Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pomocy!! Licze na Was:D

    18.06.07, 21:23
    Potrzebuję pilnie bluzki - gładka, czarna, rękaw krótki lub (nawet lepiej)
    3/4. Dekolad najlepiej w łódkę, ale niekoniecznie. Musi być dopasowana.
    Materiał - najlepiej wiskoza z dodatkiem elastanu. Może delikatnie błyszczeć.
    Gdzie taką znajdę??? Dziś byłam w H&M, Zarze, Camaieu, Reserved - nic!
    Wszędzie tylko te duże, okropne wzory, a jak już materiał i deseń jest ok to
    krój workowaty. Nic dopasowanego dziś nie znalazłam ;(
    Będę bardzo wdzięczna jeśli któraś z Was podzieli się ze mną wiedzą gdzie mogę
    taką bluzkę dostać. Jestem w trakcie sesji i nie mam czasu biegać po sklepach
    (nawet dzisiaj nie powinna byłam, ale łudziłam się, że szybko coś znajdę:P), a
    jak już wspomniałam pilnie potrzebuję tej bluzeczki.
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • zielona2000 Re: Pomocy!! Licze na Was:D 18.06.07, 21:29
        ja bym poszukala jeszcze w top secret - co jak co, ale mieszanke wiskozy i
        elastanu to oni tam maja swietna :)
      • sigrid.storrada Re: Pomocy!! Licze na Was:D 18.06.07, 21:46
        może jacpot? mam stamtąd właśnie taką bluzkę jak opisujesz.
        • confused.girl Re: Pomocy!! Licze na Was:D 18.06.07, 21:49
          sigrid.storrada napisała:

          > może jacpot? mam stamtąd właśnie taką bluzkę jak opisujesz.

          serio? A z tegorocznej kolekcji? I ile za nią dałaś? Kurcze może masz jakieś jej
          zdjęcie? Akurat do Jackpota mam daleko i chce być pewna, że jest sens tam jechać:P
          Ale i tak dzięki za odp :)
      • confused.girl robię up'a - a co:D n/t 19.06.07, 18:29
      • kc_mc Re: Pomocy!! Licze na Was:D 19.06.07, 19:25
        Dobrze przeszukalas h&m ? tam powinnas teoretycznie taka znalezc.
        • miss_milkie Re: Pomocy!! Licze na Was:D 19.06.07, 19:27
          w H&M musi byc:)) tam mozna znalezc taka jaka opisujesz
          • confused.girl Re: Pomocy!! Licze na Was:D 19.06.07, 19:36
            oj przeszukałam i to dwa razy:P Dziś dla pewności jeszcze raz tam poszłam:P
            Ale może być, że powinnam się przejść do większego h&M, bo ten, w którym byłam
            jest chyba najmniejszy we Wrocławiu (ale vis a vis mojej uczelni:P).
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka