moniak13 18.12.06, 11:31 Czy taki zestaw bedzie odpowiedni na srednio uroczysta kolacje w rodzinnym gronie (tesciowie)? img511.imageshack.us/my.php?image=1000979wx4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moniak13 Re: Do oceny 18.12.06, 11:40 Moglabym czarna-ale wydaje mi sie ze bedzie nudno, albo brazowa-ale z kolei jest w zupelnie innym klimacie niz buty i sweterek. Ta spodnica na zdjeciu oddaje stan mojego umyslu na dzien dzisiejszy i na najblizsza przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-niebieska Re: Do oceny 18.12.06, 13:11 spodnica czarna lub czekoladowa (blyszczaca) ta jest dla mnie za wakacyjna na kolacje, chyba, ze to kolacja pod palmami na innej polkuli Odpowiedz Link Zgłoś
giggles_giggles Re: Do oceny 18.12.06, 13:28 strasznie brzydkie masz te ubrania a najgorsze sa te buciory! Moim zdaniem powinnas wymienic wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
talestrin Re: Do oceny 18.12.06, 13:35 Spódnicę założyłabym ciemną i pełne buty. Odpowiedz Link Zgłoś
nioma Re: Do oceny 18.12.06, 13:37 nie nadaje sie spodnica to typ letni na wypad na łake buty koszmarki - ani ladne ani pasujace na kolacje wyrzuc je szybciutko Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoryna25 Re: Do oceny 18.12.06, 13:39 ale te buty nie mają pięt! - nie pasują chociażby ze wzgledu na porę roku. Odpowiedz Link Zgłoś
bridget_07 Re: Do oceny 18.12.06, 13:52 Sweterk moze byc, co do spodnicy i butow mam pewne zastrzezenia Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Do oceny 18.12.06, 14:12 buty i spodniczka jak dla mnie typowo letnie... Odpowiedz Link Zgłoś
hana83 Re: Do oceny 18.12.06, 14:16 wiesz co nie jest zle, faktycnie moze jakas spudniczka mniej kolorowa byłaby lepsza.... hmmm pewnie inne dziewczyny nie pomyslaly, ze kolacja w domu, a wtedy niewazne przeciez czy buty letnie czy zimowe.... moim zdaniem buty i sweterek mozesz zostawic, zastanow sie tylko nad spudniczka.... amoze jakies braowe albo czarne rynaczki? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
hana83 Re: Do oceny 18.12.06, 14:18 o matko.... raaaaanyyyy sama nie wierze jakie błędy zrobiłam.... przepraszam i prosze o wyrozumiałość :) Odpowiedz Link Zgłoś
lucy215 Re: Do oceny 18.12.06, 14:29 Spódnica niet, buty też mi się nie podobaja Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: Do oceny 18.12.06, 14:42 nie założyłabym nic z tego zestawu, a już na pewno nie takie buty!! poszukaj, z pewnością masz coś ciekawszego w szafie :) Odpowiedz Link Zgłoś
moniak13 to wybiore chyba to 18.12.06, 14:53 No to w takim razie zdecyduje sie chyba na ten oficjalny zestaw (bluzka jeszcze mokra, normalnie nie jest przeswitujaca) img95.imageshack.us/my.php?image=1000981nt9.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
viillemo Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:05 o matko!:) teraz to przesadziłas w drugą stronę:) wygląda mi to na zestaw do trumny, przepraszam:) Nie wiem co masz jeszcze, ale na pewno buty ok. a reszta nie podoba mi się;( Odpowiedz Link Zgłoś
kinky5 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:11 zestaw do trumny...nie tak bym sobie takowy wyobrazala! Odpowiedniejsza do okazji bedzie Twoja druga propozycja- ja bym pewnie dodala jakis kolor do tego- moze rajstopy, bizuterie albo torebka w jakims kontrastowym kolorze...ale to moje prywatne zboczenie ;-) Pozdrawiam i udanej kolacji. ps: buty sa swietne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moniak13 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:13 Z takich "powazniejszych" rzeczy, to mam jeszcze taka spodnice: img237.imageshack.us/my.php?image=1000982wb4.jpg Jest zmieta, ale to niewazne. Nie wiem co do niej by sie nadawalo... Odpowiedz Link Zgłoś
viillemo Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:13 przyjrzalam się dogłębniej... i bluzka, i spódnica mogą fajnie wyglądac tylko nie razem. Do tej spódnicy to ja bym dodała jakąś ciemną bluzeczkę i do tego elegancki szal. Albo w ostatecznosci już do tego zestawu gorset i na to rozpiętą tą białą bluzkę. Inna propozycja to do tego zestawu zamiast spódnicy wydaje mi sie, że fajniej by wygladały szare prązkowane spodnie. Musisz pokombinować, nie wiem jaki jest Twój typ urody i co masz w szafie... Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
monia725 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:16 Po pierwsze gdzie jest ta kolacja - w domu czy w restauracji? Po drugie - mieszkasz w Polsce, tzn czy jest u ciebie teraz zima? Po trzecie - czy znasz sie z nimi bardzo dobrze, czy to jest taka sztywnie zapowiadajaca sie kolacja????? - jesli jest w domu - to klapki jak najbardziej moga byc, chocciaz faktycznie najmodniejsze to one nie sa - jesli masz u siebie wiosna to spodnica jak najbardziej tak!!! jesli jednak jest zima to moze psowalaby mniej "letnia" - jesli jest to kolacja szywna z dopiero co poznanymi "tesciami: to ten ostatni zestaw ok - tzn na pewno bluzka i puty, ale caly zestaw, lacznie z czarna spodnica wyglada jakbys na mature szla, masz moze jakas kwiecista spodnice bialo-czarna? Odpowiedz Link Zgłoś
monia725 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:17 Do tej bialej bluzki zaloz ciekawa spodnice: www.allegro.pl/item149712007__atmosphere_nowa_dwuwarstwowa_czarna_ze_zlotem.html#photo Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 15:25 myślę, że zbyt elegancko, spódnica za długa, buty bardzo fajne bluzka jeśli nie jest prześwitująca to może być nie wiem co masz w szafie, może pokażesz jeszcze kilka innych propozycji ja bym te buty widziała z czarną ołówkową spódnicą... a gdzie jest ta kolacja? Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: to wybiore chyba to 18.12.06, 21:55 ten drugi zestaw jest fajny,tylko ja bym do niego dodala jakis kontrastowy dodatek - czerwone korale lub czerwony zakiet np. no i twoj malzonek powinien sie dopasowac i miec na sobie garnitur ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: to wybiore chyba to 19.12.06, 00:35 Drugi zestaw duzo lepszy, dobrze byloby go faktycznie czyms ozywic. Odpowiedz Link Zgłoś
moniak13 Dzieki dziewczyny 18.12.06, 15:48 Juz nie bede wiecej przynudzac. Wniosek: powinnam nabyc szare spodnie lub/lepiej olowkowa szara spodnice. P.S. Kolacja (czyt. wigilia, ale tesciowie nie wierzacy, wiec to po prostu uroczysta kolacja) bedzie w wynajetym domku (mam nadzieje ze z kominkiem :). Wiec bedzie cieplo. Na zewnatrz bedzie okolo 7-10 stopni C Tesciowie sa spoko, a po dobrym winie jeszcze lepsi, wiec atmosfera bedzie cieplo-rodzinna. Odpowiedz Link Zgłoś
bridget_07 Re: Do oceny 18.12.06, 21:39 Masz jeszcze troche czasu, na stronie avanti sa pewne stroje na kolacje, moze cos Cie zainspiruje: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aea22423c192c02e.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eadffd1c694cd598.html Odpowiedz Link Zgłoś
sabina Re: Do oceny 18.12.06, 22:41 Moniak a ile ty masz lat? wydaje mi sie ze jestes mloda osoba i przy tym rozmiarze mozesz sobie pozwolic na troche wiecej odwagi. Te bezpieczne zestawy moga jeszcze w szafie poczekac. Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Do oceny 19.12.06, 00:31 Spodnica jest letnia, codzienna spodnica. ZAmien ja moze na cos mniej kolorowego i z nieco grubszego materialu, bo jest za cienka do sweterka. Buty tez wydaja mi sie letnie a przede wszystkim malo eleganckie, takie klapki na codzien. Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: Do oceny 19.12.06, 10:27 spodnica wyglada na letnia ten fason butow jest niemodny mozesz uratowac sweter z calego zestawu ubierajac go np. z czarna spodnica czarnymi szpilkami Odpowiedz Link Zgłoś