kludik 04.09.06, 14:09 ta kolekcja jest bardzo kobieca widac to na wszystkich widocznych dla nas zdieciach...spodnie na zdieciu 1 sa bardzo piekne a ta suknia z od slonietymi sutkami jest kobieca,ladna,ale...nikt jej nie kupi...zapewne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj