Dodaj do ulubionych

wspinaczka

IP: *.220.c66.petrotel.pl 16.08.07, 13:50
Witam, mam pytanie do wszystkich, którzy wiedzą, gdzie mogłabym
zapisać 9-letnią córkę, która bardzo lubi się wspinać, świetnie
radziła sobie na ściankach wspinaczkowych w trakcie wakacyjnych
podróży, czy w naszym mieście (Płocku)też jest jakiś klub
wspinaczkowy w którym dzieci mogłyby się powspinać????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka