tumtaja 28.12.05, 18:52 Prosze o rady w sprawie stroju w stylu lat dwuudziestych? Jakieś najbardzoiej charakterystyczne dodatki? Jaki makijaż i fryzura? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kathleen3 Re: LATA DWUDZIESTE??? HELP 30.12.05, 14:40 Fryzura - wlosy takie do pol ucha - albo podwiniete pod spod wstrone twarzy z mala grzywka, albo loczki jako dodatek moze byc opaska z np. piorkiem makijaz macny, wyrazisty - czerwone usta, czarne kreski na powiekach jako dodatki dlugi sznur perel sukienka taka w okolice kolan - taka tuniczka do bioder, a od bioder poszerzana, rajstopy kabaretki, buty na obcasie z paseczkiem kolo kostki Odpowiedz Link Zgłoś