Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    11.10.05, 16:34
    Jakoś tak mi smutno. W zasadzie wszystko mam, szafa pęka w szwach,ale z
    drugiej strony chciałabym mieć coś nowego. Nie mam na razie ani grosza na
    ciuchy czy inne przyjemności. A szkoda, bo zakupy zawsze poprawiały mi humor.
    Jestem jakaś taka przybita... Ell
    Obserwuj wątek
      • malgoniak Re: brak kasy 11.10.05, 17:39
        eeeeeee wystarczy kupić jakiś drobiazg-kolczyki, nowy szal, beret i już mozna
        tanim kosztem zupełnie zmienić strój i humor się poprawia, wiem co mówię,
        nabyłam wczoraj cudowny beret i kaszkiet i wyjść z podziwu nie mogę jak takie
        nakrycie głowy moze zmienić człowieka i cały strój, extra !! głowa do góry:))
        dodatki to podstawa, baza ubrań moze być całkiem skromna, a o wszystkim decydują
        ciekawe ozdoby, biżuteria, szale, czapki, torby
      • jpar Re: brak kasy 11.10.05, 22:27
        a ja proponuje ubrac sie w to co juz masz, isc do fajnej kajefki na ogrdek, bo
        chyaba i u ciebie pogoda dopisuje, zamowic kawe i cieszyc sie ta piekna
        jesienia, przy okazji mozesz swiatu pokazac, co w tej szafie masz, a nie
        jedynie ja zapelniac, glowa do gory!
      • minkair Re: brak kasy 11.10.05, 22:34
        Wiem,że to słabe pocieszenie ale ja też ja jestem spłukana;-)4 dni po wypłacie a ja już nie mam kasy.Opłaty mnie w tym miesiącu zniszczyły;-( Też sobie nie mogę nic kupić chociaż planów zakupowych mam sporo.No bo choćby buty .Jak sobie poradzić chcąc nosić spódnice nie posiadając jesiennych butów.Już tak kombinuję żeby wskoczyć w kozaki z zeszłego roku, ale jakoś to też nie gra;-(
        Ratuję się trochę lumpekasami, dzięki nim przybyło mi sporo perełek,takich jakich nie ma w sklepach i w dodatku tanich jak barszcz;-)
        Przydałoby się jednak trochę nówek ale wiadomo z pustego nawet Salomon nie naleje,,Jedno co mogę Ci jeszcze poradzić to przejrzyj dokładnie to co masz i pokombinuj jakieś nowe zestawy.Może własnymi siłami da się coś zmodernizować?
        Ja ostatnio naszyłam turkusową aplikację z cekinami na buty i już jest coś nowego.Najlepiej wyjąć wszystko co się posiada i pokombinować .Zawartość Twojej szafy może Cię mile zadziwić.A szal czy apaszka ? to nic trudnego : czasami wystarczy poświęćić jakąś starą sukienkę lub spódnicę..Możliwości jest naprawdę wiele...
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka