Gość: <MAGDA>
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.04.05, 18:51
Ten wątek nie będzie o modzie czy kosmetykach. Chodzi mi o to skąd wzieły się
wasze ksywki. Moja <MAGDA> jest chyba zrozumiała. A wasze?( bez_mapy, Krowa w
kropki, Nadobna, lucy215, bajka... itd.) Same je wymyślacie czy może nazywane
jesteście tak wśród ,,waszych''? A może chcecie być BARDZO anonimowe? Pytam
ze zwykłej ciekawości:)