suonce89 08.07.07, 14:26 nie jest droga, a podobają mi się kolorki. kupic czy lepiej nie, bo szkoda kasy. img240.imageshack.us/img240/7864/torbako7.jpg img113.imageshack.us/img113/6341/troba2tn5.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzesa20 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:35 mnie się akurat kolorki nie podobają, ale skoro tobie tak to widzę przeszkód...:) Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:39 bardzo lubie rzeczy w jednolitej barwie, bez zadnych napisów i wzorów. torebka razem z kosztami przesyłki kosztuje 14 zł.. :P mam nadzieje, ze jak sie cos do niej włozy to rogi nie będą tak odstawać. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:42 suonce89 napisała: > bardzo lubie rzeczy w jednolitej barwie, bez zadnych napisów i wzorów. > torebka razem z kosztami przesyłki kosztuje 14 zł.. :P > mam nadzieje, ze jak sie cos do niej włozy to rogi nie będą tak odstawać. Torebka nie jest zła :) a skoro taka tania to zaryzykowalabym, najwyzej bedzie na zakupy jesli nie spodoba ci sie na żywo do warzywniaka :D Odpowiedz Link Zgłoś
campanellla Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:47 Do letnich ciuszków w sam raz. Odpowiedz Link Zgłoś
anaeva Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:26 Nie jest ładna. Nie kupuj raczej. Odpowiedz Link Zgłoś
truskawkaaa1 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:12 torebka ma się Tobie podobać, więc nie rozumiem dlaczego pytasz o zdanie inne, obce osoby. kazdy ma swój gust. jednym sie podoba, innym nie, a przeciez to Ty ją bedziesz nosić a nie cała rzesza internautek. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
truskawkaaa1 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:12 ten posty dotyczy oczywiście autorki wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:34 Mnie się podoba, jest ciekawa, niebanalna. Jeżeli masz do czego nosić to kupuj, jak kosztuje grosze. Przez te odstające rogi wygląda jak wielki jasiek :), ale ma to swój urok, zresztą pewnie łatwo będzie się tego efektu pozbyć. Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:52 jednak kupuje. dzieki za ocene :) Odpowiedz Link Zgłoś
hazel_dobkins Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:52 wg mnie szkoda kasy..:/..i te stojące rogi :/ - nie podoba mi się nie warto :/ Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:08 jezeli nie szkoda ci kasy, to kup ja bym napewno nie kupila, wyglada jak torba na zakupy to spozywczego Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:43 monikaa13 napisała: > jezeli nie szkoda ci kasy, to kup ja bym napewno nie kupila, > wyglada jak torba na zakupy to spozywczego 14zł za torbę na zakupy to całkiem rozsądna cena :). Odpowiedz Link Zgłoś
anio_i_takie_tam Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:25 Lubię materiałowe torby. kup ją. Odpowiedz Link Zgłoś
lvivianka Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:29 nie podoba mi sie,,nie kupowalabym - chyba, ze chcesz ja nosic jedynie na plaze, wqtedy OK Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:47 mnie sie nie podoba bo ja nie lubie torebek zmaterialu Odpowiedz Link Zgłoś
nie-niebieska Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 17:39 inaczej wydaj te 14 zl... Odpowiedz Link Zgłoś
gaggi Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 20:59 za 14 zl to sama sie prosi, zeby ja kupic:) fajne kolory:) Odpowiedz Link Zgłoś
sarna3 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 22:25 nie kupuj, wygląda jak worek na buty. Bleeee Odpowiedz Link Zgłoś
sanvitalia Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 22:32 skoro się Tobie podoba to kup:) Odpowiedz Link Zgłoś
suonce89 Re: jak worek na kapcie 09.07.07, 15:59 przyda się, bo chce wyjechac nad morze :) Odpowiedz Link Zgłoś
miss_milkie Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 19:09 nie podoba mi sie kształt. jakby byla zaokraglona to jeszcze;)) Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett_07 Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 19:31 Nie podoba mi się, jednak za taką cenę to nawet może być torba na zakupy/plażę. Odpowiedz Link Zgłoś
tunrida81 Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 20:36 O nie, brzydka. Kojarzy mi się z bajką o Czerwonym Kapturku. Do tej torebki czerwona peleryna, czerwony kaptur i mamy przedstawienie dla dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś