Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    23.04.11, 23:56
    Co założyć na imprezę poprymicyjną? Wiadomo, że nie tak strojnie jak na wesele, ale chyba też nie biurowo. Czy zwykła ołówkowa sukienka do kolan, ale z niebiurowego materiału, będzie odpowiednia? Co z kolorystyką? Jestem zimą i pasują mi wyraziste barwy. Mimo że lubię biały i czarny to raczej takich nie chcę.
    może jakieś zdjęciowe przykłady ?
    Obserwuj wątek
      • ocelota Re: Prymicje 23.04.11, 23:59
        no tak, najważniejsze być może, jestem po 30., ale tylko troszkę,
        drobnej budowy, raczej niska
        w sukniach nie lubię chodzić, ale są okazje, że nie wypada w spodniach
      • ladyjm Re: Prymicje 24.04.11, 17:16
        nigdy nie bylam na takiej imprezie :) ale mysle, ze wyzej opisana sukienka bylaby ok. moze cos niebieskiego albo fioletowego?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka