edkiw
04.02.08, 16:12
jestem szaleńczo "napalona" na żółtą kurtkę takiego typu jak ta: fotoforum.gazeta.pl/3,0,1059458,2,1.html
Mółgby być bardziej inenstywny zółty ale fason jest idealny zwłaszcza stójka:)
Zastanawiam się kiedy zacznie się sezon na wiosenne kurtki i czy ktoś z Rzeszowa gdzie najprędzej znajdę taką niedrogą.
Niechce stracić okazji bo niewyobrażam sobie wiosny bez tej kurtki :)