Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    co sadzicie o tych sukienkach

    10.08.07, 18:40

    1.www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df80405b4441c712.html
    2.www.allegro.pl/item221203022_monaco_przepiekna_sukienka_rozne_rozmiary_tu_36.html
    3.www.allegro.pl/item223061955_empire_waist_romantic_sexy_sukienka_r_36.html
    Obserwuj wątek
      • mala224 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:47
        Pierwsza i ostatnia są ładne, ale nie polecam dziewczynom które mają fałdki, bo
        wszystko się odznacza
      • mloda99 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:55
        1 odpada,2 i 3 bardzo ladne!!
        • kucykpony Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:19
          1- w stylu lat 60. Ten czarny "pas" trochę" mi przeszkadza, ale
          ogólnie może być. 2- taka sobie. 3- ładna, ale czarna kokarda wydaje
          mi się zbędna.
      • ryfka81 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:58
        Niestety, żadna mi się nie podoba.
      • cometessa Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 19:10
        ocenijąc, jak w szkole:
        nr 1 - mierna
        nr 2- czwórka
        nr 3 trzy minus

      • nessie-jp Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 19:13
        Ładny krój tej drugiej - jeśli ma się czyste i gładkie plecy, a nie same
        przebarwienia po trądziku jak ja... chlip... - ale nie podoba mi się materiał. W
        czasach liceum, gdy byłam abnegatką odzieżową, miałam spódnicę z poliestru w
        niemal identyczny wzorek!
        • calineczka92 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:00
          jak nessie
          • shava Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:11
            sukienki w stylu twojej sygnaturki
            • black_magic_women shava 18.08.07, 11:55
              shava napisała:

              > sukienki w stylu twojej sygnaturki


              Aaaaaaaaaaa rewelacyjna odp!
              A od siebie dodam,ze te dwie satynowe(atlasowe)udaja cos lepszego,elegantszego
              itp.Nie lubie farbowanych lisow,szczegolnie jesli wystaje im rudy ogon--->to
              taka metafora gdyby co;)
      • gabi1234 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:28
        oj oj oj
        zadna mi sie nie podoba
        choc ostatecznie wlozylabym ta druga choc nie lubie kwiatow na
        ubraniach
      • greentea2 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:30
        1 i 3 wygladaja na bardzo slabej jakosci, 2 jak zaslony.
        Poszukaj dalej.
      • mili_vanili nie podobaja mi się: szczególnie 1 i 3 10.08.07, 20:36
      • miss_milkie Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 21:09
        zadna mi sie nie podoba ale ew. najlepsza jest 2
      • scarlett_07 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 21:27
        1.Sredia.
        2.Srednia, ale lepsza od pierwszej
        3.Bardzo mi się nie podoba.
        • marwiksa Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 09:05
          jak scarlett
      • martita503 Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 00:26
        1 -moze byc. dziewczyna wyglada calkiem ladnie.
        2- wyglada jak na lato, na plaze najbardziej. ladna.
        3 - najbardziej wydaje mi sie elegancka z tych 3.
        • kadoro1969 Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 00:56
          Ja jak miss_milkie
      • koala1212 Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 01:15
        tylko dwojka
      • nadinka_nadinka Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 09:47
        pierwsz i trzecia okropne, druga na plazy ujdzie.
      • kc_mc Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 10:47
        Szczerze powiedziawszy wszystkoe uwazam za brzydkie.
        • ginger156 Re: co sadzicie o tych sukienkach 21.08.07, 22:00
          to tak jak ja :)
      • clockwork.orange Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:27
        okropne i tandetne- przede wszystkim kiepskie materialy.
      • monikaa13 Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:28
        to chyba zelezy od okazji
        ogolnie patrzac najladniejsza jest pierwsza, bardzo fajna, druga tez
        moze byc bardziej letnia zwiewna, trzecia juz powazniejsza, i nie
        podoba mi sie tak jak pozaostale
      • marlat Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 11:51
        1. ładna, ale widziałam podobne tyleże miały inny deseń na mareriale
        i niekróre wygladały lepiej, ale ogólnie ładna, mierzyłam kiedyś
        taką, tylko jakoś na mnie była deczko dłuższa:D
        2.ach, bardzo mi się podobają kolory i te nadruki, fajna i chyba
        najfajniejsza:D taka w 100% letnia:D
        3. moim zdaniem najgorsza z tych 3, jakoś do mnie nie przemawia,
        przesadzono z tym pasem? z koronki i strasznie powiększa biust,
        nadaje takiej ciężkości

        to oczywiscie moja opinia:D
      • tishka Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 12:12
        brzydkie - wszystkie
      • sanvitalia Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 12:16
        pierwsza: pas ni w 5 ni w 9
        druga: jeśli na plaże to ok
        trzecia: widziałyśmy już tu wiele wcieleń tego modelu.

        jeśli chcesz kupić to szukaj dajej
      • branzoletka Re: co sadzicie o tych sukienkach 21.08.07, 22:49
        2 ujdzie
        reszta out

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka