Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    torba, prosze o ocene

    08.07.07, 14:26
    nie jest droga, a podobają mi się kolorki.
    kupic czy lepiej nie, bo szkoda kasy.
    img240.imageshack.us/img240/7864/torbako7.jpg
    img113.imageshack.us/img113/6341/troba2tn5.jpg
    Obserwuj wątek
      • rzesa20 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:35

        mnie się akurat kolorki nie podobają, ale skoro tobie tak to widzę przeszkód...:)
      • suonce89 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:39
        bardzo lubie rzeczy w jednolitej barwie, bez zadnych napisów i wzorów.
        torebka razem z kosztami przesyłki kosztuje 14 zł.. :P
        mam nadzieje, ze jak sie cos do niej włozy to rogi nie będą tak odstawać.
        • martusia67 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:42
          suonce89 napisała:

          > bardzo lubie rzeczy w jednolitej barwie, bez zadnych napisów i wzorów.
          > torebka razem z kosztami przesyłki kosztuje 14 zł.. :P
          > mam nadzieje, ze jak sie cos do niej włozy to rogi nie będą tak odstawać.


          Torebka nie jest zła :) a skoro taka tania to zaryzykowalabym, najwyzej bedzie
          na zakupy jesli nie spodoba ci sie na żywo do warzywniaka :D
          • gabi1234 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:44
            szkoda kasy :)
            • campanellla Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 14:47
              Do letnich ciuszków w sam raz.
      • anaeva Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:26
        Nie jest ładna. Nie kupuj raczej.
        • truskawkaaa1 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:12
          torebka ma się Tobie podobać, więc nie rozumiem dlaczego pytasz o zdanie inne,
          obce osoby. kazdy ma swój gust. jednym sie podoba, innym nie, a przeciez to Ty
          ją bedziesz nosić a nie cała rzesza internautek. pozdrawiam
          • truskawkaaa1 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:12
            ten posty dotyczy oczywiście autorki wątku.
      • xtrin Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:34
        Mnie się podoba, jest ciekawa, niebanalna. Jeżeli masz do czego nosić to kupuj,
        jak kosztuje grosze.
        Przez te odstające rogi wygląda jak wielki jasiek :), ale ma to swój urok,
        zresztą pewnie łatwo będzie się tego efektu pozbyć.
      • suonce89 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:52
        jednak kupuje. dzieki za ocene :)
      • hazel_dobkins Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 15:52
        wg mnie szkoda kasy..:/..i te stojące rogi :/ - nie podoba mi się
        nie warto :/
      • lilivampire Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:06
        zdecydowanie szkoda kasy
      • monikaa13 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:08
        jezeli nie szkoda ci kasy, to kup ja bym napewno nie kupila, wyglada jak torba
        na zakupy to spozywczego
        • xtrin Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:43
          monikaa13 napisała:
          > jezeli nie szkoda ci kasy, to kup ja bym napewno nie kupila,
          > wyglada jak torba na zakupy to spozywczego

          14zł za torbę na zakupy to całkiem rozsądna cena :).
      • anio_i_takie_tam Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:25
        Lubię materiałowe torby. kup ją.
      • lvivianka Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:29
        nie podoba mi sie,,nie kupowalabym - chyba, ze chcesz ja nosic jedynie na
        plaze, wqtedy OK
      • magdaksp Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 16:47
        mnie sie nie podoba bo ja nie lubie torebek zmaterialu
      • nie-niebieska Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 17:39
        inaczej wydaj te 14 zl...
      • morelka4 szkoda kasy;) n/t 08.07.07, 17:47

      • gaggi Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 20:59
        za 14 zl to sama sie prosi, zeby ja kupic:) fajne kolory:)
      • bgoralska1972 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 21:05
        ja bym jej nie kupiła
        • sarna3 Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 22:25
          nie kupuj, wygląda jak worek na buty. Bleeee
      • cudak_bozy moja ocena 0,25/10 08.07.07, 22:28
        .
      • sanvitalia Re: torba, prosze o ocene 08.07.07, 22:32
        skoro się Tobie podoba to kup:)
      • mata811 jak worek na kapcie 09.07.07, 14:11
        ewentualnie torba na plaże
        • suonce89 Re: jak worek na kapcie 09.07.07, 15:59
          przyda się, bo chce wyjechac nad morze :)
      • miss_milkie Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 19:09
        nie podoba mi sie kształt. jakby byla zaokraglona to jeszcze;))
      • scarlett_07 Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 19:31
        Nie podoba mi się, jednak za taką cenę to nawet może być torba na zakupy/plażę.
        • tunrida81 Re: torba, prosze o ocene 09.07.07, 20:36
          O nie, brzydka. Kojarzy mi się z bajką o Czerwonym Kapturku. Do tej torebki
          czerwona peleryna, czerwony kaptur i mamy przedstawienie dla dzieci.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka