Dodaj do ulubionych

Nadbagaż w Condorze

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 16:17
Czy ktoś z Was leciał linią lotniczą Condor i miał nadbagaż? Czy restrykcyjnie podchodzą do przekroczonych kilogramów.
Lecimy na 7 tygodni do Turcji,chcemy zabrać ze sobą trochę rzeczy i zastanawiamy się czy w przypadku płacenia nadbagażu będzie to opłacalne.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewcia Re: Nadbagaż w Condorze IP: *.048.c81.petrotel.pl 27.05.12, 18:33
      chyba Corendon?
      • Gość: gosc Re: Nadbagaż w Condorze IP: *.szczecin.mm.pl 27.05.12, 20:59
        Witam
        Wracałam z Turcji Condorem w kwietniu.
        Bardzo dokładnie sprawdzali kilogramy. Turyści przede mną (Niemcy) mieli dopłatę.
        pozdrawiam, KK
    • Gość: jasio Re: Nadbagaż w Condorze IP: *.ck.polsl.pl 28.05.12, 12:30
      Za każdym razem nadbagaż jest traktowany inaczej. Raz zwracają uwagę a raz nie. Tak jest w każdych liniach.
      • Gość: Jaska Re: Nadbagaż w Condorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.12, 20:59
        Sama mialam kiedys niewielki nadbagażi puścili...Zalezy. To ja zadam inne pytanie czy w podrecznym mozna przewozic jedzenie typu - zapakowane hermetycznie wedliny itp.?
        • dolna.polka Lunch box 29.05.12, 02:00

          Oczywiscie! W bagazu podrecznym mozna przewozic:
          kabanosy,
          mielonke wypakowana z puszki,
          smalec w plastikowym woreczku do 100 ml
          jajka na twardo (tylko tuzin),
          salceson bialy i czarny.
          Jezeli cos opuscilam, prosze, dodajcie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka