xencia
31.05.04, 16:37
W Polsce wszystko jest 100lat za murzynami jeśli chodzi o mode. Od lat dość
często bywam w Niemczech i obserwuje to co tam sie dzieje w modzie i
porównuje z Polska. Najnowszy przykład: rozmawiam z kuzynka mieszkająca w
centrum Niemiec i pytam sie o buty z czubem. "Co? Buty z czubami? Chyba sobie
zartujesz, dawno niemodne! Juz od pol roku wszysyc nosza okrogle noski". No
tak. A jak bylo z kolorystyką? Jeszcze 3-4 lata temu denerwowaly mnie nasze
sklepiki, ktore w ofercie miały tylko biało-czarno-szare ciuszki (golfiki),
czarne toerbki. Nie można było śnić o pomarańczowych butach. Wtedy też
przywiozłam sobie jeansowy kowboyski kapelusz (w 2000 roku!), ktore teraz
ponoc jest szalenswtem w Miedzyzdrojach.
No tak, amy sto lat za murzynami i nadal nosimi buty z czubami....