Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.04, 21:53
    Gdzie kupujecie bielizne? Jakich firm?? I jak czesto?
    Obserwuj wątek
      • Gość: obi Re: BIELIZNA IP: *.pkobp.pl 16.04.04, 09:19
        Dość często, nie rzadziej niż raz w miesiącu.
        Najczęściej w Starej Papierni w Konstancinie lub w Klifie.
        Uważam że powyzsze sklepy mają klimat i ciekawą ofertę.

        • Gość: Erta Re: BIELIZNA IP: 195.94.218.* 16.04.04, 17:40
          A jakie są sklepy w Starej Papierni w Konstatncinie?
      • Gość: ewa Re: BIELIZNA IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 16.04.04, 18:02
        ja bardzo polubiłam ostatnio firmę selmark, szczególnie staniki dla małych
        biustów, są super

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka