Gość: orbitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.04, 21:53 Gdzie kupujecie bielizne? Jakich firm?? I jak czesto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obi Re: BIELIZNA IP: *.pkobp.pl 16.04.04, 09:19 Dość często, nie rzadziej niż raz w miesiącu. Najczęściej w Starej Papierni w Konstancinie lub w Klifie. Uważam że powyzsze sklepy mają klimat i ciekawą ofertę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Erta Re: BIELIZNA IP: 195.94.218.* 16.04.04, 17:40 A jakie są sklepy w Starej Papierni w Konstatncinie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: BIELIZNA IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 16.04.04, 18:02 ja bardzo polubiłam ostatnio firmę selmark, szczególnie staniki dla małych biustów, są super Odpowiedz Link Zgłoś