Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Mołek i jej kreacja od D&G...

    01.09.06, 19:33
    Nic specjalnego wg mnie...A Wam jak się podoba?
    Obserwuj wątek
      • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:35
        aha, to jest ta slynna kiecka za gruba kase?

        hmmm, dobrze wyglada (nie bede marudzic), ale zeby jakos tak super to nie.
        kolor jest swietny!
        • tipsiara Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 12:02
          a mi sie wydaje że miala dostac 3 kiecki-jeszcze na dzis i jutro:)a ta
          wczorajsza hmm kolor ładny ale żeby jakis niesamowity fason to niee i kokarda to
          faktycznie niesamowite zjawisko-mało kto by na to wpadł :/
      • admika2 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:35
        Czy ona jest w ciąży?
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:36
          to co, komentujemy Sopot live?

          ta cala Gosia Andrzejczak co teraz spiewa chyba wpadla z kiecka pod kosiarke!
          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:37
            *Andrzejewicz
          • s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:37
            O to, to! Albo jakaś zazdrosna rywalka pocięła nożyczkami... hehe

            Co do Mołek - fakt - kolor fajny!
            • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:41
              ech, ten Kozyra (jest w jury) taki przystojny facet;))
              Vondarckova sie swietnie trzyma,
              a Ingrid sie przebrala w obrus!
              • mef8 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:46
                kolor - niezly. nie macie wrazenia, ze ta jej sukienka lezy jakos dziwnie w
                okolicach biustu? jakby ją spłaszczała?
              • dzidzia669 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:46
                a mi sie podoba:)
                • cala_w_kwiatkach Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:48
                  mam wrazenie jakby ta kokarda ja dusila;)
                  ale kolor piekny, taki soczysty:)
                  • apfel27 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:13
                    kurcze nie mam telewizora. to znaczy mam ale w piwinicy bo go tam jakies 5 lat
                    temu wynioslam a teraz chetnie bym ta suknie zobaczyla. jak beda juz jakies
                    foty w internecie to poprosze linki:)
                    • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:15
                      pewnie dopiero jutro beda fotki.
                      • apfel27 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:36
                        ide do sasiadow na tv:) mam nadzieje ze transmisja jeszcze trwa
                        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:37
                          trwa.
                          Vondrackova w futrze <lol>
                          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:40
                            ale sie Kozyra rozpedzil w krytyce, az milo sluchac;))
      • dzidzia669 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:49
        gdzie mozna kupic taką sukienkę:)?
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:51
          pewnie na zamowienie byla robiona;))
          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:55
            JetSet niezle spiewa, ale wokalistka to kolejna ofiara kosiarki!
          • s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:55
            Sasha ala Doda - też w samych majtkach...prawie :P
      • dzidzia669 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:49
        tzn wiem ze d&g ale jakbyscie znalazly w necie lacznie z ceną to poprosze:)
      • cala_w_kwiatkach Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:50
        :) taka kokadre to mozna sobie zawiazac z grubej wstegi;)
      • weronka77 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:57
        Ta mała Sasha jest najlepsza-nistety.Młode ciało wygląda we wszystkim świetnie.
      • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:59
        Mołek zenada, The Jet Set zenada. Andrzejewicz Ok i Symptuatic Tez ok. Jesli to
        jest ta suknie ktora sam gabbana wybieral to chyba przestaje lubic ten duet,
        jesli kolejne 3 maja byc podobne, to ten festiwal bedzie zbiorowiskiem kiczu
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:01
          oo, kolejny zespol, Symptatic (czy jak tam sie ten zespol nazywa) ciuchy jak z
          bazaru!
      • pianazludzen Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:01
        dajcie jakies zdjecie!
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:02
          piana, wlasnie koncert live na tvn trwa ale zaraz szukam jakis zdjec;)
          • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:03
            Symptuatic maja piekne stroje. to ta Sascha byla ubrana jak jakas londyska
            ulicznica. Za duzo ciala, a za malo talentu. Nie wdala sie w przodkow.
            • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:05
              In grid ma slodka krecja, moze ten festiwal nie bedzie taki zly.
              • s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:07
                Kozyra...fajny facet :)...no i pierwsze krytyczne komentarze :)
                • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:08
                  i to inteligentnie krytyczne;)
                  • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:09
                    ooo, Mezo w garniaku! padam ze smiechu <rotfl>
                    • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:11
                      To mial na taki koncert ubrac dresy o 5 rozmarow za duze, czapke, tiszert i tym
                      podobne????????
                      • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:14
                        nie, no zaskoczylam sie tylko ze Mietek w dzinsie a Mezo w garniaku;)
                        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:18
                          ooo, Stachurski tez w garniaku, ale takim wizytowym. krawat ma ladnie dobrany!
                          mimo ze wyglada jakby sie na jakis bankiet wybral;))
                          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:25
                            a Cugowski w dresie! hehe
                    • s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:12
                      W garniaku...ale całkiem, całkiem wygląda!
                      • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:14
                        Wyglada bosko. Pierwszy raz w zyciu zwrocilam uwage na jego wyglad niz na jego
                        piosenki.
                • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:09
                  Oooooo najlepsza piosenka festiwalu teraz. Mezo&tabb i Szczesniak wstawaj.
                  Kocham go i im dalabym slowika
      • kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:30
        A na jakim kanale jest ten koncert ?
        • s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:31
          TVN, jak Mołek to i TVN hehe
          • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:44
            Ja tej molek i reklam nie moge.
      • niebieskooki-aniolek Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:41
        Sukienka Mołkowej bardzo mi sie podoba zwłaszcza kolor ale ona sama jest taka
        sztuczna, że aż mi się niedobrze robi :/ A poza tym strasznie ulizana i czyżby
        sztuczne rzęsy? hmmm...
        • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:48
          Polska piosenke w miedzynarodowym konkursie reprezentowac bedzie na festiwalu w
          sopocie 2006 Stahursky. O boze. gorzej nie mogli.
          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:50
            a ja wlasnie sie zdziwilam ze ta sukienka Magdy Molek jest do kostek! myslalam
            ze za kolano;)
            • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:51
              Ta Helena od Arash jest ubrana ladnie i stosownie. Choc glos ma taki sobie. Ale
              ogolnie piosenka i tak jest najlepsza ze wszystkich.
              • jodiee Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 00:12
                ladna dziewczyna i fajnie wygladała
      • kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:56
        kreacji Mołek nie komentuję ale jąka się strasznie
        • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:58
          Jest tak strasznie zimno i tylko faceci potrafia sie ubrac, maja dlugie spodnie
          i marynarki. A te glupie baby wszystkie jakies szelki, gole brzuchy i plecy. A
          to jest przeciez na polu a nie w sali.
          • ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:03
            ten Kozyra nie ma zęba z przodu i próbuje ten ubytek zasłonić mikrofonem ale
            nie bardzo mu to wychodzi ..:-)
            • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:04
              Nie zauwazylam
          • ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:05
            Mołek wygląda pięknie ,Stachurski całkiem ,całkiem w garniaku , Cugowski w
            polarku (hehe ) ale adekwatnie do pogody;-)
            Mezo z Mietkiem nieżle.
            • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:05
              Faktycznie Kozyra nie ma zeba.
      • kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:06
        o rany jak on się zmienił kiedyś to był przystojniak
        • kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:09
          Pierwszy raz w zyciu go widze, ale i bez tego zeba mi sie podoba.
          • ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:11
            Mnie też się podoba ale maż mnie sprowadził na ziemię ; on absencję zęba
            dostrzegł pierwszy;-)
          • kalinazkalinowa tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:11
            z tego co pamiętam był facetem Górniak, ale przede wszystki szefem bardzo
            kontrowersyjnym radia ZET..... ;)
            praca.korba.pl/to_jest_szef/1,750,471,art.html
            • alex_koz Re: tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:12
              z tego co mi sie kojarzy to byl facetem niejednej polskiej gwiazdy;)
            • kalinazkalinowa Re: tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:13
              o reszcie nie słyszałam ;)
              • na_chwileee Re: według mnie 01.09.06, 21:27
                najlepsi są Brainstorm i właśnie Andreas Johnson ;))
                Jak znam życie żadne z nich nie wygra :]
                Wygląd Mołek mi się nie podoba ,rzeczywiście za wyjątkiem koloru :-)
                • kamila29091 Re: według mnie 01.09.06, 21:29
                  Juz sie psuje obraz TVN. Dla mnie liczy sie tylko Arash i Vanilja Ninja
                  • shava Re: według mnie 01.09.06, 21:40
                    Ale chała,o rany.
                    Brainstorm i ten Anderas to jedyni artyści,którzy mają jakiś poziom,reszta wyje
                    albo stęka zamiast śpiewać.
                    Suknia Mołek na d&g nie wygląda,jest średnia,kolor nawet nawet.
                    Szkoda tylko,ze pani prowadząca siedzi sztywna jak kołek i jąka się,jury śpi lub
                    reaguje jakby obudziła się po kacu o 4 rano.
                    Nieźle wygwizdali VNinja(ryk publiczności:NIEEEEEEEEE!)
                    • alex_koz off topic do shava 01.09.06, 21:44
                      shava,
                      widzialam w h&m bluzki w gwiazdki i paski ale rozowe, ale przyznam sie szczerze
                      ze wygladaly srednio (kiepska jakosc).
                      ;)
                      • shava Re: off topic do shava 01.09.06, 21:52
                        Alex,kochana wszystko kupię tylko nie róż:)
                        Ale b. miło,że napisałaś:)
                        • alex_koz Re: off topic do shava 01.09.06, 22:06
                          shava,
                          postaram sie monitorowac sytuacje;))
                          • shava Re: off topic do shava 01.09.06, 22:15
                            Jestem Ci bardzo wdzięczna:)
                    • kalinazkalinowa Re: według mnie 01.09.06, 21:44
                      nie były aż takie tragiczne
                      • shava Re: według mnie 01.09.06, 21:53
                        Może i nie,ale brak tu jakiejś akcji,powera,klimatu.Wieje nudą na tym polu,a
                        moja mama zasnęła na kanapie:)
                        A ten twój Arash chyba wygra:)
                        • annamaria86 Re: według mnie 01.09.06, 22:04
                          shava napisała:
                          > moja mama zasnęła na kanapie:)

                          u mnie i mama i tata zasneli juz w trakcie ogladania...hihi
                          nie mam zadnego faworyta i mi sie nie podoba, Molek sie trzesie w trakcie
                          swoich wypowiedzi.
      • kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:56
        Stachursky jakby się wyrwał z remizy.... ze swoim zespołem porażka
      • kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:05
        a to Mec jest bezzębny ;)))) a ja myślałam że to Kozyra się tak postarzał :))))))
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:06
          i co z tego ze bez zebow jak fajnie gada;)))
      • lotta79 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:07
        Jedyne co mi sie dziś w tym Sopocie podobało to występ Mattafix (nawet wysłałam
        sms, czego zwykle programowo nie robie) i Robert Kozyra (z zębem czy bez -
        bardzo w moim typie ;-). Mołek to tragedia istna, w życiu nie zrozumiem
        fenomenu kariery tej kobiety.
        • na_chwileee Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:10
          Dokładnie ! 'Nieźle' się jąka ;))
          • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:13
            czas przelaczyc na "szklo kontaktowe"!
            • shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:18
              Jak już ktoś napisał,Mołek na prawdę się trzęsie gdy coś mówi;P

              Ale aż mi wstyd było oglądać,gdy publika rykęła NIEEEE! na piosenkę Vanilli hyhy;)
              • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:20
                ale czemu wstyd? kiepskie byly i tyle;)
                • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:21
                  ooooooooooooooooooooooooo
                  Cichopek z niewiadomoczym na glowie!!!!!!!!!
                  padam ze smiechu!!!!!!
                  <rotfl>
                  • panisiusia Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:22
                    Fajny werdykt :(
                • shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:21
                  Aż mi głupio było po prostu;)

                  Co Cichopek ma na głowie?!?!
                  • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:22
                    czy to Afro a la Brodka czyli a la Eryka Badhu??
                    lo matko!
        • zielonaherbata7 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24
          M. Mołek wygląda tak sobie, ale Cichopkowa przeszła samą siebie. Brrrrrr
      • supcik Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:23
        o Boze!!!co Cichopek miala na glowie!!!??
        • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24
          moze byla niegrzeczna i tvn chcialo ja ukarac??
          • shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24
            Nawet twarzy nie widać.
            Zostawmy te werdykty,zajmijmy się Cichopkiem:P
            • alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:27
              "co z tym Cichopkiem?"
              ;)
            • oxy_gen_86 Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:27
              BTW MAndaryna miala spagetti a Cichopkowa...?
              • shava Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:28
                Mołek wygląda jak polizana przez krowę,a Cichopek...przychodzi mi do głowy tylko
                pralaka&piorun...
                • alex_koz Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:30
                  shava napisała:

                  > Mołek wygląda jak polizana przez krowę,a Cichopek...przychodzi mi do głowy
                  tylk
                  > o
                  > pralaka&piorun...

                  hehe, niezle!
                  fryzura Molek mi sie podoba, i to nawet bardzo!
                • oxy_gen_86 Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:30
                  mroczek nie lepszy z tymi trzema rogami....
                  Chyba maja jednego styliste
                  • ivanna28 Re:Poprawka 01.09.06, 22:32
                    Sorry- to Metz nie ma zęba ,nie Kozyra:-)
                  • alex_koz Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:33
                    i na tym konczymy nasze Sopockie komentarze live ;)

                    czytajacym dziekuje za uwage, piszacym dziekuje za dyskusje!
                    :*
                    • oxy_gen_86 Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:37
                      ...jutro ciag dalszy:)

                      Ale my wredne i zawistne baby jestesmy;>
                      • na_chwileee Re: Hehe 01.09.06, 22:41
                        Najlepsze było ,że Cichopkowej to wszystko przed oczyma wisiało !:P
                        Widziała w ogóle coś ?;)
                        • kamila29091 Re: Hehe 02.09.06, 09:15
                          Kinga Zdunska chyba postanowila przejsc sama siebie. Zwykle mowi ze ma za duzy
                          biust i chce go ukrywac a tu tak wyeksponowala ze az sie ,,wylewal,,. A ta
                          fryzurka na glowie to po prostu masakra. Jakies trwale afro z wystrzepionymi
                          koncowkami. Bleeeeee
                          • h.e.r.m.i.o.n.a Re: Hehe 02.09.06, 12:12
                            Dla mnie to to wszystko było - śmiech na sali. Jakbym tam była to bym się
                            śmiala na calego. Molek fuuuj!!!!!
                            Sukienka ładny miała tylko kolor, a sama mołek, chyba wylała na głowę litr
                            żelu, albo jak ktos tu napisał, krowę zartudniła.
      • suonce89 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 12:55
        kreacje widziałam przypadkowo. ładna
        ogólnie to staram sie takiej chały nie oglądac
        żenada!
        • jutka13290 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 15:40
          Kreacja nawet ale festival ... ogromna wpadka ...
      • lanja Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 17:51
        Sukienka super, kokarda "robi" kreację i jest świetnym pomysłem.
        • lanja Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 17:59
          A co do reszty - bardzo fajny wokalista Brainstorm. Do tej pory kojarzyłam go
          głównie z piosenki i teledysku "Maybe" i myślałam, że to taki piękny chłopiec, a
          tu proszę. I jak fajnie, melodyjnie śpiewa. Andreas jeśli dobrze kojarze też
          ciacho:), ale wczoraj go przegapiłam. Wokalistka od Arasha miala fajną spódnicę,
          z kolei wokalistka od Jet Set niepotrzebnie się negliżowała. Najgorsze ciuchy -
          Gosia i trio z dwiema paniami. Cugowski wyglądał jakby od miesiąca imprezował a
          na Sopot przyleciał z joggingu. Mezo jakoś tak zyskuje w garniaku, chociaż jeśli
          dobrze kojarzę miał niebieską koszulę, a takich nie lubię. Stachurski czy w
          garniturze czy be - na jedno wychodzi.
          • shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 18:14
            Wokalista Brainstorm uroczy:))I głos ma taki niebanalny...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka