grasikowa 10.08.07, 18:40 1.www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df80405b4441c712.html 2.www.allegro.pl/item221203022_monaco_przepiekna_sukienka_rozne_rozmiary_tu_36.html 3.www.allegro.pl/item223061955_empire_waist_romantic_sexy_sukienka_r_36.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mala224 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:47 Pierwsza i ostatnia są ładne, ale nie polecam dziewczynom które mają fałdki, bo wszystko się odznacza Odpowiedz Link Zgłoś
mloda99 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:55 1 odpada,2 i 3 bardzo ladne!! Odpowiedz Link Zgłoś
kucykpony Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:19 1- w stylu lat 60. Ten czarny "pas" trochę" mi przeszkadza, ale ogólnie może być. 2- taka sobie. 3- ładna, ale czarna kokarda wydaje mi się zbędna. Odpowiedz Link Zgłoś
ryfka81 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 18:58 Niestety, żadna mi się nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
cometessa Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 19:10 ocenijąc, jak w szkole: nr 1 - mierna nr 2- czwórka nr 3 trzy minus Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 19:13 Ładny krój tej drugiej - jeśli ma się czyste i gładkie plecy, a nie same przebarwienia po trądziku jak ja... chlip... - ale nie podoba mi się materiał. W czasach liceum, gdy byłam abnegatką odzieżową, miałam spódnicę z poliestru w niemal identyczny wzorek! Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:11 sukienki w stylu twojej sygnaturki Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women shava 18.08.07, 11:55 shava napisała: > sukienki w stylu twojej sygnaturki Aaaaaaaaaaa rewelacyjna odp! A od siebie dodam,ze te dwie satynowe(atlasowe)udaja cos lepszego,elegantszego itp.Nie lubie farbowanych lisow,szczegolnie jesli wystaje im rudy ogon--->to taka metafora gdyby co;) Odpowiedz Link Zgłoś
gabi1234 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:28 oj oj oj zadna mi sie nie podoba choc ostatecznie wlozylabym ta druga choc nie lubie kwiatow na ubraniach Odpowiedz Link Zgłoś
greentea2 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 20:30 1 i 3 wygladaja na bardzo slabej jakosci, 2 jak zaslony. Poszukaj dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
miss_milkie Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 21:09 zadna mi sie nie podoba ale ew. najlepsza jest 2 Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett_07 Re: co sadzicie o tych sukienkach 10.08.07, 21:27 1.Sredia. 2.Srednia, ale lepsza od pierwszej 3.Bardzo mi się nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
martita503 Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 00:26 1 -moze byc. dziewczyna wyglada calkiem ladnie. 2- wyglada jak na lato, na plaze najbardziej. ladna. 3 - najbardziej wydaje mi sie elegancka z tych 3. Odpowiedz Link Zgłoś
nadinka_nadinka Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 09:47 pierwsz i trzecia okropne, druga na plazy ujdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kc_mc Re: co sadzicie o tych sukienkach 11.08.07, 10:47 Szczerze powiedziawszy wszystkoe uwazam za brzydkie. Odpowiedz Link Zgłoś
clockwork.orange Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:27 okropne i tandetne- przede wszystkim kiepskie materialy. Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: co sadzicie o tych sukienkach 17.08.07, 18:28 to chyba zelezy od okazji ogolnie patrzac najladniejsza jest pierwsza, bardzo fajna, druga tez moze byc bardziej letnia zwiewna, trzecia juz powazniejsza, i nie podoba mi sie tak jak pozaostale Odpowiedz Link Zgłoś
marlat Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 11:51 1. ładna, ale widziałam podobne tyleże miały inny deseń na mareriale i niekróre wygladały lepiej, ale ogólnie ładna, mierzyłam kiedyś taką, tylko jakoś na mnie była deczko dłuższa:D 2.ach, bardzo mi się podobają kolory i te nadruki, fajna i chyba najfajniejsza:D taka w 100% letnia:D 3. moim zdaniem najgorsza z tych 3, jakoś do mnie nie przemawia, przesadzono z tym pasem? z koronki i strasznie powiększa biust, nadaje takiej ciężkości to oczywiscie moja opinia:D Odpowiedz Link Zgłoś
sanvitalia Re: co sadzicie o tych sukienkach 18.08.07, 12:16 pierwsza: pas ni w 5 ni w 9 druga: jeśli na plaże to ok trzecia: widziałyśmy już tu wiele wcieleń tego modelu. jeśli chcesz kupić to szukaj dajej Odpowiedz Link Zgłoś
branzoletka Re: co sadzicie o tych sukienkach 21.08.07, 22:49 2 ujdzie reszta out Odpowiedz Link Zgłoś