Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Torebki O Bag

30.10.13, 20:52
    witam mam pytanie z czego są zrobione torebki O BAG, ostatnio przewijaja sie ciagle w sieci. widzialam o nich info że ponoc takie "topowe" są ( link gdyby ktos nie wiedzial o czym mowa modanaurode.pl/html/torebki_o_bag_-_zimowa_kolekcj.html ).
    wygladaja na 1-szy rzut oka całkiem przecietnie, chodzi mi głównie czy sa trwałe bo swoja drogą to tez do najtańszych nie należa. Jeśli któraś z Was ma, to proszę o jakies info.

Pozdrawiam
    Jovita
    Obserwuj wątek
      • mocno.zdziwiona Re: Torebki O Bag 30.10.13, 23:31
        Byłam ostatnio w ich sklepie i mnie nie przekonały. Wzornictwo może i ciekawe, ale cena i ich "opatrzalność" (w sensie, że widać, że masz ciągle tę samą torebkę) mnie odstręczyły. W dotyku moim zdaniem są dość przyjemne - taki dość sztywny, ale i plastyczny materiał (ni to plastik, ni to silikon).
        Moja znajoma ma taką torbę i co do trwałości nie ma zastrzeżeń. Ma ją od około roku i wygląda dobrze. Są ślady użytkowania, ale nie wygląda jakoś okropnie.
        Krótko od mnie: bardziej przypominają koszyk na plażę albo na zakupy do spożywczaka niż torbę damską. Wg mnie w damskiej torebce powinny być różne przegródki oraz torba powinna być plastyczna (żeby ją zgiąć, dopasować do kształtu ciała, przygnieść kurtką, itd.). Te kosztyki tego nie mają.
        Nie wiem czy dziewczyny pamiętacie w latach 80-tych takie plastikowe koszyczki na zakupy. Mi się te O Bagi właśnie z nimi kojarzą. Na mleko w butelce a nie na damskie drobiazgi :)
        • jovnie Re: Torebki O Bag 31.10.13, 11:25
          dzięki za odpowiedz, wlaśnie byłam ciekawa czy to coś fajnego czy poprostu jak to sie mówi nastepny shit na siłe promowany....
          szczerze mówiąc to one nawet mi sie podobają sama nie wiem co takiego może taka prosta forma, ciekaw byłam jaki to materiał i trwałośc, cena moim zdaniem jest troche wygórowana jakby były o połowe tańsze to bym sie nawet nie zastanawiala.
          Dzięki za odpowiedz.
          jovita.
      • komanchu Re: Torebki O Bag 01.11.13, 09:25
        Czy w tej torbie są jakieś przegródki, kieszonki? Bo jeśli nie ma, to automatycznie dyskwalifikuję ją jako torbę użytkową do codziennego użytku. Na plażę do włożenia typowych plażowych akcesoriów (ręcznik, olejek do opalania) może być - gumowy materiał zabezpieczy przed piaskiem i wilgocią, ale nic poza tym. Nawet nie ma zapięcia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka