Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    04.09.06, 14:09
    ta kolekcja jest bardzo kobieca widac to na wszystkich widocznych dla nas
    zdieciach...spodnie na zdieciu 1 sa bardzo piekne a ta suknia z od slonietymi
    sutkami jest kobieca,ladna,ale...nikt jej nie kupi...zapewne
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka