Gość: Magda
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.05.12, 16:17
Czy ktoś z Was leciał linią lotniczą Condor i miał nadbagaż? Czy restrykcyjnie podchodzą do przekroczonych kilogramów.
Lecimy na 7 tygodni do Turcji,chcemy zabrać ze sobą trochę rzeczy i zastanawiamy się czy w przypadku płacenia nadbagażu będzie to opłacalne.