklamę w której kilka kobiet jest
pokazanych, po czym jakoś one znikają, a następnie lektor stwierdza, że z
powodu różnych dolegliwości kobiecych umiera co jakiś czas małe miasteczko
kobiet. Wiem że to bardzo lakoniczny opis, ale widziałem ten spot raz kontem
oka, a chciałbym sobie go gdzieś w sieci znaleźć i go dokładnie zobaczyć. Z
tego co jeszcze pamiętam to chyba kobiety pokazane były na jakimś białym tle
no i ta reklama była oczywiście z serii społecznie uświadamiających. Będę
wdzięczny za pomoc :)