s.u.n.d.a.y 01.09.06, 19:33 Nic specjalnego wg mnie...A Wam jak się podoba? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:35 aha, to jest ta slynna kiecka za gruba kase? hmmm, dobrze wyglada (nie bede marudzic), ale zeby jakos tak super to nie. kolor jest swietny! Odpowiedz Link Zgłoś
tipsiara Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 12:02 a mi sie wydaje że miala dostac 3 kiecki-jeszcze na dzis i jutro:)a ta wczorajsza hmm kolor ładny ale żeby jakis niesamowity fason to niee i kokarda to faktycznie niesamowite zjawisko-mało kto by na to wpadł :/ Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:36 to co, komentujemy Sopot live? ta cala Gosia Andrzejczak co teraz spiewa chyba wpadla z kiecka pod kosiarke! Odpowiedz Link Zgłoś
s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:37 O to, to! Albo jakaś zazdrosna rywalka pocięła nożyczkami... hehe Co do Mołek - fakt - kolor fajny! Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:41 ech, ten Kozyra (jest w jury) taki przystojny facet;)) Vondarckova sie swietnie trzyma, a Ingrid sie przebrala w obrus! Odpowiedz Link Zgłoś
mef8 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:46 kolor - niezly. nie macie wrazenia, ze ta jej sukienka lezy jakos dziwnie w okolicach biustu? jakby ją spłaszczała? Odpowiedz Link Zgłoś
cala_w_kwiatkach Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:48 mam wrazenie jakby ta kokarda ja dusila;) ale kolor piekny, taki soczysty:) Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:13 kurcze nie mam telewizora. to znaczy mam ale w piwinicy bo go tam jakies 5 lat temu wynioslam a teraz chetnie bym ta suknie zobaczyla. jak beda juz jakies foty w internecie to poprosze linki:) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:15 pewnie dopiero jutro beda fotki. Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:36 ide do sasiadow na tv:) mam nadzieje ze transmisja jeszcze trwa Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:37 trwa. Vondrackova w futrze <lol> Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:40 ale sie Kozyra rozpedzil w krytyce, az milo sluchac;)) Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia669 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:49 gdzie mozna kupic taką sukienkę:)? Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:51 pewnie na zamowienie byla robiona;)) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:55 JetSet niezle spiewa, ale wokalistka to kolejna ofiara kosiarki! Odpowiedz Link Zgłoś
s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:55 Sasha ala Doda - też w samych majtkach...prawie :P Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia669 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:49 tzn wiem ze d&g ale jakbyscie znalazly w necie lacznie z ceną to poprosze:) Odpowiedz Link Zgłoś
cala_w_kwiatkach Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:50 :) taka kokadre to mozna sobie zawiazac z grubej wstegi;) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:57 Ta mała Sasha jest najlepsza-nistety.Młode ciało wygląda we wszystkim świetnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 19:59 Mołek zenada, The Jet Set zenada. Andrzejewicz Ok i Symptuatic Tez ok. Jesli to jest ta suknie ktora sam gabbana wybieral to chyba przestaje lubic ten duet, jesli kolejne 3 maja byc podobne, to ten festiwal bedzie zbiorowiskiem kiczu Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:01 oo, kolejny zespol, Symptatic (czy jak tam sie ten zespol nazywa) ciuchy jak z bazaru! Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:01 dajcie jakies zdjecie! Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:02 piana, wlasnie koncert live na tvn trwa ale zaraz szukam jakis zdjec;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:03 Symptuatic maja piekne stroje. to ta Sascha byla ubrana jak jakas londyska ulicznica. Za duzo ciala, a za malo talentu. Nie wdala sie w przodkow. Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:05 In grid ma slodka krecja, moze ten festiwal nie bedzie taki zly. Odpowiedz Link Zgłoś
s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:07 Kozyra...fajny facet :)...no i pierwsze krytyczne komentarze :) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:08 i to inteligentnie krytyczne;) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:09 ooo, Mezo w garniaku! padam ze smiechu <rotfl> Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:11 To mial na taki koncert ubrac dresy o 5 rozmarow za duze, czapke, tiszert i tym podobne???????? Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:14 nie, no zaskoczylam sie tylko ze Mietek w dzinsie a Mezo w garniaku;) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:18 ooo, Stachurski tez w garniaku, ale takim wizytowym. krawat ma ladnie dobrany! mimo ze wyglada jakby sie na jakis bankiet wybral;)) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:25 a Cugowski w dresie! hehe Odpowiedz Link Zgłoś
s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:12 W garniaku...ale całkiem, całkiem wygląda! Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:14 Wyglada bosko. Pierwszy raz w zyciu zwrocilam uwage na jego wyglad niz na jego piosenki. Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:09 Oooooo najlepsza piosenka festiwalu teraz. Mezo&tabb i Szczesniak wstawaj. Kocham go i im dalabym slowika Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:30 A na jakim kanale jest ten koncert ? Odpowiedz Link Zgłoś
s.u.n.d.a.y Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:31 TVN, jak Mołek to i TVN hehe Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:44 Ja tej molek i reklam nie moge. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooki-aniolek Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:41 Sukienka Mołkowej bardzo mi sie podoba zwłaszcza kolor ale ona sama jest taka sztuczna, że aż mi się niedobrze robi :/ A poza tym strasznie ulizana i czyżby sztuczne rzęsy? hmmm... Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:48 Polska piosenke w miedzynarodowym konkursie reprezentowac bedzie na festiwalu w sopocie 2006 Stahursky. O boze. gorzej nie mogli. Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:50 a ja wlasnie sie zdziwilam ze ta sukienka Magdy Molek jest do kostek! myslalam ze za kolano;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:51 Ta Helena od Arash jest ubrana ladnie i stosownie. Choc glos ma taki sobie. Ale ogolnie piosenka i tak jest najlepsza ze wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
jodiee Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 00:12 ladna dziewczyna i fajnie wygladała Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:56 kreacji Mołek nie komentuję ale jąka się strasznie Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 20:58 Jest tak strasznie zimno i tylko faceci potrafia sie ubrac, maja dlugie spodnie i marynarki. A te glupie baby wszystkie jakies szelki, gole brzuchy i plecy. A to jest przeciez na polu a nie w sali. Odpowiedz Link Zgłoś
ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:03 ten Kozyra nie ma zęba z przodu i próbuje ten ubytek zasłonić mikrofonem ale nie bardzo mu to wychodzi ..:-) Odpowiedz Link Zgłoś
ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:05 Mołek wygląda pięknie ,Stachurski całkiem ,całkiem w garniaku , Cugowski w polarku (hehe ) ale adekwatnie do pogody;-) Mezo z Mietkiem nieżle. Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:05 Faktycznie Kozyra nie ma zeba. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:06 o rany jak on się zmienił kiedyś to był przystojniak Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:09 Pierwszy raz w zyciu go widze, ale i bez tego zeba mi sie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
ivanna28 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:11 Mnie też się podoba ale maż mnie sprowadził na ziemię ; on absencję zęba dostrzegł pierwszy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:11 z tego co pamiętam był facetem Górniak, ale przede wszystki szefem bardzo kontrowersyjnym radia ZET..... ;) praca.korba.pl/to_jest_szef/1,750,471,art.html Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:12 z tego co mi sie kojarzy to byl facetem niejednej polskiej gwiazdy;) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: tak wyglądał Robert Kozyra 01.09.06, 21:13 o reszcie nie słyszałam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
na_chwileee Re: według mnie 01.09.06, 21:27 najlepsi są Brainstorm i właśnie Andreas Johnson ;)) Jak znam życie żadne z nich nie wygra :] Wygląd Mołek mi się nie podoba ,rzeczywiście za wyjątkiem koloru :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: według mnie 01.09.06, 21:29 Juz sie psuje obraz TVN. Dla mnie liczy sie tylko Arash i Vanilja Ninja Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: według mnie 01.09.06, 21:40 Ale chała,o rany. Brainstorm i ten Anderas to jedyni artyści,którzy mają jakiś poziom,reszta wyje albo stęka zamiast śpiewać. Suknia Mołek na d&g nie wygląda,jest średnia,kolor nawet nawet. Szkoda tylko,ze pani prowadząca siedzi sztywna jak kołek i jąka się,jury śpi lub reaguje jakby obudziła się po kacu o 4 rano. Nieźle wygwizdali VNinja(ryk publiczności:NIEEEEEEEEE!) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz off topic do shava 01.09.06, 21:44 shava, widzialam w h&m bluzki w gwiazdki i paski ale rozowe, ale przyznam sie szczerze ze wygladaly srednio (kiepska jakosc). ;) Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: off topic do shava 01.09.06, 21:52 Alex,kochana wszystko kupię tylko nie róż:) Ale b. miło,że napisałaś:) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: off topic do shava 01.09.06, 22:06 shava, postaram sie monitorowac sytuacje;)) Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: według mnie 01.09.06, 21:53 Może i nie,ale brak tu jakiejś akcji,powera,klimatu.Wieje nudą na tym polu,a moja mama zasnęła na kanapie:) A ten twój Arash chyba wygra:) Odpowiedz Link Zgłoś
annamaria86 Re: według mnie 01.09.06, 22:04 shava napisała: > moja mama zasnęła na kanapie:) u mnie i mama i tata zasneli juz w trakcie ogladania...hihi nie mam zadnego faworyta i mi sie nie podoba, Molek sie trzesie w trakcie swoich wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 21:56 Stachursky jakby się wyrwał z remizy.... ze swoim zespołem porażka Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:05 a to Mec jest bezzębny ;)))) a ja myślałam że to Kozyra się tak postarzał :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:06 i co z tego ze bez zebow jak fajnie gada;))) Odpowiedz Link Zgłoś
lotta79 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:07 Jedyne co mi sie dziś w tym Sopocie podobało to występ Mattafix (nawet wysłałam sms, czego zwykle programowo nie robie) i Robert Kozyra (z zębem czy bez - bardzo w moim typie ;-). Mołek to tragedia istna, w życiu nie zrozumiem fenomenu kariery tej kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
na_chwileee Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:10 Dokładnie ! 'Nieźle' się jąka ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:13 czas przelaczyc na "szklo kontaktowe"! Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:18 Jak już ktoś napisał,Mołek na prawdę się trzęsie gdy coś mówi;P Ale aż mi wstyd było oglądać,gdy publika rykęła NIEEEE! na piosenkę Vanilli hyhy;) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:20 ale czemu wstyd? kiepskie byly i tyle;) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:21 ooooooooooooooooooooooooo Cichopek z niewiadomoczym na glowie!!!!!!!!! padam ze smiechu!!!!!! <rotfl> Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:21 Aż mi głupio było po prostu;) Co Cichopek ma na głowie?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:22 czy to Afro a la Brodka czyli a la Eryka Badhu?? lo matko! Odpowiedz Link Zgłoś
zielonaherbata7 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24 M. Mołek wygląda tak sobie, ale Cichopkowa przeszła samą siebie. Brrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
supcik Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:23 o Boze!!!co Cichopek miala na glowie!!!?? Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24 moze byla niegrzeczna i tvn chcialo ja ukarac?? Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:24 Nawet twarzy nie widać. Zostawmy te werdykty,zajmijmy się Cichopkiem:P Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 01.09.06, 22:27 "co z tym Cichopkiem?" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:27 BTW MAndaryna miala spagetti a Cichopkowa...? Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:28 Mołek wygląda jak polizana przez krowę,a Cichopek...przychodzi mi do głowy tylko pralaka&piorun... Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:30 shava napisała: > Mołek wygląda jak polizana przez krowę,a Cichopek...przychodzi mi do głowy tylk > o > pralaka&piorun... hehe, niezle! fryzura Molek mi sie podoba, i to nawet bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:30 mroczek nie lepszy z tymi trzema rogami.... Chyba maja jednego styliste Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:33 i na tym konczymy nasze Sopockie komentarze live ;) czytajacym dziekuje za uwage, piszacym dziekuje za dyskusje! :* Odpowiedz Link Zgłoś
oxy_gen_86 Re: Yeaaahhhh "Big city..." :D 01.09.06, 22:37 ...jutro ciag dalszy:) Ale my wredne i zawistne baby jestesmy;> Odpowiedz Link Zgłoś
na_chwileee Re: Hehe 01.09.06, 22:41 Najlepsze było ,że Cichopkowej to wszystko przed oczyma wisiało !:P Widziała w ogóle coś ?;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Hehe 02.09.06, 09:15 Kinga Zdunska chyba postanowila przejsc sama siebie. Zwykle mowi ze ma za duzy biust i chce go ukrywac a tu tak wyeksponowala ze az sie ,,wylewal,,. A ta fryzurka na glowie to po prostu masakra. Jakies trwale afro z wystrzepionymi koncowkami. Bleeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
h.e.r.m.i.o.n.a Re: Hehe 02.09.06, 12:12 Dla mnie to to wszystko było - śmiech na sali. Jakbym tam była to bym się śmiala na calego. Molek fuuuj!!!!! Sukienka ładny miała tylko kolor, a sama mołek, chyba wylała na głowę litr żelu, albo jak ktos tu napisał, krowę zartudniła. Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 12:55 kreacje widziałam przypadkowo. ładna ogólnie to staram sie takiej chały nie oglądac żenada! Odpowiedz Link Zgłoś
jutka13290 Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 15:40 Kreacja nawet ale festival ... ogromna wpadka ... Odpowiedz Link Zgłoś
lanja Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 17:51 Sukienka super, kokarda "robi" kreację i jest świetnym pomysłem. Odpowiedz Link Zgłoś
lanja Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 17:59 A co do reszty - bardzo fajny wokalista Brainstorm. Do tej pory kojarzyłam go głównie z piosenki i teledysku "Maybe" i myślałam, że to taki piękny chłopiec, a tu proszę. I jak fajnie, melodyjnie śpiewa. Andreas jeśli dobrze kojarze też ciacho:), ale wczoraj go przegapiłam. Wokalistka od Arasha miala fajną spódnicę, z kolei wokalistka od Jet Set niepotrzebnie się negliżowała. Najgorsze ciuchy - Gosia i trio z dwiema paniami. Cugowski wyglądał jakby od miesiąca imprezował a na Sopot przyleciał z joggingu. Mezo jakoś tak zyskuje w garniaku, chociaż jeśli dobrze kojarzę miał niebieską koszulę, a takich nie lubię. Stachurski czy w garniturze czy be - na jedno wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: Mołek i jej kreacja od D&G... 02.09.06, 18:14 Wokalista Brainstorm uroczy:))I głos ma taki niebanalny... Odpowiedz Link Zgłoś