Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    21.07.05, 09:27
    cos ostatnio zaczely mi sie podobac komplety: plaszczyk ze spodnica, nie
    przepadam za zakietami i nawet jesli kupuje kostium to gore rzadko zakladam,
    do tej pory takie komplety kojarzyly mi sie z angielska arystokracja :o((

    www.neimanmarcus.com/products/mp/NM-0FHN_mp.jpg
    chyba bedzie ciezko cos takiego kupic...jak myslicie?
    Obserwuj wątek
      • misae Re: Kostium 21.07.05, 09:37
        to tez fajne
        www.neimanmarcus.com/products/mp/NM-0G76_mp.jpg
        • misae Re: Kostium 21.07.05, 09:38
          albo z sukienka
          www.neimanmarcus.com/products/ap/NM-08XB_ap.jpg
          www.neimanmarcus.com/products/mp/NM-08XB_mp.jpg

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka