Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    18.12.06, 11:31
    Czy taki zestaw bedzie odpowiedni na srednio uroczysta kolacje w rodzinnym
    gronie (tesciowie)?
    img511.imageshack.us/my.php?image=1000979wx4.jpg
    Obserwuj wątek
      • pipi65 Re: Do oceny 18.12.06, 11:34
        załozyłabym chyba inną spódnicę
        • moniak13 Re: Do oceny 18.12.06, 11:40
          Moglabym czarna-ale wydaje mi sie ze bedzie nudno,
          albo brazowa-ale z kolei jest w zupelnie innym klimacie niz buty i sweterek.
          Ta spodnica na zdjeciu oddaje stan mojego umyslu na dzien dzisiejszy i na
          najblizsza przyszlosc.
          • tralalumpek Re: Do oceny 18.12.06, 11:50
            spodnica nie jest "kolacyjna"
            • nie-niebieska Re: Do oceny 18.12.06, 13:11
              spodnica czarna lub czekoladowa (blyszczaca)
              ta jest dla mnie za wakacyjna na kolacje, chyba, ze to kolacja pod palmami na
              innej polkuli
      • giggles_giggles Re: Do oceny 18.12.06, 13:28
        strasznie brzydkie masz te ubrania a najgorsze sa te buciory!
        Moim zdaniem powinnas wymienic wszystko
      • talestrin Re: Do oceny 18.12.06, 13:35
        Spódnicę założyłabym ciemną i pełne buty.
        • nioma Re: Do oceny 18.12.06, 13:37
          nie nadaje sie
          spodnica to typ letni na wypad na łake
          buty koszmarki - ani ladne ani pasujace na kolacje

          wyrzuc je szybciutko
      • wiktoryna25 Re: Do oceny 18.12.06, 13:39
        ale te buty nie mają pięt! - nie pasują chociażby ze wzgledu na porę roku.
      • bridget_07 Re: Do oceny 18.12.06, 13:52
        Sweterk moze byc, co do spodnicy i butow mam pewne zastrzezenia
      • foamclene Re: Do oceny 18.12.06, 14:12
        buty i spodniczka jak dla mnie typowo letnie...
      • hana83 Re: Do oceny 18.12.06, 14:16
        wiesz co nie jest zle, faktycnie moze jakas spudniczka mniej kolorowa byłaby
        lepsza.... hmmm pewnie inne dziewczyny nie pomyslaly, ze kolacja w domu, a
        wtedy niewazne przeciez czy buty letnie czy zimowe.... moim zdaniem buty i
        sweterek mozesz zostawic, zastanow sie tylko nad spudniczka.... amoze jakies
        braowe albo czarne rynaczki? pozdrawiam
        • hana83 Re: Do oceny 18.12.06, 14:18
          o matko.... raaaaanyyyy sama nie wierze jakie błędy zrobiłam.... przepraszam i
          prosze o wyrozumiałość :)
      • lucy215 Re: Do oceny 18.12.06, 14:29
        Spódnica niet, buty też mi się nie podobaja
        • gabi1234 Re: Do oceny 18.12.06, 14:42
          nie założyłabym nic z tego zestawu, a już na pewno nie takie buty!! poszukaj, z
          pewnością masz coś ciekawszego w szafie :)
      • moniak13 to wybiore chyba to 18.12.06, 14:53

        No to w takim razie zdecyduje sie chyba na ten oficjalny zestaw
        (bluzka jeszcze mokra, normalnie nie jest przeswitujaca)
        img95.imageshack.us/my.php?image=1000981nt9.jpg
        • viillemo Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:05
          o matko!:) teraz to przesadziłas w drugą stronę:)
          wygląda mi to na zestaw do trumny, przepraszam:)
          Nie wiem co masz jeszcze, ale na pewno buty ok.
          a reszta nie podoba mi się;(
          • kinky5 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:11
            zestaw do trumny...nie tak bym sobie takowy wyobrazala!

            Odpowiedniejsza do okazji bedzie Twoja druga propozycja- ja bym pewnie dodala
            jakis kolor do tego- moze rajstopy, bizuterie albo torebka w jakims
            kontrastowym kolorze...ale to moje prywatne zboczenie ;-)
            Pozdrawiam i udanej kolacji.
            ps: buty sa swietne!!!
          • moniak13 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:13
            Z takich "powazniejszych" rzeczy, to mam jeszcze taka spodnice:

            img237.imageshack.us/my.php?image=1000982wb4.jpg
            Jest zmieta, ale to niewazne. Nie wiem co do niej by sie nadawalo...
          • viillemo Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:13
            przyjrzalam się dogłębniej...
            i bluzka, i spódnica mogą fajnie wyglądac
            tylko nie razem.
            Do tej spódnicy to ja bym dodała
            jakąś ciemną bluzeczkę i do tego elegancki szal.
            Albo w ostatecznosci już do tego zestawu gorset
            i na to rozpiętą tą białą bluzkę.
            Inna propozycja to do tego zestawu zamiast spódnicy wydaje mi sie,
            że fajniej by wygladały szare prązkowane spodnie.
            Musisz pokombinować, nie wiem jaki jest Twój typ urody i co masz w szafie...
            Pozdrawiam:)
        • monia725 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:16
          Po pierwsze gdzie jest ta kolacja - w domu czy w restauracji?
          Po drugie - mieszkasz w Polsce, tzn czy jest u ciebie teraz zima?
          Po trzecie - czy znasz sie z nimi bardzo dobrze, czy to jest taka sztywnie
          zapowiadajaca sie kolacja?????

          - jesli jest w domu - to klapki jak najbardziej moga byc, chocciaz faktycznie
          najmodniejsze to one nie sa
          - jesli masz u siebie wiosna to spodnica jak najbardziej tak!!! jesli jednak
          jest zima to moze psowalaby mniej "letnia"
          - jesli jest to kolacja szywna z dopiero co poznanymi "tesciami: to ten ostatni
          zestaw ok - tzn na pewno bluzka i puty, ale caly zestaw, lacznie z czarna
          spodnica wyglada jakbys na mature szla, masz moze jakas kwiecista spodnice
          bialo-czarna?
          • monia725 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:17
            Do tej bialej bluzki zaloz ciekawa spodnice:
            www.allegro.pl/item149712007__atmosphere_nowa_dwuwarstwowa_czarna_ze_zlotem.html#photo
        • rzesa20 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:25
          myślę, że zbyt elegancko, spódnica za długa, buty bardzo fajne
          bluzka jeśli nie jest prześwitująca to może być
          nie wiem co masz w szafie, może pokażesz jeszcze kilka innych propozycji
          ja bym te buty widziała z czarną ołówkową spódnicą...
          a gdzie jest ta kolacja?
        • cioccolato_bianco Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 21:55
          ten drugi zestaw jest fajny,tylko ja bym do niego dodala jakis kontrastowy
          dodatek - czerwone korale lub czerwony zakiet np.
          no i twoj malzonek powinien sie dopasowac i miec na sobie garnitur ;)
          • dakota77 Re: to wybiore chyba to 19.12.06, 00:35
            Drugi zestaw duzo lepszy, dobrze byloby go faktycznie czyms ozywic.
      • moniak13 Dzieki dziewczyny 18.12.06, 15:48
        Juz nie bede wiecej przynudzac. Wniosek: powinnam nabyc szare spodnie
        lub/lepiej olowkowa szara spodnice.

        P.S.
        Kolacja (czyt. wigilia, ale tesciowie nie wierzacy, wiec to po prostu uroczysta
        kolacja) bedzie w wynajetym domku (mam nadzieje ze z kominkiem :). Wiec bedzie
        cieplo.

        Na zewnatrz bedzie okolo 7-10 stopni C

        Tesciowie sa spoko, a po dobrym winie jeszcze lepsi, wiec atmosfera bedzie
        cieplo-rodzinna.
      • bridget_07 Re: Do oceny 18.12.06, 21:39
        Masz jeszcze troche czasu, na stronie avanti sa pewne stroje na kolacje, moze
        cos Cie zainspiruje:

        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aea22423c192c02e.html
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eadffd1c694cd598.html
      • sabina Re: Do oceny 18.12.06, 22:41
        Moniak a ile ty masz lat? wydaje mi sie ze jestes mloda osoba i przy tym
        rozmiarze mozesz sobie pozwolic na troche wiecej odwagi. Te bezpieczne zestawy
        moga jeszcze w szafie poczekac.
      • mroofka2 Re: Do oceny 19.12.06, 00:06
        inna spódnica i inne buciki;)
      • dakota77 Re: Do oceny 19.12.06, 00:31
        Spodnica jest letnia, codzienna spodnica. ZAmien ja moze na cos mniej kolorowego i z nieco grubszego materialu, bo jest za cienka do sweterka. Buty tez wydaja mi sie letnie a przede wszystkim malo eleganckie, takie klapki na codzien.
      • daggy4 Re: Do oceny 19.12.06, 10:27
        spodnica wyglada na letnia
        ten fason butow jest niemodny
        mozesz uratowac sweter z calego zestawu ubierajac go np. z czarna spodnica
        czarnymi szpilkami

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka