Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LATA DWUDZIESTE??? HELP

    28.12.05, 18:52
    Prosze o rady w sprawie stroju w stylu lat dwuudziestych? Jakieś najbardzoiej
    charakterystyczne dodatki? Jaki makijaż i fryzura?
    Obserwuj wątek
      • kathleen3 Re: LATA DWUDZIESTE??? HELP 30.12.05, 14:40
        Fryzura - wlosy takie do pol ucha - albo podwiniete pod spod wstrone twarzy z
        mala grzywka, albo loczki
        jako dodatek moze byc opaska z np. piorkiem
        makijaz macny, wyrazisty - czerwone usta, czarne kreski na powiekach
        jako dodatki dlugi sznur perel
        sukienka taka w okolice kolan - taka tuniczka do bioder, a od bioder
        poszerzana, rajstopy kabaretki, buty na obcasie z paseczkiem kolo kostki

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka