misae
21.07.05, 09:27
cos ostatnio zaczely mi sie podobac komplety: plaszczyk ze spodnica, nie
przepadam za zakietami i nawet jesli kupuje kostium to gore rzadko zakladam,
do tej pory takie komplety kojarzyly mi sie z angielska arystokracja :o((
www.neimanmarcus.com/products/mp/NM-0FHN_mp.jpg
chyba bedzie ciezko cos takiego kupic...jak myslicie?